Чому Риби найбільш складний знак Зодіаку для розуміння

Риби прекрасний, вихований, турботливий знак Зодіаку, але багато людей неправильно розуміють цих вразливих людей. Ось чому Риби найважчий знак для розуміння…

Риби мають багату уяву, дуже емоційні, і ще представники цього знаку відрізняються скритністю. Це ніжні, люблячі, турботливі люди, що володіють «золотим серцем», але при цьому вони часто виявляються жертвою власних суперечливих емоцій і думок. Вони живуть в своїх мріях і фантазіях і люблять тікати від реальності, вважаючи за краще займатися дослідженням свого глибокого внутрішнього світу. Риби, безумовно, це знак мрійників, також вони наділені сильною творчою жилкою.

Тим не менш, вони часто відчувають непорозуміння з людьми, які їх оточують, і можуть легко впасти в депресію, якщо відчувають, що їх голос не був почутий.

У риб, безумовно, є те, що вони можуть запропонувати світові. І всі ми могли б багато чому навчитися у представників цього знаку, що володіють величезною інтуїтивної силою, звичайно, якби спробували б їх зрозуміти.

Вони зберігають у собі велику загадку

Вони, безумовно, прагнуть до того, щоб люди їх почули, але часто їм не вистачає слів для вираження своїх почуттів і бажань. Вони більшу частину часу живуть у власному світі, що ускладнює процес встановлення з ними контакту. Риби обов’язково відкриються, врешті-решт, тільки потрібно дати їм трохи часу. Просто ставитеся до них з любов’ю, повагою і розумінням, і нагородою вам за це стане їхня довіра, яку ви отримаєте в найкоротші терміни. Треба розуміти, що їхня чутлива натура нерідко зазнає поразки перед прозою життя, що змушує їх знаходити розраду в мріях і творчості.

Заговоріть з ними про мистецтво, гру уяви або якийсь інший творчий процес, і ви побачите як вони оживуть і з задоволенням вступлять в розмову!

Риби люблять тікати від реальності

Риби можуть швидко втратити інтерес до сучасного світу, тому що у них не виходить підкорятися його правилам. Вони не здатні довгий час витримувати той темп, в якому рухається увесь інший світ, тому при будь-якому зручному випадку вони намагаються втекти в світ власних думок і мрій, де вони відчувають себе дуже комфортно.  Риби не хочуть здатися байдужими або грубими, але навколишній світ сильно стомлює їх і позбавляє натхнення. Якщо ви зрозумієте це, ви станете набагато простіше сприймати ті моменти, коли ваші друзі-риби йдуть в світ своїх фантазій.

Вони хочуть бути ближчими до людей, але боятися отримати психологічну травму

Вся справа в тому, що риби – це відповідальні і турботливі істоти, і люди нерідко користуються їхньою добротою. Вони хочуть близьких відносин, але оскільки їм доводилося сильно обпалюватися в минулому, вони не можуть дозволити собі розкритися до кінця, через страх того, що їм знову зроблять боляче. Але якщо ви будете досить чуйними, то у вас з’явитися шанс відкрити для себе всю красу відносин з ними, незалежно від того будуть вони романтичними чи дружніми.

Вони не можуть приховувати своїх почуттів

Риби – це дуже емоційні створіння, які готові віддати своєму обранцеві або обраниці все своє серце цілком. Їх надзвичайна закохуваність легко обертається психологічними травмами.  При цьому вони намагаються бачити в людях найкраще навіть після того, як їм заподіяли біль. Однак якщо ви їм зробите щось погане, вони пробачать, але не забудуть. Риби мають занадто великі очікування від відносин, що нерідко призводить до подальшого розчарування. Вони хочуть вірити в краще в людях, але обпікшись стільки раз, вони починають розуміти, що їхнє терпіння і надії починають танути.

Вони потребують самотності

Риби легко вбирають в себе весь негатив сучасного світу, і потім їм потрібно дуже багато часу, щоб зняти з себе всю накопичену негативну енергію. Однак, одночасно з цим вони чекають підтримки, сприяння та любові від близьких, тому їм необхідний здоровий баланс між самотністю і спілкуванням з іншими людьми. Неважливо хто ви для Риби, друг чи друга половинка, ніколи не відпускайте її занадто далеко від себе. Зрештою, риба не зможе вижити без відносин, але так само вони не можуть уявити своє життя і без самотності. Поставтеся з повагою до їх потреби побути з собою наодинці, і нагадайте їм, що ви при цьому завжди будете поряд, і цим ви зробите їх по-справжньому щасливими.

Вони дуже незалежні

Риби люблять тісні відносини, але по своїй суті, їм завжди простіше діяти самостійно. Найчастіше вони чекають від відносин занадто багато, і просто їм потрібен певний час, що розслабитися і зосередитися на тому, що робить їх щасливими. Вони не хочуть віддалятися від інших, але іноді їм просто не вистачає достатніх сил для підтримки відносини з ким-то, але люди не розуміють цього і сприймають на свій рахунок.  Вони не люблять покладатися на інших і вважають за краще використовувати свої сили і ресурси для отримання того, що їм потрібно.

Оригінал