Самотні жінки серед знаків Зодіаку

Бути у вимушеній самоті не таке рідкісне явище серед жінок. Представниці в сучасному світі навчилися правильно вибудовувати своє життя, цінувати його і не розпорошувати себе на непотрібні почуття. Вони не намагаються нав’язатися чоловікові лише для того, щоб не бути однією і не залишитись у старих дівах. І, як правило, обирають вимушену самотність, замість того, щоб бути одруженою з ким попало. У жінок твердо устоялась думка, якщо вони будуть повною досконалістю, то відбою від чоловіків у них не буде. На жаль, це не так.

Чим шикарніша жінка, тим менше чоловіків, які можуть собі дозволити бути її партнером. І подібна новина ніяк не тішить тих, хто боїться стати самотньою. Але астрологія з цього приводу має свою статистику, тому визначила тих жінок, хто насилу може підібрати собі пару та знайти своє жіноче щастя. Хоча все залежить не лише від свободи вибору, а й від збудованих відносин.

Телець

У цих представниць підвищений рівень важливості та значущості, тому всіма своїми діями вони дають зрозуміти, що бажають отримати найбагатшого чоловіка. Їхня принципова позиція цілком обґрунтована. Хоча жінки цього знака досі вірять у казки, коли багатий принц бере за дружину дівчину-простушку. Але в житті чоловіки вважають за краще бути з жінкою на рівні. Вона має стати не лише окрасою його життя, а й доповненням до іміджу та значущості. І як ніхто інший, ці представниці це розуміють, і намагаються всі свої сили кинути на самовдосконалення.

Але що вищі переваги в жінок, то більше вимог у них виникає до чоловіків. Тому така представниця підрахує наперед, скільки буде чоловік приносить доходу, і чи зможе вона за ті кошти придбати для себе щось суттєвіше. А якщо чоловік не відповідатиме її вимогам, то у нього не з’явиться жодних шансів. І така позиція жіночого погляду призводить до того, що представниця ще довго перебуває у вимушеній самоті.

Близнюки

Жінки цього знака часто свідомо вибирають самотність. І так буває, що вони перебувають у самотності цілком щасливо. Їхній мінливий характер не дозволяє їм залишатися в іншому становищі, оскільки вони бояться сімейних зв’язків. Жінки можуть багато разів закохуватися, втрачати голову і говорити про майбутнє заміжжя. Але через час набута стабільність їм набридає, і вони починають нудьгувати. А щоб себе хоч якось розвеселити, вони прямують на пошуки нового кохання. Нудні сімейні будні не для них, тому вони так свідомо вибирають самотність. А вона їм потрібна для нового пошуку та задоволень.

Хоча є ще одна суттєва причина, через яку представниці залишаються самотніми. І все це через те, що жінки не можуть визначитися, який чоловік у житті потрібен саме їй. Щоразу у них змінюються стереотипи та ідеали. І до певної думки вони так і не можуть прийти. Якщо сьогодні від одного чоловіка вони були в захваті, то завтра – його вважають не гідним. І змінюючи уявлення про типаж, жінки кидаються з боку на бік. Тому не дивно, що біля них постійно перебувають лише тимчасові чоловіки.

Терези

Представниці повітряного знаку ніколи не бувають самотніми. Навколо них в’ються різного типу чоловіки, які готові скрасити їхні сірі будні. Можна дивуватися до нескінченності, як з такою кількістю залицяльників жінки примудряються залишатися самотніми? А вся річ у тому, що ці панянки завжди сумніваються у своєму правильному виборі. І часто з кількох претендентів вони не можуть визначити, хто підійде на звання чоловіка. Хоча ці представниці особливо не засмучуються, що у них немає їхньої другої половинки. І поки звабниці грають із чоловіками, більша їхня частина сама тихенько ліквідується.

Чоловіки сучасного світу не надто розпорошуються на період залицяння та завоювання жінки. Вони вважають, що є у світі багато доступних і не таких вимогливих красунь. Жінки цього знаку не схожі на інших. І перш ніж завести роман, вони довго сумніваються та продумують різні деталі майбутніх зустрічей. Їм потрібно отримати не лише від зустрічей легкість та любов, а й від шлюбу. А якщо за всім цим антуражем буде розчарування, то не факт, що самотність незабаром дасть про себе знати.

Стрілець

Ці жінки в жодному ракурсі не поєднуються з поняттям сім’ї. Вони за всіма законами жанру цінують незалежність та свободу. А який чоловік може погодитись грати за її правилами? І природно, до цієї панночки чоловіки ставляться, як до друга. А представниці не в тягар самотність, вона може проводити час, як сама того забажає, не питаючи ні в кого дозволу і не підлаштовуючись під чужі правила.

Але якщо жінка все ж таки вирішить осісти і зв’язати себе узами шлюбу, це для неї не на все життя. А якщо вони спробують сімейне життя і воно їм не сподобається, то знову виберуть самотність. Але є такі представниці, які без жалю проміняють своє активне життя на сімейне щастя. І це станеться лише в тому випадку, якщо законний шлюб повністю перекриватиме за значимістю безцінну свободу.

Козоріг

Жінки цього знака можуть свідомо відмовлятися від особистого щастя на користь бажаної самотності. І це вони роблять у тому випадку, якщо у них на кону кар’єра чи успішний бізнес. Вони не з тих, хто віддано чекатиме чоловіка з роботи з повною каструлею наваристого борщу. Їм потрібно постійно розвиватися та удосконалюватися. А дивитись здалеку, як її чоловік будує кар’єру, це не для неї. Хоча якщо шлюб буде укладено в юності, то можливо, їй вдасться вигідно поєднувати сімейне життя та кар’єру. А якщо її чоловік буде менш успішним, то така представниця обов’язково його перевершить за всіма показниками.

Якщо чоловік заважатиме її самореалізації, то жінка його залишить. При виборі між успішною кар’єрою і чоловіком, що не проявив себе, вона вибере перше. І її не хвилюватиме, що за це все сповна заплатить ціною самотності. У солідному віці вона набуває не лише досвіду, а й самодостатності. І всі шанси зустріти чоловіка за рівнем зводяться до мінімуму. Але не факт, що таких розважливих та холоднокровних жінок чоловіки завжди побоюються. І представниці нічого не залишається робити, як зробити ставку на самотність.

Оригінал