Найбільші мрійники за знаком Зодіаку

Які астрологічні знаки найбільші мрійники? У цій статті ми розглянемо всі дванадцять знаків зодіаку під мікроскопом і розставимо їх за ступенем схильності до мрійництва.

Зодіаки можуть жити серед зірок, але це не означає, що всі вони витають у хмарах. Деякі з них люблять міцно стояти на землі, тоді як інші, здається, блукають і постійно граються серед своїх думок і мрій. Ось вичерпний і детальний список того, які Зодіаки проводять свої дні, малюючи омріяне життя, тоді як інші, здається, радше виривають сторінки зі своїх блокнотів.

Ми розташували знаки Зодіаку від найменш до найбільш схильних до мрій. Давайте зануримось прямо зараз!

Козоріг

О, Козоріг. Визначення прагматика. Ви не зустрінете іншого знаку, який би так міцно стояв на землі. Козороги знаходяться під владою Сатурна і люблять перевіряти реальність при першій-ліпшій нагоді. Їхній розум зосереджений виключно на тому, що відбувається тут і зараз, тому у них не так багато часу на мрії. Їхні цілі можуть здаватися недосяжними для інших, але вони впевнені в собі і гарантовано потраплять туди, куди прямують. Навіть якщо в процесі цього вони схильні нехтувати бажаннями та потребами інших.

Телець

Єдине, про що мріють Тельці – це про наступну відпустку. Вони багато працюють, але ще більше відпочивають. Тельці відомі тим, що тримаються за все матеріальне і не витрачають час на те, що не знаходиться тут і зараз. Це основна риса цього земного знаку. Тельці не такі прагматичні, як Козоріг, оскільки ними керує Венера. Вони можуть загубитися, коли опиняються за межами свого повсякденного життя, але їм подобається тримати руку на пульсі реальності.

Скорпіон

Скорпіон знаходиться під номером 10; Скорпіон, можливо, і не мрійливий тип, але він точно може впасти в манію. Це сестринський знак Тельця, яким керують Марс і Плутон. Вони так само, як і Тельці, тримаються за реальність, доки на сцену не виходить закоханість. У цей момент всі ставки зроблені. Як тільки вони вчепляться в когось, вони стають невблаганними і проводять весь свій вільний час у роздумах про те, що “могло б бути”. Поза тим, вони амбітні, віддані навколишньому світу і відносно не втрачають зв’язку з реальністю. Вони просто обожнюють бути одержимими кимось.

Діва

Ось де творчість вступає в гру. Діви – високоінтелектуальні особистості і, як і їхні колеги Риби, люблять займатися творчістю, коли вони знаходять свій фах. Всі земні знаки знаходяться на початку цього списку, тому що вони цінують матеріальне. Приємною рисою Дів є їхня мінливість. Діва дуже схожа на глину, яка чекає, коли з неї зроблять шедевр; вони поринуть у свої мрії і дозволять їм віднести себе куди завгодно.

Водолій

Водоліїв можна було б поставити трохи вище в цьому списку, але вони досить холодні, щоб залишитися на 8-му місці. Водолій – це повітряний знак, який знаходиться під сильним впливом інтелекту і суспільства, яке їх оточує. Вони можуть бути дуже тверезими людьми, якщо на них сильно впливають інші планети в натальній карті (наприклад, планета Земля). В іншому випадку, під сильним впливом водної стихії, вони можуть бути трохи відірвані від реальності. Їхній розум безмежний, але вони часто залишаються обмеженими своїм безпосереднім оточенням.

Терези

Зворотний бік Венери – це Терези. Терези – це кардинальний повітряний знак, який може бути захоплений фантазіями інших людей. Якщо вони виходять з рівноваги, то можуть схилитися на бік ілюзій. Терези, які не тримають себе в руках, можуть загубитися в чужих думках і переборщити з пристосуванням до чужого уявлення про себе.

Лев

Яскрава зірка Зодіаку, Лев любить бути коханим. Їхня гіперфіксація на собі іноді залишає їх трохи відірваними від життя. Але, якби ви були таким крутим, хіба ви не хотіли б теж побродити в хмарах? Леви іноді настільки вкорінюються у своїй персоні, що можуть ігнорувати теперішній момент. Це призводить до ігнорування важливих стосунків, перебільшень тощо.

Стрілець

Стрілець – король, який каже “бувай!” відповідальності. Вони можуть бути настільки занурені у власні маленькі світи, що забувають про інших. Вони надають надважливого значення своїм планам і не проти зачепити чиїсь почуття в процесі, хоча, можливо, вони просто не усвідомлюють цього?

Овен

Не випадково всі три вогняні знаки стоять у цьому списку в одному рядку… і майже на вершині. Вони мають погану тенденцію не усвідомлювати себе. Це не завжди навмисно! Овен, мабуть, “найгірший” з цією поганою звичкою. Вони можуть поводитися по-дитячому і часто дають волю своїм емоціям. Обставини так заводять Овнів, що вони часто не помічають правди, щоб розіграти свій власний наратив.

Рак

Рак зображується у вигляді краба з дуже вагомої причини. Навіщо виходити зі свого рожевого панцира, щоб подивитися правді в очі? У вашому маленькому куточку світу добре і затишно. Раками керує Місяць, і вони дуже інтуїтивні істоти. Їм легко маніпулювати не тільки іншими людьми, а й собою.

Близнюки

Рак може бути майстерним маніпулятором, але Місяць не зрівняється з Меркурієм, коли справа доходить до брехні, яка злітає з язика Близнюків. Вони можуть так легко ігнорувати факти ситуації і сфабрикувати настільки грандіозну історію, що ви не повірите в правду. Від природи вони дуже творчі, соціальні та інтелектуальні істоти. Коли все це не використовується належним чином, Близнюки можуть забути, де вони знаходяться. Вони настільки зосереджені на розвагах і вивченні кожної дрібниці, що забувають про кожну дрібницю.

Риби

Риби застрягли так далеко в лівому полі, що навіть не усвідомлюють, що гра триває. Здається, це приємно, чи не так? Риби люблять відволікатися, особливо на мистецтво, літературу чи будь-що інше, в що вони можуть зануритися з головою. Вони відомі тим, що можуть подумки піти в розмові у свої власні розумові пригоди. Можна подумати, що вони дійсно живуть на Нептуні! Вони глибоко занурюються у свої пристрасті і проводять дні, мріючи робити що завгодно, тільки не займатися теперішнім моментом. Якщо ви готові загубитися в чужому для вас світі, розшукайте своїх улюблених Риб і вирушайте в подорож.

Висновок

Різноманітність і відмінності між знаками зодіаку просто зачаровують. Так корисно заглянути в кожен з цих знаків та їхніх супутніх особистостей, щоб зрозуміти, чому вони є такими, якими вони є. А як ви вважаєте? Чи правильно ми класифікували ваш знак?

Оригінал