Гороскоп на 4 липня

Овен ♈

“Разом з водою виплеснути дитину” – значить втратити щось цінне, намагаючись позбутися непотрібного. Це цілком доречно до людей у ​​Вашому житті. Розумом Ви розумієте, що деякі зв’язки пора обірвати. Але що говорить про це ваше серце?

Телець ♉

Прогрес на кар’єрній ниві дуже важливий для Вас, і саме тому Ви ретельно оцінюєте свої перспективи та можливості досягнення цілей. Але перед очима – одні обмеження та перепони. І це добре! Саме вони допоможуть Вам відокремити бажане від сумнівного.

Близнюки ♊

Уявіть: Ви в парку розваг, стоїте в довгій-довгій черзі, і ось нарешті підходить Ваша черга. І тут Вам кажуть, що на атракціон чомусь потрапити не можна, чекайте. Нове очікування – і новий облом! Щось подібне влаштує сьогодні у Вашому житті Сатурн. Але повірте, неприємні затримки на шляху до мети рано чи пізно закінчаться.

Рак ♋

Хто гідний Вашої довіри та відвертості? Питання непросте. Зі свого боку Ви розумієте, що можете і повинні виявити щирість. Але важливо, щоб інша сторона зробила зустрічні кроки. Це може тривати час; не поспішайте обрубувати всі кінці.

Лев ♌

Ви більш вибірково підійдете до співпраці. Що таке “партнерство”, як Ви сприймаєте це поняття? Дружба – питання особливе, а ось до ділових зв’язків Ви підійдете дуже критично. І це правильно! Так тримати.

Діва ♍

Щоденна рутина потребує уваги, але чи це проблема? Так, так, Діви як ніхто вміють організувати своє життя. Але зараз ретроградний Сатурн впливає на звички та стиль життя, і Ваші таланти у цій галузі просто розквітнуть. Якщо потрібно, щоб справа була зроблена як слід, – цю справу повинні зробити Ви.

Терези ♎

“Все неправильно, переробляй”. Які різкі слова! Вам хочеться відпочити та розслабитися, насолодитися життям. Але похмурий і розсудливий Сатурн вимагає, щоб усе робилося “за інструкцією”. Здається, що у такій ситуації не розвернутися. Але свої плюси у ній теж є.

Скорпіон ♏

Будинок – там, де серце, але ще будинок – це джерело постійного головного болю! Деяким Скорпіонам доведеться сперечатися з близькими, інші зіштовхнуться із побутовими труднощами. На щастя, несприятливий вплив Сатурна не триватиме вічно.

Стрілець ♐

Ми всі знаємо людей, які люблять чіплятися до чужої мови та орфографії – і так не говорять, і так не пишуть. Зараз вплив ретроградного Сатурна може зробити Вас об’єктом такої неприємної критики. Але навіть із такої ситуації можна отримати цінний урок!

Козоріг ♑

Оцінивши свої найближчі фінансові перспективи, Ви однозначно не захопитеся. Річ у тому, що ретроградний Сатурн (а він – Ваша правляча планета) заважає заробляти і витрачати гроші. Це означає, що Вам потрібно зосередитися на майбутньому – і створити для себе більш райдужну картинку.

Водолій ♒

Нещодавно Ви вивчили парочку неприємних уроків, але це ще не кінець. Неприємність полягає в тому, що ви зіткнулися з обмеженнями там, де звикли до свободи. Але знати межі зовсім непогано. Це, як мінімум, допомагає реально оцінювати перспективи.

Риби ♓

Створення найкращої версії себе – процес поступовий. Ця “версія” може мати різні форми, але зараз всесвіт закликає сфокусуватися насамперед на емоційному багажі, які Ви дарма тягнете. Щоб результат змін був позитивний, до них потрібно підійти методично без поспіху. Не давайте волі нетерплячості.