Чого чоловіки різних знаків Зодіаку чекають від жінок

Одному подавай господиню і домосідку, іншому – кокетку і реготушку, третьому – самовпевнену кар’єристку. Так чого ж по-справжньому хочуть від жінок чоловіки різних знаків зодіаку?

Овен

Розкута, чарівна і життєрадісна любителька флірту напевно з перших секунд знайомства приверне увагу гарячого Овна. Скромність прикрашає жінку, але точно не ту, про яку мріє цей живчик. Від жінки він чекає віддачі, драйву і бажання мчати з ним в одному напрямку назустріч високим цілям.

Телець

Чоловік знака Телець завжди довго придивляється до жінок, щоб точно зрозуміти, яка саме йому потрібна. А потрібна йому насамперед домовита і віддана, хазяйновита і любляча, чуйна і терпляча. З такою він готовий пройти пліч-о-пліч через усе життя.

Близнюки

А ось непостійні чоловіки знака Близнюки часто самі не розуміють, чого вони хочуть від жінок насправді. Сьогодні їм потрібна співрозмовниця, завтра – нерозлучна подруга, післязавтра – муза. Чоловік цього знака завжди чекає від жінки новизни і неповторності. Кожен новий день із нею має бути схожий на перше побачення.

Рак

Чуйний і сентиментальний чоловік Рак найчастіше шукає в жінках риси, схожі з рисами його мами. Йому важливо, щоб жінка, яка поруч, була вірною, ніжною, турботливою і всепрощаючою, якою може бути мама для свого сина.

Лев

А цей закоренілий себелюбець чекає від жінок поваги та обожнювання. Поруч із ним має бути жінка, яка зважає на думку свого обранця і вміє поступатися. При цьому вона не повинна забувати про себе і просто зобов’язана мати карколомний вигляд.

Діва

Головне, чого чекають чоловіки знака Діва від жінок, це вірності та доброчесності. Його обраниця неодмінно має бути постійною і відповідальною за свої вчинки. Її слова не повинні розходитися зі справами, а дії завжди мають бути обдуманими.

Терези

Насамперед чоловік знака зодіаку Терези чекає від жінки рішучості, оскільки сам нерідко страждає від її нестачі. Крім того, обраниця чоловіка цього знака має бути гарною, вихованою, доглянутою і комунікабельною. Терезам не повинно бути соромно виходити зі своєю жінкою у світ.

Скорпіон

А цьому невиправному власнику потрібна жінка, яка готова буде заради нього вивернути свою душу навиворіт, таким чином доводячи йому свою відданість. Водночас Скорпіон, крім вірності, чекає від жінки пристрасності й бажання спільно будувати щасливе майбутнє.

Стрілець

Чоловіки знака Стрілець, як правило, шукають жінок привабливих і готових на всілякі безумства. Його обраниця повинна вміти викликати в нього бажання повертатися до неї знову і знову на крилах кохання. А оскільки Стрілець славиться своєю мінливістю і волелюбністю, то жінка, готова на нього чекати і дивувати, для нього справжня знахідка.

Козоріг

Сталість – ось головна якість, яку Козоріг хоче бачити у своїй супутниці життя. Його мало цікавлять швидкоплинні інтрижки і безперспективні стосунки. Тож, знайомлячись із жінкою, він завжди підсвідомо приміряє її на роль дружини. Додатково до цього Козоріг чекає від своєї жінки беззастережної підтримки в будь-яких справах і непохитної віри в те, що в нього все вийде.

Водолій

Бути поруч із Водолієм непросто, але неймовірно цікаво. Цей чоловік не з тих, хто приходитиме додому стабільно о 6 вечора і проводитиме вихідні, лежачи на дивані. Водолій чекає енергійну, глибокодумну і легку на підйом жінку. Вона має бути несхожою на інших і трохи незрозумілою йому самому. З такою йому завжди буде цікаво проводити час, пізнаючи цей неймовірний світ.

Риби

Типовий чоловік знака Риби – це джерело неймовірних ідей, які, на жаль, йому не завжди вдається втілити в реальність через властиву йому нерішучість. Такий чоловік чекає діяльну і впевнену в собі жінку, яка зможе допомогти йому реалізувати його задуми. Але, що важливо, його жінка не повинна бути нав’язливою і вимогливою. Цей вразливий чоловік відгукується лише на ніжність і добросердечність.

Оригінал