Гороскоп на 28 листопада

Овен ♈

Працювати поодинці для досягнення своєї мети зовсім не обов’язково. Все завдяки Марсу, який нині з’єднується із Сатурном, даруючи Вам потужну соціальну енергію. Сьогодні це може бути дуже важливим, особливо якщо йдеться про командну роботу. Тож намагайтеся перебувати в колективі, підтримуйте початковий імпульс, вірте у свій успіх, і дуже скоро Ви досягнете бажаного.

Телець ♉

Сценарій «один крок уперед, два кроки назад» не слід помилково тлумачити як марний чи безглуздий. Навпаки, він може бути дуже конструктивним, оскільки в деяких випадках ці два кроки назад дозволяють бачити перспективу і картину в цілому. Тому продовжуйте рухатися вперед, навіть якщо Вам здається, що Ви тупцюєте на місці.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви будете проходити крізь свої цілі та завдання, як гарячий ніж крізь масло! Марс, який в цей час подорожує Вашим знаком, забезпечує Вас енергією, необхідною для досягнення результатів. Він також з’єднується із Сатурном, планетою нагород, щоб гарантувати, що сердечні зусилля не будуть витрачені даремно. А ідеї, які, можливо, здавалися Вам недосяжними, в якийсь момент виявляться дуже реальними.

Рак ♋

Сьогодні Ваша мотивація може мати несподівані джерела. Марс збільшуватиме енергію, що впливає на Вашу підсвідомість, і при цьому з’єднається з Сатурном, що посилює Ваші комунікативні здібності. Таким чином, проблеми, які чекають на Вас за рогом, можуть стати набагато вирішальнішими, особливо якщо Ви зрозумієте, що прохання про допомогу – це ознака сили, а не слабкості.

Лев ♌

Вам слід бути більш відкритими чи товариськими. Адже Ви ніколи не знаєте, наскільки корисною чи важливою може бути розмова, яка, здавалося б, не має жодного глибокого сенсу. Тим більше, що з’єднання Марса з Сатурном зробить Ваші комунікативні здібності потужнішими. Тож не витрачайте часу дарма і розширюйте своє коло знайомств. Потрібна Вам людина чекає на Вас.

Діва ♍

Прийміть той факт, що Ви не надлюдина, і зараз Ви можете зробити не так багато, як Вам хотілося б. Сьогодні войовничий Марс підтримуватиме нещадний підхід до всього, що Ви робите у плані кар’єри. Але при цьому суворий Сатурн, що впливає на повсякденні звички та порядок, сповнений рішучості гарантувати Вам порятунок від усього марного. В результаті Ви зможете скоротити список Ваших справ до того мінімуму, який є максимально важливим.

Терези ♎

Не звертайте уваги на те, що інші люди роблять для досягнення своїх цілей, навіть якщо вони наполягають на тому, що Ви повинні робити те саме для досягнення своїх цілей. Якщо хтось вирішить бути замкнутим чи недалекоглядним, це не Ваша проблема. На тлі цього відбувається об’єднання Марса та Сатурна та відбувається космічна перетасовка Ваших авантюрних планів. Так що будьте напоготові і постарайтеся пристосовуватися до обставин, що змінюються. Вони підкажуть, який напрямок варто вибрати для подальшого руху вперед.

Скорпіон ♏

Якщо Ви приділятимете багато уваги якимось несуттєвим проблемам чи опитуванням, то ризикуєте витратити занадто багато енергії, яка Вам ще знадобиться в якомусь іншому місці. Натомість зосередьтеся та спробуйте вирішити одну чи дві проблеми, які Ви зазвичай ігноруєте. Можливо, Вам заважатимуть емоції. У такому разі потрібно придумати спосіб їх скинути, можливо навіть поплакати, якщо Вам стане від цього легше. Головне, рухайтеся вперед – до мети.

Стрілець ♐

Вести важливі ділові переговори сьогодні буде набагато простіше, ніж завжди. Річ у тому, що Марс активно впливатиме на Ваші комунікативні здібності, а інші люди будуть мати бажання висловити Вам свою думку. Ймовірно, це навіть допоможе Вам укласти якусь вельми вигідну угоду, яка згодом принесе неабияку вигоду. Або ж Вам вдасться суттєво просунутися вгору кар’єрними сходами.

Козоріг ♑

Чиста енергія Марса продовжить сьогодні впливати на Ваше повсякденне життя та звички. Це може пояснити, чому останнім часом Ви вкладаєте все більше зусиль у роботу чи самовдосконалення. Але оскільки Марс діє у зв’язці з Сатурном, на Вас чекають якісь бонуси, можливо, фінансові. Що б не трапилося, Ви повинні бути впевнені в тому, що рішення, ухвалені для забезпечення матеріальної безпеки, цілком виправдані і навіть окупляться з лишком.

Водолій ♒

Сьогодні Ваше життя повністю залежатиме від двох планет: Марса і Сатурна. І якщо перший буде наповнювати буття веселощами та задоволенням, то другий виявить великий інтерес до того, щоб дати Вам те, що Вам справді потрібно. У результаті Ви маєте чудовий шанс дізнатися щось цінне про себе.

Риби ♓

Марс сьогодні впливатиме на все, що пов’язано з будинком та сім’єю, тому чекайте на підвищену активність у цій сфері. Однак зв’язок Марса з Сатурном принесе спокій і зцілення, тому Ви можете бути спокійні, адже все складеться так, як потрібно. На додаток, ви навіть можете отримати несподівану підтримку з боку одного з членів вашої родини, від якого ви такого зовсім не очікували.