Згубні звички, до яких схильні знаки Зодіаку

Кожна людина в будь-який період часу залежна від чогось або від когось. Не обов’язково бути залежним від алкоголю або наркотичних речовин, щоб по-справжньому сильно відчувати наявність проблеми.

Така суть людини – їй завжди необхідно мати якусь ваду або слабкість. Вам не обов’язково навіть усвідомлювати свою прихильність, тому що в кожного знака Зодіаку вона перебуває приблизно в одному діапазоні. Наприклад, у знаків стихії Землі залежність буде швидше матеріальною, ніж духовною.

Якщо ваші звички не спричиняють дискомфорту вам і близьким людям, значить, викорінювати їх немає сенсу. Що стосується думки оточуючих, то це вже другорядне питання, хоч як би егоїстично це не звучало.

Овен

У Овнів дуже часто “сідає батарейка”, причому це властиво їм не тільки в емоційному, а й фізичному плані. Річ у тім, що представники цього знака не вміють бути прагматичними, не вміють розраховувати свої сили. Овни постійно пруть як бульдозер – тільки вперед, через усі перешкоди, змітаючи все на своєму шляху.

Для такого життя потрібна повна самовіддача і сталеві нерви. Овни найчастіше страждають від алкогольної залежності, а також насилу обходяться без кофеїну, тому п’ють багато кави або енергетичних напоїв. Найчастіше вони не визнають наркотичні речовини. Ще Овни залежні від почуття свободи, тому люблять подорожі, походи, концерти.

Телець

Тельці обожнюють фізичну близькість і рвуться до неї швидше, ніж будь-хто, навіть якщо це непомітно для них самих. Ці люди обожнюють смачно поїсти, причому не просто щоб це було приємно, а щоб трапеза запам’ятовувалася надовго. Тельці залежні від розваг будь-якого масштабу і типу. Це можуть бути і комп’ютерні ігри, і азартні.

Тельці обожнюють бути першими. Вони залежні від похвали і відчуття першості, тому добре грають в ігри змагального характеру. Тельці люблять укладати парі, а ще вони залежні від своєї “барлоги”. Їм дуже сильно подобається зависати вдома і нічого не робити.

Близнюки

Близнюки дуже часто бувають залежними від алкоголю або навіть важких наркотиків. Звісно, відсоток таких людей неймовірно і мізерно малий, але якщо брати у відсотковому співвідношенні з іншими знаками, то Близнюки будуть десь поряд із Рибами. Ці люди дуже люблять експерименти і зміну обстановки. Близнюків можуть зрозуміти лише обрані, тому шукати причини марно.

Близнюки люблять бути в курсі всього, що відбувається у світі, тому у них є вельми сучасна і поширена залежність – від інтернету і соціальних мереж. Їм постійно потрібен телефон із виходом у мережу, інтернет удома, на роботі, в машині, нові девайси, пристрої тощо. Ще вони курять більше за інших.

Рак

З украй шкідливих залежностей варто виділити алкоголь. Що стосується складніших проблем, то в цих людей є одне слабке місце – вони бояться самотності, коли перебувають у стосунках. Раків дуже ранять розставання, особливо якщо ініціатором були не вони. Вони важко переживають будь-які втрати. Вони в прямому сенсі залежні від любові, від почуття тепла, перебування поруч із близькою людиною.

Ще Раки залежні від своїх пріоритетів у житті. Вони нізащо від них не відступлять, навіть якщо це ранить близьку їм людину. Це така своєрідна парадоксальна гра. З ними дуже важко, бо зі своїми залежностями вони борються, мабуть, гірше за всі інші знаки.

Лев

Багато Левів зловживають тютюном і алкоголем без докорів сумління і страху перед наслідками. Єдине, що значно перекриває це – шопінг. Леви залежні від свого статусу і від почуття задоволеності самими собою. Вони хочуть бути найкращими – це і є їхній головний наркотик, спробувавши який хоча б раз, вони вже ніколи не стають такими, як раніше.

У Левів найсерйозніша грошова залежність. Ці люди можуть просто любити свої гроші, перераховувати їх щодня, навіть розмовляти з ними. Більше за гроші вони люблять тільки їх витрату.

Діва

У Дів дуже складні залежності. Вони страждають від куріння, від обжерливості, від власної байдужості, від прагнення до пошуку простого шляху. Мабуть, найстрашнішою залежністю Дів є бажання йти по життю без проблем. Діві легко жити в апатії, у відстороненості від світу. Це в них у крові. Це практично не можна викорінити, тому Діви страждають від різких змін на роботі, вдома, в особистому житті.

Діви залежні від своїх речей, з якими не хочуть розлучатися за жодної умови, ніколи. Ще вони залежні від порядку. У їхньому будинку все має лежати там, де потрібно Дівам, інакше ви можете поплатитися за заподіяння шкоди їхньому спокою.

Терези

Терези обожнюють палити і пити алкоголь, якщо в їхньому житті все занадто добре або занадто погано. Вони всіляко підтримують свою любовну залежність, причому не тільки духовну, а й фізичну.

Терези рідко зраджують, тому що дуже сильно прив’язуються до людини, яка їм у всьому підходить. У них немов спрацьовує якийсь внутрішній механізм, коли вони знаходять справжнє кохання. Ще Терези залежні від свого хобі. Це, мабуть, єдина позитивна залежність серед усіх знаків Зодіаку.

Скорпіон

Скорпіони залежні від своєї незалежності. Як би дивно це не звучало, але насправді все саме так. Вони терпіти не можуть, коли над ними хтось стоїть і керує ними. На щастя для них, у цьому світі є багато шляхів позбавлення від начальників і наглядачів.

Зі згубних прихильностей слід виділити лише алкоголь, але з цим Скорпіони вміють справлятися, коли того вимагає час. Ці люди дуже люблять секс. Не те щоб інші його не любили, просто Скорпіони дуже багато чого чекають від фізичної близькості й ретельно обирають партнерів. Для них це щоразу величезна подія.

Стрілець

Стрільці часто не знають міри у вживанні алкоголю і багато курять. Ще вони обожнюють азартні ігри і дуже ласі на можливість у чомусь стати першими. Змагальний дух – ось що заводить їх по-справжньому сильно.

Вони залежні від амбітних цілей, які ставлять собі постійно і яких, до речі, вміють досягати. Стрільці дуже люблять гроші, але не в плані кількості та їх накопичення, а в плані заробітку. Трудоголіки-Стрільці – часте явище. Їм подобається працювати і рухатися до чогось.

Козоріг

Козороги дуже ретельно вибирають собі слабкості та вади. Вони дуже добре контролюють усі свої прихильності. Усі, крім однієї – статусу в суспільстві. Вони цінують те місце, де вони зараз, але завжди прагнуть угору, до того ж готові віддати за це майже все, що в них є.

Це один із найжадібніших знаків Зодіаку, але ви ніколи не побачите Козорога, який забирає останню цукерку в дитини або не дає своїй близькій людині в борг невелику суму. Жадібність Козорогів – це залежність від надходжень коштів. Вони не працюватимуть ні на секунду більше, якщо не отримають свої гроші за це. Від наркотичної або алкогольної залежності Козороги страждають рідко.

Водолій

Інтернет і комп’ютерні ігри – ось те, що Водоліям просто зносить дах. Ці люди можуть не виходити з дому цілодобово і тижнями. Граючи у відеоігри, Водолії забирають себе у світ, де можуть стати сильнішими і кращими.

Представники цього знака залежні від гострих відчуттів, тож небезпечні види спорту та екстрим – це їхня стихія. З якоїсь незрозумілої причини серед Водоліїв також часто зустрічаються курці. Якщо абстрагуватися від усього вищесказаного, то, в принципі, ці люди мають досить мало серйозних уподобань.

Риби

Серед Риб часто зустрічаються наркомани й алкоголіки. Чому, до кінця не зрозуміло, але ці види залежностей вельми популярні серед представників цього знака. Вони цінують свободу і людей, які допомагають її відчувати, тому вони залежні від других половинок і друзів. Розриви вони переживають не краще за Раків.

Вони не можуть жити без своїх речей, як Земні знаки. У Риб, якщо говорити відверто, мабуть, найбільше залежностей різних сортів і видів. Впоратися з ними вони можуть, але бажання зробити це в них частенько немає.

Про те, як стати щасливішим, вам не розкажуть підручники, однак це не означає, що досягти щастя неможливо. Не дозволяйте своїм звичкам керувати вами, тоді все буде так, як потрібно вам.

Оригінал