Наскільки ви надійні по знаку Зодіаку

Довіра – основна цінність у стосунках між людьми, і саме на довірі будується дружба та кохання. Нас оточують люди, на яких можна покластися у скрутну хвилину, і ті, яких ми майже неусвідомлено остерігаємося. Які знаки зодіаку славляться вірністю та надійністю, а з ким слід бути обережнішими?

Овен

Овни неймовірно надійні і завжди говорять те, що думають. На них можна розраховувати і сміливо довіряти всі свої секрети, оскільки вони цінують чесність і прозорість у стосунках. Крім того, ви можете бути абсолютно впевненим у тому, що Овен завжди дотримає даного слова.

Телець

Тельці чесні й люблять правду. Якщо вони обіцяють допомогу, навіть не сумнівайтеся в них – вони саме так і вчинять. А якщо у вас настане складний період у житті, люди цього знака завжди будуть поруч, щоб прикрити вам спину.

Близнюки

Безумовно, Близнюкам можна довіряти, оскільки цьому знаку дуже подобається чесність у стосунках між людьми. Коли виникають складнощі, вони вважають за краще озвучувати правду в обличчя, ніж робити щось за спиною і говорити про вас поза очі.

Рак

Раки шалено вірні близьким людям, яким вони можуть довіряти, але якщо ви самі обдурили довіру цього знака, вони більше не побачать причин бути теж для вас надійним і чесним партнером. Зазвичай Раки досить прямолінійні і, на жаль, не завжди тактовні.

Лев

Якщо вам хочеться поділитися особистою таємницею з Левом, пам’ятайте, що йому далеко не завжди варто довіряти. Хоча він однозначно стане вас переконувати, що все залишиться між вами – не вірте, бо Леви періодично обожнюють пліткувати й обговорювати справи оточуючих. Вони просто не зможуть стриматися.

Діва

Діви тримають своє слово, оскільки для них важливо бути надійними і відповідальними людьми. Якщо ви попросите що-небудь зробити, будьте впевнені, що Діва виконає все, як обіцяла. Це знак, який максимально скрупульозно ставиться до своїх слів і дій.

Терези

У деяких речах Терезам можна довіряти, а в деяких цього робити не варто. Ви можете сміливо поділитися з ними своїми секретами – вони, найімовірніше, збережуть усе в таємниці, оскільки високо цінують дружбу. Але не варто спокушатися їхніми словами, Терези іноді вміють замінити правду на маленьку брехню.

Скорпіон

Скорпіони замкнуті й недовірливі, а тому намагаються нікому не розповідати нічого особистого. Люди найчастіше не довіряють їм і мають на це причини – Скорпіони воліють промовчати, приховати і закрити на багато що очі, а це не найкраща якість у стосунках.

Стрілець

Стрілець хоче бути надійним і чесним, але це в нього не завжди виходить, оскільки цей знак нерідко забуває про свої обіцянки. Він може заприсягтися, що ніколи не розповість вашу таємницю, але, врешті-решт, обов’язково зганьбиться, ненароком розбовтавши все оточуючим.

Козоріг

Козороги заслуговують на довіру, вони несуть відповідальність за свої слова і жорстко дотримуються даних обіцянок. Якщо вони кажуть, що щось зроблять для вас, знайте, що так і буде, оскільки цей знак понад усе цінує довіру людей.

Водолій

Водоліям не завжди можна довіряти. Цей знак буває егоїстичним, і хоча Водолій намагається заслужити довіру оточуючих, він не часто робить щось, що підтверджує його надійність. А ще Водолії не завжди тримають своє слово і грішать тим, що можуть відвернутися від вас у скрутну хвилину.

Риби

Риби високо цінують стосунки з друзями та близькими і вважають, що довіра і надійність є основою будь-якого взаємозв’язку. Їм подобається близьке спілкування і подобається ділитися з людьми своїми секретами, незважаючи на те, що це робить їх уразливими перед оточуючими.

Оригінал