Їм палець до рота не клади: знаки Зодіаку гострі на язик

Гороскоп розповідає про найгостріші на язик знаки Зодіаку, з якими краще не сперечатися. Найуїдливіші, балакучі, зухвалі та агресивні представники.

Є знаки Зодіаку, яким не можна палець до рота класти, бо відкусять по самий лікоть. Їхній язик можна порівняти зі жалом оси чи гострим перцем. Вони уїдливі, балакучі, зухвалі й агресивні. Представники звикли завжди дотепно жартувати і тримати публіку в напрузі. Астрологія радить до цих представників ставитися з усією обережністю, інакше точно відкусять палець.

Водолій

Цей представник буде мовчати, але діяти. Він може бути і другом, і ворогом, поки не оголосить вам війну. Неординарний розум і гострий язик зможе будь-якого представника словесно загнати в глухий кут. І він же може стати гідним суперником в інтелекті. Рівних йому в методі плетіння інтриг немає, як і в застосуванні свого словникового запасу.

Він буде з легкістю вправлятися власними знаннями, поки свого суперника повністю не обеззброїть. Довести йому що-небудь – собі дорожче. Тим паче не варто з ним вступати в суперечку або намагатися йому нав’язати власну думку. Його гострий язик здатний завдати смертельних ран.

Передбачити, чим закінчиться словесна баталія, практично неможливо, як і те, коли вона почнеться. Представник настільки непередбачуваний, що не вдасться з’ясувати, як він так швидко намацує хворе місце і б’є по ньому.

Як друг цей знак справжня знахідка, тому його можна сміливо брати в те місце, де має бути словесна бійка. Хоча всі спірні справи він завжди виграє, і приведе масу доводів і аргументів у бік неправоти опонента. На вигляд знак являє собою спокійну і врівноважену особистість, але його інтелектуальний розум здатний вбити будь-кого наповал. І від запеклої сутички суперника ще довго доведеться зализувати душевні рани.

Близнюки

Вони не вважаються вершиною красномовства і не блищать своїм розумом. І представники не будуть за гострою потребою вплутуватися в словесні перепалки і доводити свою правоту. Але ця тиша до пори і часу. І якщо їх зачеплять, то в розбірках їм немає рівних. У них настільки добре підвішений язик і здатний виділяти отруту, що мало хто зі співрозмовників може витримати подібні підколи. І якщо хтось захоче відповісти таким же уїдливим потоком, то навряд чи в нього так вийде, як зробили ці представники.

Подвійна натура знаків допомагає їм завоювати пальму першості у перепалках. З одного боку, вони починають присипляти пильність свого конкурента утішними промовами, а з іншого – завдають удару по найболючішій рані. І представники ніколи не забувають застосувати заборонені прийоми.

Глибоким інтелектом вони не вирізняються, про що красномовно свідчить їхній словниковий запас, але вони й не ставлять перед собою мету. Хоча вони розуміють, що набагато швидше вбити суперника можна простими і зрозумілими для нього фразами. А там уже знаку все одно, як інші справлятимуться зі своїми емоціями.

Скорпіон

У цих представників не язик, а справжнє гостре жало, яке просякнуте смертельною отрутою. Але якщо суперник виявився набагато сильнішим за них за інтелектом, то у знака заготовлені потужні стріли, які стріляють у спину, а потрапляють у саме серце.

Його винятковий розум дозволяє домогтися смертоносного ефекту. А холодне серце абсолютно байдуже до болю, тим більше що знаки схильні до жорстокої помсти. І якщо в нього є мета тільки якомога болючіше образити суперника, то він обсипає образами і чорним гумором. Хоча якщо для представника це в порядку речей, то для інших – болісно.

Красномовні слова у знака використовуються для помсти або самозахисту. Просто, щоб потішити своє самолюбство, Скорпіон навряд чи буде. Також не в його правилах шукати для себе слабкого суперника. Для нього гідним конкурентом є той, хто з ним на рівних. Але іноді є винятки з правил, коли опонент переходить усі дозволені межі й чітко не усвідомлює, з ким зв’язався. У цьому разі можна розраховувати на криваву драму.

Овен

Коли у представників цього знаку зашкалюють емоції, вони починають колоти своїм гострим язиком усіх тих, хто попадеться їм під руку. Вони дуже запальні, тому для них це є головною проблемою. У багатьох випадках вони не хочуть нікого ображати, але невлучно упущені слова стають стартом для решти потоку лихослів’я. І коли вони наговорять гору гидот, то починають про свій вчинок жорстоко шкодувати.

Але вибачитися їм не дозволяє зайва гордість. І навіть якщо вони і виходитимуть до благань про прощення, то не варто їм вірити на слово. Тирада з різних за формою слів повториться в недалекому майбутньому. І не факт, що з новою силою. І коли знову на конкурента обрушиться черговий потік лайки, передбачити не вийде.

У саме серце співрозмовника знак здатний донести свої образи. І що болючіші слова, то більше відчуває переваги над своїм супротивником цей знак. І навряд чи, хто зможе пробачити їм подібну зухвалість. Сказані слова зі злості або без неї здатні вбити найміцнішу дружбу. А для своєї безпеки з подібним другом краще припинити спілкування. Через деякий час він знову візьметься за старе. І навіщо тоді така дружба, в якій дозволені такі невтішні висловлювання?

Козоріг

За своєю натурою ці представники є прихованими особистостями. І це їм грає на руку перед опонентами. Їхня маска байдужості приховує всі емоції, але це тільки на перший погляд. Знак мовчки вислуховуватиме від суперника всі образи і невтішні слова, але поки терпить.

Не дарма кажуть, що в терпінні їм немає рівних. Але коли воно у представника буде на межі, він почне різати своїми словами. Потоку лайки від нього не слід чекати, але він скаже таких пару слів, що розріжуть серце опонента навпіл. І після цього, навряд чи хто захоче спровокувати або викликати його на гнів.

Представники цього знака не звикли до чутливості та сентиментальності. І не вийде пом’якшити їхнє серце, якщо викликали на конфлікт. Вони не підуть на компроміс і не приймуть ніколи запобігливості з боку противника. А якщо догідництво буде очевидним, то представники не забудуть про це нагадувати своїми образами та гумором. І він обов’язково зіпсує карму та репутацію призвіднику скандалу так, що йому краще відступити в інший вимір. Тому краще не битися з ним у плані красномовства, є шанс ганебно програти.

Оригінал