Чому кожному з нас варто завести друга Водолія: 10 причин

Водолій – знак стихії Повітря, яким керують планети Уран і Сатурн. Багато хто вважає його складним і суперечливим. Але насправді народжені під цим знаком люди неймовірно добрі, м’які та веселі. Вони завжди готові прийти на допомогу і високо цінують дружбу. Ось чому кожному з нас варто завести Водолія у своєму оточенні. Ми підготували для вас 10 причин, щоб ви точно переконалися в цьому.

1. Справжні друзі

Водолії, як Чіп і Дейл, в будь-якій ситуації прийдуть до вас на допомогу. Вони високо цінують дружбу і ніколи не кинуть близької людини в біді.

2. Цікаві співрозмовники

З Водолієм вам ніколи не буде нудно. Вони прагнуть до нового досвіду та інформації, тому їм завжди буде чим з вами поділитися. А ще вони вміють захопливо розповідати цікаві історії.

3. Розумні

Порада, яку вам дасть Водолій, може бути дуже цінною. Перед тим як щось сказати, він завжди зважує всі плюси та мінуси. Більшість Водоліїв надзвичайно розумні, тому прислухатися до них однозначно варто.

4. Ненабридливі

Водолії не будуть засипати вас сотнями повідомлень. Це стосується всіх людей: рідних, друзів, коханих і чужих. Вам не потрібно буде придумувати відмовки, якщо ви не хочете щось робити. Представники цього знака зодіаку зрозуміють вас без слів і не будуть набридати.

5. Об’єктивні

У суперечці Водолії не відстоюють свою точку зору з піною біля рота. Вони завжди вислухають свого співрозмовника і культурно подискутують. На всі ситуації вони дивляться неупереджено.

6. Добродушні

Вони ніколи не влаштовують скандали та конфлікти на порожньому місці. Вам не доведеться чути від них скарги, докори та ниття. Це вони очікують і від своїх друзів.

7. Люблять подорожувати

Якщо ви шукаєте людину, з якою можна поїхати на море або в гори, зверніть увагу на друга Водолія. Він ніколи не проти подібних авантюр і при цьому легкий на підйом. Пакуйте валізи, купуйте квитки та вирушайте в кращу подорож у вашому житті.

8. Прості та прямолінійні

Водолій ніколи не буде говорити неприємні речі у вас за спиною, а відразу в лоб скаже, що йому не подобається. Не варто за це на нього ображатися, навпаки, це дуже важлива якість для справжнього друга.

9. Оригінальні

Якщо ви любите подарунки та сюрпризи, то Водолій вас обов’язково порадує. Вони дуже спритні та оригінальні. Хоча бувають і винятки з правила.

10. Модники

Ходити на шопінг з жінкою Водолієм – одне задоволення. Ці дами розумітися в моді та завжди порадять щось путнє. Чоловіки Водолії також непогано одягаються, хоча ходити по магазинах для них не найприємніше заняття.

Цей список якостей Водолія зайвий раз доводить, що таку людин варто завести у своєму оточенні. Якщо вам є що додати – просимо в коментарі на Facebook!

Оригінал