Гороскоп на 15 серпня

Овен ♈

“Що маємо – не бережем, втративши – плачемо”. Але це явище має й інший бік: радість, коли ми виявляємо у своїх руках скарб! А ще ми не схильні цінувати таланти, для розкриття яких не знадобилося особливих зусиль. Але зараз власні здобутки привернули Вашу увагу – і це ще не кінець!

Телець ♉

Уявіть, що Вам потрібно стрибнути у воду з висоти, і при цьому Ви чудово захищені надувними нарукавниками. Ви ризикуєте – але набагато менше, ніж могли б. Зараз Ви опинитеся в подібній ситуації. Потрібно лише розпізнати її!

Близнюки ♊

Редьярд Кіплінг радив не втрачати голови, коли всі навколо її втратили, і зараз Вам потрібно буде наслідувати цю пораду. Вам взагалі не важко відкинути емоції там, де потрібний раціональний підхід. Але якщо іншим людям це дається нелегко, будьте терплячі.

Рак ♋

“Що ти втрачаєш?” Корисно сприймати таке питання як риторичне і не шукати надто прискіпливо, що, власне, ми можемо втратити. Мета цього питання – мотивувати людину. Знайте, що аргументів за починання, яке Ви обмірковуєте, більше, ніж проти.

Лев ♌

Дуже важливо розглядати обставини під правильним кутом. Коли ми чекаємо вильоту в аеропорту, ми маємо десятки причин турбуватися і десятки ж приводів для радісного передчуття. У будь-якому починанні важливо бачити можливості замість того, щоб боятися.

Діва ♍

Діва – знак самовідданого служіння, і багато його представників і представниць цілком відповідають цьому опису. Але також Ви схильні зосереджуватись на чужих потребах на шкоду своїм. Тут і зараз має сенс трохи відволіктися від того, що відбувається ззовні, і направити погляд усередину себе.

Терези ♎

“Тут багато що зміниться”. Читаючи цю фразу, Ви напевно уявили собі великого начальника, який буквально роздувається від свідомості власної важливості. Але іноді ми прагнемо почути ці слова. Зараз в руках іншої людини може бути можливість змінити те, що хотіли – але не змогли – змінити Ви.

Скорпіон ♏

Існує думка, що перед нашим прибуттям на Землю ціла команда небесних експертів розписує дорожню карту нашого життя. Наші батьки, люди, яких ми зустрінемо на життєвому шляху, – все вирішено наперед. А що ж проблеми та потрясіння? Невже вони вписані в нашу програму від самого початку? Чи правда Ви живете тим життям, яке було призначено Вам? Роздуми на цю тему виявляться цілком життєствердними.

Стрілець ♐

“Кращі з кращих”? Можливо, ні, але Ви в будь-яку справу додаєте свій унікальний почерк, що і становить Вашу цінність. Якщо Вас досі не вихваляють за це, то незабаром почнуть.

Козоріг ♑

“Бургер Кінг” – напевно, другий ресторан бургерів у світі після “МакДональдз”. Немає нічого ганебного у срібній медалі. Друге місце так само гідне захоплення, а ще залишається шанс якось стати переможцем. Тож не переживайте, якщо хтось Вас обійшов. У Козорога завжди є продумана стратегія на будь-який випадок – отже, Вам потрібно просто продовжувати втілювати її в життя.

Водолій ♒

Випадкові прозріння відіграють у нашому житті неабияку роль, але ми часто приписуємо їхні плоди попереднім зусиллям і роздумам. Однак часом ідеї приходять наче грім із ясного неба. Незабаром несподіване прозріння відвідає і Вас – і дуже вчасно!

Риби ♓

Ви б стали щасливішими, якби мали більше… грошей? Багато хто відповів би саме так. Що ж, наукою доведено, що наші вібрації визначають те, які субстанції ми залучаємо. Якщо Вам чогось не вистачає, важливо пам’ятати, що позитивний настрій як мінімум приверне до Вашого життя більше позитиву. А там, можливо, і щось інше підтягнеться!