Ось два знаки Зодіаку, які ніколи не брешуть

Коли ви говорите неправду, ваш голос стає тоншим, слова плутаються, а погляд бігає? Деяким людям болісно важко обманювати. Вам непросто пояснити іншій людині, що хотілося б піти з друзями в бар, але ви дуже завантажені на роботі (хоча насправді ви просто хочете подивитися випуск улюбленого телешоу, лежачи на дивані вдома).

Отже, ось два знаки Зодіаку, які ніколи не брешуть:

Овен – чесна людина

Деякі з нас брешуть, щоб догодити або заспокоїти: «Ти хочеш коротку зачіску? Це приголомшливо!». Овни воліють виділятися з натовпу. Ці люди безпосередні від народження. А коли тобою керують інстинкти, у тебе не залишається часу для прихованих мотивів.

Овни знають, що чесність – це величезна сила, що не знає страху.

Їм комфортно перебувати серед хаосу. Спори можуть бути кумедними, чи не так? Перебуваючи під заступництвом Марса, Овни не приховують своїх думок. Жодних декоративних обгорткових паперів і бантиків – тільки вогненний потік свідомості. Якщо вам знадобиться нова доза реальності, якою б суворою вона не була, кличте їх.

Стрілець – шукач правди

Стрільцям протегує Юпітер, планета оптимізму і зростання. Їхнє життя – одне велика подорож назустріч істині (фізичній, психологічній та духовній одночасно). Їм хочеться побачити все і відразу: пишні шотландські пагорби і багато прикрашені бірманські храми.

Щоб досягти своєї мети, ці вільні мислителі досліджують різні об’єкти, місця та системи переконань. І вони готові ділитися своєю мудрістю зі світом.

Стрільці, як і їхні поетичні подорожні нотатки, є відкритою книгою для кожного. Їхня сила в дотепності, фантазіях і спонтанності. У чому полягає задоволення від видумування брехливих фактів? Стрілець краще розповість свою правдиву історію. Повірте, це досить захопливо.

Оригінал