Гидкі звички кожного знака Зодіаку

Овен

Ви буваєте настирливі і агресивні, але ніщо так не дратує оточуючих, як те, що ви смієтеся в самих непристойних обставин. Вам доводилося розреготатися на робочому зборах, в церкві і навіть на похоронах. Ви не хочете виглядати дивакуватою або бездушною. Сміх — ваша неусвідомлена реакція, коли ви відчуваєте тривогу. Але в очах інших це все одно виглядає жахливо.

Телець

Ви барахольниця. Мало того, що ви тягнете додому все те, що вам сподобалося в магазинах, так ви ще ніколи не викидаєте старі речі. Ви зберігаєте зламаний чайник, витягнуті джинси, старі журнали в надії, що всі вони колись знадобляться. Якщо додати сюди те, що безлад — ваше природний стан, то вашому партнерові можна тільки поспівчувати.

Близнюки

Ви створюєте жахливе шумове забруднення, тому що можете говорити нон-стоп годинами. І це ще можна було б пережити, якби ви не жестикулювали і не перебивали співрозмовника, коли він намагається вставити: «Так, я теж так думаю». Ви так любите поговорити, що іноді розмовляєте з собою вголос, чим викликаєте страшні підозри в оточуючих.

Рак

Себе ви напевно вважаєте закритою людиною, але чомусь навколишні досить добре знають про те, який сир ви любите, на якій сцені «Ла-Ла-Ленду» плакали, як звали вашого сусіда по парті в першому класі.

Ви вдаєтеся в такі деталі і подробиці, коли починаєте розповідати про себе, що людям стає нудно. Жахливо, але факт: вас вважають занудою.

Лев

Ви не пропускаєте жодного дзеркала. Це, звичайно, плюс, що ви захоплюєтеся собою, навіть якщо у вас брудна голова і невдалий костюм. Але ваша звичка, по-перше, виглядає зарозумілою. А по-друге, у відсутності поверхонь, що відбивають ви починаєте домагатися до близьких і мучити їх питанням: «Чи я на світі всіх миліша?»

Діва

У вас є страшна залежність від критики. Ви щодня зайняті пошуком власних недоліків і промахів, щоб потім їх публічно продемонструвати і влаштувати істерику.

Це, звичайно, слідство перфекціонізму, але ваші напади самознищення тільки спочатку викликають у друзів жалість і співчуття, а пізніше — виключно роздратування.

Терези

Ви зі всім погоджуєтеся і завжди поступаєтеся в конфліктах. Вам хочеться бути милою, тому ви майстерно приховуєте свої справжні бажання і почуття.

З цієї причини вас вважають ідеальною удавальницею. Коли ви зізнаєтеся в коханні або хвалите чийсь зовнішній вигляд, оточуючі в першу чергу думають про те, що ви просто хочете їх потішити.

Скорпіон

У вас талант викликати неприязнь. Ви цинічні і саркастичні, через що з азартом топчете чужі наївні мрії і фантазії. Вам приносить задоволення говорити людям фрази, які їх зачіпають. Щоб показати зневагу або нудьгу, ви позіхаєте, закочуєте очі, відвертаєтеся — тобто ні краплі не намагаєтеся бути ввічливою і тактовною.

Стрілець

У вас немає ніякої внутрішньої цензури і фільтрів, через що ви говорите людині все, що вам спало на думку. Ви без збентеження говорите колезі, що вона має поганий вигляд, а нинішньому чоловікові розповідаєте про те, як чудово було в ліжку з колишнім.

До того ж ви коментуєте всі свої дії, що іноді просто дратує.

Козоріг

Ви дозволяєте страхам керувати вашим життям. Якщо вам належить спробувати щось нове — від страви з устриць до катання на сноуборді, то ви автоматично скажете «ні».

Друзі і рідні витрачають багато сил на те, щоб умовити вас на купівлю нового одягу, подорож чи заняття танцями, тому що вам скрізь ввижаються перешкоди і труднощі.

Водолій

Про цю особливості знають тільки довірені особи: ви здатні ганяти по колу якусь думку тижнями. Якщо вам спала на думку ідея-фікс побудувати на дачній ділянці «Діснейленд», то ви будете постійно обдумувати і навіть купите футболку з Мікі Маусом. Ще критичнішою ситуація стає в той момент, коли ви відчуваєте тривогу: якщо чоловік затримується на п’ять хвилин і не відповідає на дзвінок, то ви відразу телефонуйте в морг і лякаєте похмурими передчуттями інших членів сім’ї.

Риби

Тим, хто бачить світ у чорно-білому кольорі, у порівнянні з вами пощастило. У них є хоча б якесь розмаїття. Ви ж вважаєте світ сірим і не виділяєте ніяких відтінків.

Людям часом буває нестерпно від тієї депресивної і гнітючої атмосфери, яку ви створюєте навколо себе. Ймовірно, саме від розпачу ви створили уявний світ, в якому регулярно ховаєтеся і часом втрачаєте зв’язок з реальністю.

Оригінал