4 знаки Зодіаку, які не дуже вірять в астрологію

Більшість людей хоч трохи, але зацікавлені в астрології та періодично заглядають у свій гороскоп, щоб дізнатися щось про себе або майбутні події. Астрологія – це як терапевт і гуру життя одночасно, який відкриває вам нові можливості для вашого сьогодення і майбутнього. Однак існують люди-скептики серед знаків зодіаку, які не вірять у все те, що стосується їхнього гороскопу. Вони абсолютно не вірять в астрологію, вважають її лженаукою і всіляко її висміюють.

Телець

Телець більш земна (а точніше приземлена) людина, ніж усі інші, і це означає, що він віддає перевагу реалістичному і практичному підходу до ситуацій, а не вірі в розташування зірок на небі. Якщо Тельцю погано, або у нього настали важкі часи, він нізащо не стане це пояснювати, скажімо, Меркурієм у ретрограді.

Крім того, люди цього знаку до біса вперті. І, якщо Телець сказав, що астрологія – це нісенітниця, значить, він буде наполегливо дотримуватися своєї думки і переконати його буде неможливо.

Терези

Причина, через яку Терези налаштовані скептично щодо гороскопів, полягає не в їхній цілковитій невірі, а в тому, що астрологія для них досить суперечлива. Терези – це люди-скептики, які постійно шукають раціональний бік у всьому. Вони дуже терпимі до всіх, але це також означає, що Терези дуже неупереджені й об’єктивні.

Замість того, щоб говорити, що вони не вірять в астрологію, Терези починають просто ставити під сумнів усю астрологічну інформацію, доводячи, що в ній немає логіки, а тому це радше схоже на вигадку.

Скорпіон

Один аспект астрології, через який Скорпіону дійсно важко в неї повірити, – це те, що все у світі може змінюватися завдяки переміщенню планет та інших небесних тіл. Скорпіон завжди був і залишається скептиком, і він віддає перевагу “чорно-білим” фактам.

Якщо щось для нього не має сенсу або ж, якщо в інформації потрібно копатися, щоб добути зерно істини, то Скорпіону це стає малоцікаво. Астрологія вимагає аналізу й обмірковування, а Скорпіон віддає перевагу тільки тому, на що є чітка відповідь “так” або “ні”.

Козоріг

Козоріг не вірить в астрологію просто тому, що він у неї не вірить, причому без будь-яких пояснень. Іноді він може бути досить упертим, а також віддає перевагу логіці, а не емоціям. Якщо щось не виглядає в очах Козорога логічним, то він вважає таку інформацію неправдивою і непотрібною.

Крім того, Козоріг – це людина графіків, розкладів, списків справ і звичної рутини, і астрологія просто не вписується в його розмірене і розплановане життя. Він приділяє пріоритетну увагу тому, що для нього важливо, і досліджувати щось нове і нестандартне Козорогу зовсім не хочеться.

Оригінал