Дізнайтеся, який колір приносить Вам ЩАСТЯ по знаку Зодіаку!

Всім нам відомо, що сузір’я, під яким народилася людина, має вплив на його особистість і характер. Знаючи знак Зодіаку людини, можна судити про деякі переваги і недоліки його характеру.

Просто вражаюче, якими іноді бувають точними ці характеристики. Кожен знак Зодіаку, крім талісманів, має і власні кольори, що підкреслюють його кращі риси.

А також приносить щастя! Якщо ви плануєте щось важливе, якщо хочете, щоб сьогоднішній день був вдалим — надіньте одяг підходящих для вашого знаку Зодіаку кольорів. Багато хто з нас інстинктивно відчувають ці кольори, у мене і у моєї подруги — улюблені кольори в одязі якраз провідні для наших знаків Зодіаку.

Овен

Представникам цього знаку Зодіаку відмінно підходить червоний колір і всі його відтінки, яскраві і насичені. Цей колір здавна асоціюється з високою активністю, енергією, сміливістю та силою.

Телець

Основний колір для вас — синій, який несе спокій і впевненість. Заспокійливо впливає рожевий колір: будучи поєднанням червоного і білого, він також вказує на прагнення до комфорту.

Близнюки

Самим близьким кольором для Близнюків є жовтий, тому що він енергійний, яскравий, і символізує рух. В представниках даного знака він стимулює творчі сили і активність. Зелений, не менш добре їм підходить, зміцнює здоров’я, самоповагу і наполегливість.

Рак

Основними кольорами Раків є сріблястий та сірий. Вони асоціюються зі спокоєм і місяцем, заспокоюють мінливі емоції. Для підняття духу добре підійде оранжевий як досить оптимістичний колір.

Лев

Золотий колір викликає відчуття процвітання і краси, а ще він характеризує серцеву щедрість Левів. Для стабілізації експресивних емоцій вам підійде білий колір, а помаранчевий обов’язково підніме настрій

Діва

Дівам йде зелений і коричневий. Благородний коричневий колір найкраще підходить практичним Дівам, тому що асоціюється з раціональним мисленням, а також землею і її дарами. Зелений стимулює розум і завжди символічно є знаком процвітання.

Терези

Терезам бажано вибирати пастельні тони, в першу чергу блакитні, зелені і колір морської хвилі.

Блакитний для представників цього Знака є основним кольором, допомагає знайти рівновагу і гармонію з собою

Скорпіон

Суперечливому і важкому характеру Скорпіонів відмінно відповідає пурпурний колір і всі темні відтінки червоного. Вони асоціюються з величчю і таємничістю, притаманними народженим у цей період. Чорний колір також ідеально підходить для вас.

Стрілець

Представникам даного знака варто зробити вибір на користь глибоких відтінків фіолетового, які асоціюються з проявом амбіцій, влади і розкоші.

Він є складовим з синього і червоного, поєднуючи два протилежних за якостями кольори так само, як у характері Стрільців поєднуються протилежності.

Козоріг

Стабільному і стійкому характеру Козорогів підходить коричневий колір, оскільки він уособлює стійкість і стабільність.

Представникам цього знака Зодіаку в принципі підходять темні тони, оскільки вони асоціюються зі стриманістю, дуже властивою Козорогам якістю.

Водолій

Переважні неяскраві відтінки, в першу чергу, блакитний і зелений. Основною якістю Водоліїв є прагнення до пізнання. Саме ці тони відмінно допомагають стимулювати мислення. Ще одним кольором для представників цього Знака є сріблястий.

Риби

Всі лілові і фіолетові відтінки як не можна краще підходять народженим у цей період. Вони часто асоціюються зі змінами і спотвореннями, уособлюють здатність Риб проникати в почуття і емоції інших людей, їхні екстрасенсорні навички.

Оригінал