Гороскоп на 3 березня

Овен

Ви сьогодні будете схильні рубати з плеча і можете образити когось необережним зауваженням. Чи готові Ви мати справу з наслідками? Висловитися, звичайно, завжди приємно, але відносини після цього можуть стати напруженими. Якщо Ви не можете сказати щось приємне, можливо, краще промовчати.

Телець

Не варто ставити на кін те, що ми не готові програти. Вам сьогодні варто провести межу в плані витрат. Кого б Ви не балували – себе або інших, – у витратах потрібно знати міру. Не розкидайтеся грошима. Пізніше Ви подякуєте собі за стриманість.

Близнюки

Хотіти все і відразу – це не завжди про жадібність. Часто це про амбіції. Але наскільки реалістичні Ваші устремління? Є ризик поставити перед собою занадто багато цілей, тому важливо вибрати тільки ті з них, які Вас по-справжньому чіпляють. Ви можете отримати все, що хочете, але для цього важливо діяти розумно.

Рак

Раки завжди готові прийти на допомогу тим, хто потребує допомоги. Але майте на увазі, що допомагаючи другу чи родичу, Ви ризикуєте розворушити осине гніздо. Від підвищення градуса напруги користі мало. Наберіться терпіння. Нехай інший поки спробує вирішити свої проблеми самостійно.

Лев

Зараз варто цінувати свій час і вибірково підходити до вибору компанії. Незважаючи на всі обмеження, Ваше соціальне життя набирає обертів. Але Ви не зобов’язані відгукуватися на всі пропозиції. Не витрачайте час на тих, хто Вас зовсім не надихає. А от спільноту людей цікавих слід зробити пріоритетом.

Діва

Пора чесно оцінити, чи хочете Ви робити тільки те, що належить, чи готові докласти більше зусиль. Головна проблема тут в тому, що незалежно від вибору, чи Ви почуєте похвалу від того, від кого дуже хочете схвалення. Можливо, має сенс зробити тільки те, що наказано, але дуже добре.

Терези

Закрити всі двері, заховати подалі телефон? Так чи інакше, Вас зараз привертає перспектива піти від світу. І чому ні? Робіть все, що допоможе Вам відчути прилив сил. Розслабтеся в своє задоволення. Зараз для цього Вам потрібен лише один чоловік – Ви самі.

Скорпіон

Завжди корисно нагадати собі, що ніщо не трапляється просто так. Те, що Вас засмучувало і напружувало, виявиться подарунком долі. Як мінімум Ви зможете нарешті провести межу між собою і своїм минулим. Ви рухаєтеся вперед – і варто подякувати тому, що стало для Вас стимулом.

Стрілець

Якщо Вас цікавить щось, що іншим взагалі не цікаво, це добре. Люди не стануть заважати Вам досліджувати те, що так сильно привернуло Вашу увагу. Зацікавлять їх Ваші відкриття? Навряд чи. Але суть Ваших пошуків не в тому, аби неодмінно поділитися знову отриманими знаннями.

Козоріг

Ви давно вже розумієте, що деякі звички пора залишити. Може Ви сидите над роботою до пізньої ночі, може ігноруєте інші свої потреби, але так чи інакше, сьогодні Всесвіт дає Вам хороший стусан в бік більш здорового життя. В результаті Ви станете щасливішими – і менш сонними.

Водолій

Важливо переконатися, що геніальна ідея не відправляється в довгий ящик. Ваш мозок легко продукує ініціативи, а далі все, що потрібно – трохи ентузіазму з Вашого боку. Навіть якщо здається, що Ви літаєте в хмарах, на ділі це дуже мотивоване витання.

Риби

Погана новина: дехто вирішить, що Ви народилися вчора, і спробує Вами маніпулювати. Хороша новина: Ви народилися не вчора і легко обійдете горе-маніпулятора. Заради розваги Ви можете підіграти, але в будь-який момент припиніть неподобство, якщо воно набридне Вам.