Гороскоп на 16 грудня

Овен ♈

Час, виділений на роздуми або самоаналіз, обіцяє бути витраченим із користю. Місяць висвітлює турботу про себе і поліпшення життя, а Юпітер заохочує самозцілення. Таким чином, ви зможете побачити, наскільки вам необхідний внутрішній фокус. Звісно, проблеми в навколишньому світі ви зможете побачити без особливих складнощів, як і будь-яка інша людина, а ось якщо йтиметься про проблеми внутрішні, тут знадобиться пильний погляд усередину себе.

Телець ♉

Всесвіт дає Вам вказівку повеселитися, зібравшись із друзями. Це може стати для Вас чудовим тонізувальним засобом. Звісно, ви можете знайти собі розвагу і на самоті, але Місяць і Юпітер, які об’єдналися, нагадають вам, що ви маєте бути істотою соціальною. І навіть якщо ви віддасте перевагу проведенню часу в компанії, приміром, улюбленого серіалу або книги, ваші товариші однаково заявляться до вас у гості.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви бажатимете комфорту, а це означає, що Вашим пріоритетом стануть диван, хороший серіал і відерце морозива. Водночас вплив Місяця підніматиме з глибин пам’яті спогади про минуле, тож прогулянка провулками пам’яті теж може виявитися гарною ідеєю. Але майте на увазі, що проведення часу на гордій самоті може бути грубо перервано якоюсь обставиною, пов’язаною з Вашою кар’єрою. Можливо, це Ваш шанс проявити себе, тож кидайте диван і вирушайте назустріч новим звершенням.

Рак ♋

Сьогодні Ви знову можете подумати про те, що 24-х годин у добі занадто мало, щоб встигнути зробити все, що Ви запланували. Вплив Місяця може відволікати, змушуючи вас перемикатися з одного завдання на інше. Але при цьому експансивний Юпітер підштовхуватиме вас до того, щоб ширше дивитися на речі й усвідомити, що ваша винагорода за докладені зусилля занадто мала. А це означає, що настав час змін, і якась авантюрна ідея цілком має право на життя.

Лев ♌

Сьогодні в центрі Вашої уваги буде тема безпеки, зокрема, фінансової. Всесвіт змусить Вас дуже пильно подивитися на те, що Ви заробляєте і витрачаєте. Однак зараз ключовим словом може стати “ділитися”. Можливо, Вам варто попросити своїх родичів або тих людей, які беруть безпосередню участь у Вашому житті, дати Вам щось, чого у Вас немає наразі. Або ж забрати у Вас щось, з чим Ви не повинні мати справу.

Діва ♍

Вам не варто відмовлятися від підтримки, від кого б вона не надходила. З Вашого боку буде дуже мудро й обачно подумати про те, де Ви могли б її застосувати. Місяць у Вашому знаку буде висвітлювати Ваші здібності й таланти. При цьому зробить свій внесок і Юпітер, через вплив якого ви не зможете знати, з якого боку до вас прийде допомога. Незважаючи на це, Вам напевно вдасться опинитися в потрібному місці в потрібний час.

Терези ♎

Навіть якщо все сьогодні здаватиметься вам нудним, вам однаково вдасться виправити ситуацію, відшукавши для себе якесь вельми цікаве заняття. Водночас у вас може виникнути певний дисбаланс і навіть своєрідне перетягування каната між бажанням розслабитися і якимись невідкладними справами. Але ви маєте взяти себе в руки й розібратися з усіма пріоритетними питаннями. Так ви зможете вельми ефективно допомогти колезі або навіть начальнику і показати себе з найкращого боку.

Скорпіон ♏

Що б або хто б не змушував Ваше серце битися частіше, це матиме досить сильний і несподіваний вплив на Ваше життя. Дозвілля і задоволення стануть для Вас пріоритетом, і Ви можете розпеститися тим вибором розваг, які пропонує Вам життя. Але справжнє диво чекає на Вас не в повсякденності, а в чомусь новому і загадковому, що спонтанно стане частиною Вашого існування. Але, щоб досягти цього, Вам, можливо, доведеться піти на ризик.

Стрілець ♐

Ваша правляча планета, Юпітер, любить усе роздмухувати і перебільшувати. Можливо, мова піде про Ваші очікування і прагнення в якійсь конкретній галузі, якою Ви зараз цікавитеся. Можливо, Ви вважаєте, що маєте енергію для досягнення серйозних результатів, але, почавши рух, Ви раптом виявите, що палива на це у Вас немає. Утім, є й інший спосіб досягти мети з куди меншими витратами, який Вам підкаже Ваша інтуїція.

Козоріг ♑

Океан блискучих ідей у Вашій голові – це чудово, але Вам у будь-якому разі потрібно вміти відокремлювати зерна від полови, щоб правильно розставляти пріоритети. Можливо, зараз було б корисно зосередитися на нових перспективах, які представлять у дещо іншому світлі все, у що Ви вірили і про що думали. Якщо так станеться, Вам варто поділитися своїми думками з кимось, хто може дати Вам слушну пораду, спираючись на свій чималий досвід.

Водолій ♒

Сьогодні Всесвіт приділить особливу увагу Вашим фінансам, зокрема, питанням поповнення Вашого банківського рахунку і гаманця. Накопичення багатства може виявитися не таким трудомістким або складним процесом, як ви думаєте. Головне – віра у свої сили і бажання знайти ріг достатку. А в усьому іншому Вам підсобить Юпітер, якого боги грошей дуже навіть поважають.

Риби ♓

Вам варто отримати вигоду з тієї допомоги, яку можуть надати Вам друзі. Але перш ніж це станеться, Вам, можливо, доведеться зміцнити свою віру в їхні сили і здібності. Вірте в них, як вони вірять у Вас. Таке взаємовигідне співробітництво, орієнтоване на особисті зв’язки, може творити дива. Тож чекайте позитивних результатів, про що б не йшлося.