Як поводяться ображені знаки Зодіаку

Кожну людину можна образити. Але для кожної людини образа означає щось своє, вона вкладає різні емоції і, головне, різні вчинки в це поняття. Ми пропонуємо вам дізнатися, що говорять зірки про те, як ображаються різні знаки Зодіаку. Сподіваємося, що вам сподобається стаття і ви поділіться нею з друзями!

Овен

Поки ви потрібні Овну, він буде контролювати свої емоції. Але як тільки ситуація перетне якийсь внутрішній кордон представника цього знака зодіаку, вас можуть очікувати два сценарії: перший — вас повністю викреслять з життя, ніби й сліду не було ніколи; другий — ви побачите всю величність Овна в гніві — як справжній бик він буде мотати рогами, випускати пар з ніздрів і загрібати копитом землю. Не хвилюйтеся, це безпечно. Далі показового виступу бойової міці не зайде. Овен в ладах з собою і, як правило, швидко справляється з гнівом і бере себе в руки. Ви будете прощені.

Телець

Телець дуже терплячий. Він може довго поблажливо ставитися до кривдника і закривати очі на дрібні капості. Але якщо дуже сильно довести Тільця, він почне з моральних санкцій. Наприклад, якщо ви перебуваєте в певній залежності від представника цього знака Зодіаку, перший удар прийдеться по фінансовій стороні ваших відносин. До фізичних заходів впливу Тельці, як правило, доходять в останню чергу.

Близнюки

З Близнюками краще не жартувати і бути вкрай обережними. Це вкрай непередбачуваний знак Зодіаку, який цілком може дійти в момент гніву і до образ, і до рукоприкладства. Він не подумає про наслідки, повністю піддасться пориву гніву, про який згодом цілком може пошкодувати.

Близнюки взагалі дуже непередбачувані: сьогодні вони сміються з вами над жартом, а завтра візьмуть його на свій рахунок і затаять кровну образу, про яку не стануть мовчати.

Рак

Раки дуже емоційні, тому завжди дуже тонко і особливо відчутно страждають від образи. Вони можуть тихо зітхати, обдумувати, чому і за що, кидаючи на адресу кривдника гнівно-сумні погляди. Але цим, швидше за все, Рак обмежиться.

Якщо ж образа була дуже сильною, і Рак неспроможний її стерпіти, він буде мстити. Мстять Раки дуже хитро, таємно, завдаючи удар по самому слабкому місцю, ретельно опрацьовуючи деталі.

Лев

Леви надзвичайно високої думки про себе, тому образу переносять погано. Точніше, вони її зовсім не переносять. Отримуючи «ляпаса» від кривдника (не важливо, чи була взагалі образа чи вона привиділась Леву), він моментально завдає удару у відповідь.

Леви мстять словом, причому вони майстри сказати щось таке, щоб кривдник увійшов в моментальний ступор і шок. Але Леви не вміють довго ображатися. Один раз спрямувавши всю міць свого гніву на кривдника, вони швидко остигають і забувають про завдану образу.

Діва

Якщо пам’ятаєте жарт «я не злопам’ятна, просто зла, і пам’ять у мене хороша» — він написаний про Дів. Представники цього знака зодіаку вміють мститися. Вони, як справжні змовники, знають, що помста — це страва, яку подають холодною. Тому Діва шукає слабке місце кривдника, виношує ідею і завдає точний удар, але не своїми руками. Плітки, інтриги — ось стиль Діви.

Терези

Образити представників цього знака легко, оскільки вони постійно знаходяться у коливанні (Терези ж) між хорошим і поганим настроєм. Вони чуйно сприймають все сказане у свою адресу і приймають будь-який жарт на свій рахунок.

Але Терези зовсім не вміють мститися. Вони не завдають ударів, не виношують плани помсти, не таять образу. В гіршому випадку — моментальний спалах, крик, скандал, або ж Терези просто можуть поскаржитися на вас всім і кожному, після чого з задоволенням помиряться з кривдником і забудуть все минуле.

Скорпіон

Скорпіони — наймстивіший знак зодіаку. Їм по праву належить пальма першості в образливості і мстивості. І якщо ви образили Скорпіона, а він вам стримано посміхається, не спокушайтеся, він не забув, він просто виношує план помсти.

Як і Лев, Скорпіон знає, що в питаннях помсти не потрібно поспішати. Тільки способи він вибирає ще більш витончені.

Стрілець

Стрільці, хоч і не стоять на першому місці в списку найбільш вразливих і мстивих, але володіють усім арсеналом Скорпіона і Лева. Представники цього знака Зодіаку впевнені у своєму зоряному статусі, тому найчастіше до кривдника ставляться поблажливо.

Якщо все ж вивести Стрільця з рівноваги, він випробує на вас всі способи помсти, але, як і вищезгадані знаки, він не буде поспішати, часом виношуючи план помсти роками. Його помста буде точною і красивою, витонченою і продуманою.

Козоріг

Представники цього знака Зодіаку не ображаються. Ніколи! Вони просто ділять всіх людей, які їх скривдили, на дві категорії. Перша — це «пил», на який просто немає сенсу ображатися. Це люди, які просто існують з Козорогом в одному вимірі, але не впливають на його життя. Другі — це можновладці. Але навіть якщо такі коли-небудь скривдять Козорога, він не стане мстити, він усіма силами спробує звернути їхню увагу на себе і довести, що вони були не праві, і що він насправді вартий тільки любові.

Водолій

Водолії люблять часто згущувати фарби, і їм ввижається образа навіть там, де її насправді немає. Але вони володіють однією гарною якістю, неоціненною в цій ситуації — вони абсолютно не люблять мстити. Тому кривдник просто віддається забуттю і викреслюється з життя.

У тих випадках, коли образив хтось із дуже близьких і дорогих людей, Водолій обмежиться публічним скандалом і легким покаранням, наприклад, у формі гри у мовчанку.

Риби

Риби — чутливі самоїди. У питанні образи і помсти практично всі Риби діють за одним сценарієм. Вони нескінченно обмірковують, чому їх образили, жаліють себе і дивуються, як же з ними так могли вчинити. Рана від завданої кривди пам’ятається роками.

Але Риба ніколи не мстить, вона може написати кривдникові слізного листа про те, як важко йому переживати і переносити знесені образи, і обмежиться цим. При цьому Риба розраховує на те, що в кривдника заговорить совість, і він усіма способами спробує загладити провину.

Ось так поводяться ображені знаки зодіаку! Ви впізнали себе, поділіться з нами в коментарях! Бажаємо вам доброго і позитивного настрою! Нехай з вами трапляється все тільки найкраще.

Оригінал