Гороскоп на 25 лютого

Овен ♈

Місяць сьогодні входить в знак Козорога, додаючи Вам рішучості і виваженості. Користуйтеся моментом, щоб переглянути свої цілі та плани, особливо якщо останнім часом сильно розслабилися. Ближче до вечора Сонце і Місяць утворюють тандем і подарують Вам натхнення, але доведеться виділити час, щоб обміркувати ідеї, які Вас відвідають. Заплануйте вечір наодинці з собою і зосередьтеся на творчих планах і мріях. Світила дають їм зелену вулицю.

Телець ♉

Цим ранком Місяць увійде в знак Козорога і подарує Вам шанс відновити певні духовні практики. По можливості знайдіть час для медитації або прогулянки на природі, щоб прислухатися до прихованого. Ближче до вечора Сонце і Місяць утворюють тандем, який допоможе відновити спільну мову з друзями, особливо якщо Ви давно з ними не спілкувалися. Дружба подарує Вам справжню серцеву повноту, тому не відмовляйтеся від можливості поспілкуватися.

Близнюки ♊

День пройде під знаком серйозності. У нормі Ви – людина товариська, але сьогодні не захочете порожніх люб’язностей. Не варто витрачати час і сили на людей, з якими у Вас немає міцної емоційного зв’язку; краще оточіть себе друзями і рідними, з якими по-справжньому у злагоді. Також це відмінний день для рефлексії, особливо якщо у Вашому житті є сфери, яким не завадила б переоцінка.

Рак ♋

Місяць входить в знак Козорога, активізуючи область, яка керує справами сердечними. Відмінний день для флірту і приємного проведення часу удвох, але не чекайте, що Ваша половинка почне признаватися Вам у вічній любові: інший вплив Місяця може спонукати зводити емоційні стіни. На щастя, одночасно воно привнесе у відносини більше стабільності і дасть Вам можливість перейти в них на новий рівень. А ближче до вечора Сонце і Місяць утворюють тандем і допоможуть Вам знайти духовну рівновагу.

Лев ♌

Лев – найбільш розслаблений з вогняних знаків, але сьогодні під впливом Місяця в Козорозі Вам захочеться дисципліни. Ви заново оціните свої життєві звички і працездатність, особливо якщо останнім часом з останньою було туго. Користуйтеся моментом, щоб відновити контроль над своїм графіком. У тому числі варто обмежити спілкування з балакучими колегами, сидіння в інтернеті. До вечора Сонце і Місяць утворюють тандем і допоможуть Вам відступити від зобов’язань і просто відпочити.

Діва ♍

Сьогодні Місяць увійде в знак Козорога і осяє Ваш п’ятий будинок, вселяючи практичність і виваженість. Такий настрій допоможе Вам відчувати свій розум і працездатність, а також дасть привід пишатися підходом до роботи. Втім, день для Дів пройде не тільки під знаком роботи. Ближче до вечора Ви зможете чудово розслабитися. Сонце і Місяць утворюють тандем, даруючи романтику і стабільність. Користуйтеся моментом, щоб побути з коханою людиною в затишній і приємній обстановці.

Терези ♎

Сьогодні Вам доведеться проявити жорсткість на благо. Друзі і рідні будуть приходити до Вас зі скаргами, але Вам набридло підтримувати погані рішення і токсичні сценарії. Без усякого почуття провини пояснюйте людям, в чому вони неправі, але робіть це дипломатичним чином, щоб не здатися черствими. В кінці дня віддайте будинку пріоритет над соціальним життям.

Скорпіон ♏

Скорпіони під впливом Місяця в Козорозі, який впливає на сферу комунікації, будуть схильні делікатничати. Колись Ви відступаєте в тінь з-під світла софітів, але сьогодні на перший план вийде інша Ваша сторона. Ви будете відстоювати себе і свої ідеї; світила допоможуть донести думку до людей. А ближче до вечора, коли Сонце і Місяць утворюють тандем, займіться творчим самовираженням: ідей щодо того, як це зробити, у Вас буде маса.

Стрілець ♐

Місяць закликає Вас встановити межі там, де вони потрібні. Він подарує Вам нове почуття безпеки, хоча і доведеться обмежити спілкування з людьми, які Вас не радують. Також сьогодні хороший день для стабілізації фінансового положення; настав час переглянути бюджет на тиждень і подумати, де можна скоротити витрати. Тандем Місяця і Сонця ближче до вечора хороший для того, щоб просто побути вдома.

Козоріг ♑

Сьогодні Місяць входить у Ваш знак, додаючи Вам енергії, популярності, почуття контролю. Люди до Вас потягнуться, і в залежності від того, що це за люди, це може бути і добре, і погано. Пам’ятайте, що життя коротке, і не бійтеся відмовлятися від спілкування, яке не дає Вам інтелектуального й емоційного задоволення. На щастя, тандем Місяця і Сонця ближче до вечора буде сприяти спільній мові. Саме в цей час варто перетнутися з новими друзями, але якщо настрою спілкуватися нема, краще почитати книгу.

Водолій ♒

Сьогодні Водолії будуть мовчазні, оскільки вплив Місяця в Козорозі занурить Вас в задумливий настрій. В цілому Ви являєтесь одним з найбільш товариських зодіакальних знаків, тому багато хто буде питати, чи все з Вами гаразд. Наміри у них найкращі, але така наполегливість може дратувати і спонукає Вас звести навколо себе стіни. Не варто звинувачувати себе за бажання відпочити від спілкування, якщо такий шлях підказує Вам серце.

Риби ♓

Настав час вправити мізки деяким друзям. Ви – втілення здорового глузду і зможете пояснити друзям і рідним, в чому вони помилилися. Утримуйтеся від непрошених порад, але якщо Вас запитали – не стримуйтеся. Також сьогодні хороший день, щоб навести порядок в соцмережах – видалити старі фотографії, пости, які не відображають Ваш нинішній погляд на речі.