Гороскоп на 13 липня

Овен ♈

Не те щоб Ви недооцінювали чужий інтелект – але не варто вірити, що ця людина може читати думки. Не чекайте, поки вона сама здогадається, а прямо викладіть свою проблему. Якщо хочете вирішити питання – а Ви, ймовірно, хочете – то варто проявити ініціативу.

Телець ♉

Так що ж зміни, про які Ви думали, і які вже навіть замиготіли на горизонті? В останні тижні Ви зрозуміли, у якому напрямку рухатися, але стовідсоткової впевненості поки немає. Поки що рано робити висновки. Нехай все йде своєю чергою. Незабаром Ви відчуєте і впевненість, і натхнення.

Близнюки ♊

Промовиста людина може переконати нас майже у чому завгодно. Брехня, подана з достатнім рівнем апломбу, може зійти за правду. Дехто щиро вірить в те, що не є правдою – а все тому, що він себе в цьому переконав і тепер думає, що правий, а Ви – помиляєтеся. Просвітіть бідолаху, але м’яко.

Рак ♋

Ясність завжди потрібна, але часто сполучена з незручністю. Те, що Ви зараз побачите зі всією ясністю, спочатку радості не викличе. Але придивіться – скільки свободи у Вас з’явилося! У Вас є всі причини для того, щоб з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Лев ♌

Якщо Вам потрібне підтвердження того, що ми пожинаємо те, що сіємо, те воно незабаром буде отримано. Будьте наскільки можливі щедрі і співчутливі. Безперечно, це робити приємно – але також можна витягти з такої поведінки вигоду. Вирішуючи чужі проблеми, Ви можете вирішити свої власні.

Діва ♍

Порівняйте свій внесок у спільну справу з чужим, але не переживайте, якщо докладені зусилля нерівні. Дуже швидко цей дисбаланс можна виправити. Неозброєним оком видно, хто як постарався, тому продовжуйте обговорювати і діяти. Це партнерство у багатьох відношеннях є унікальним, його тільки потрібно трохи вирівняти.

Терези ♎

Кращі наші ідеї спочатку здаються абсурдними, і тим важливіше не відкидати відразу божевільні вигадки. Не переживайте, якщо план здається занадто сміливим або занадто гарним, щоб спрацювати. Продовжуйте його обмірковувати. По можливості йдіть легким шляхом.

Скорпіон ♏

Всі по-своєму розуміють заклик “постаратися як слід”. Ми прекрасно розуміємо, що постійно рвати жили неможливо. Ви правильно замислюєтеся про те, скільки потрібно сил, щоб виконати поточну задачу. Але з іншого боку, Ви можете бути впевнені, що нагорода буде рівною докладеним зусиллям.

Стрілець ♐

Іноді дуже цікаво буває зосередитися на дрібних деталях чогось. Дрібниці захоплюють. Але уявіть, що хтось годину буде пояснювати, як наклеїти марку на конверт! Адже дехто вважає, що це нормальний рівень занурення в тему! Одним словом, не забувайте, що стислість – сестра таланту. Не перевантажуйте співрозмовників подробицями.

Козоріг ♑

Ви прекрасно бачите потенціал загальної мети, але нереалістичний підхід союзників викликає справедливі сумніви. Постарайтеся підвести міцний фундамент під чужі ідеї. Якщо людина будує явні проєкти, краще донести це до неї як можна швидше.

Водолій ♒

Поспішиш – людей насмішиш. Поквапившись, Ви ризикуєте створити собі більше проблем, ніж рішень. Вам потрібно добратися з точки А в точку Б, але не можна будувати стратегію просування на розпачі. Відкиньте всяку неправдиву терміновість і зосередьтеся на створенні покрокового плану. При належній вдумливості все вийде.

Риби ♓

Ви як і раніше спрямовані в майбутнє, але варто все ж зробити паузу і озирнутися назад, щоб оцінити пройдений шлях і відчути з цього приводу законну гордість. Будьте вдячні за те, де побували, і за те, куди йдете. Терпіння та рішучість допомогли Вам дістатися до цієї віхи. Тепер починається нова подорож – і Ви до неї готові!