Гороскоп на 7 грудня

Овен ♈

Повний Місяць може збільшити Вашу популярність, але в деяких стосунках це, скоріше, буде Вас дратувати, ніж радувати. Проте Місяць закликатиме вас брати активнішу участь у житті вашого кола спілкування. У зв’язку з цим вам, можливо, варто трохи порозслідувати прилеглі околиці – а раптом там знайдеться щось, чого ви ще не бачили. Загалом, сьогодні навіть банальна прогулянка здасться вам вельми надихаючою.

Телець ♉

Сьогодні світила будуть зосереджені на вашій безпеці. Річ у тім, що повний Місяць впливає на стабільність і Ваші життєві цінності, а тому Ви можете замислитися над тим, щоб поліпшити своє життя в якихось сферах. Однак, щоб це зробити, Вам потрібно для себе вирішити і зрозуміти, де є недоліки і як з ними впоратися. А вже про все інше подбає Космос. Особливо якщо йдеться про Вашу фінансову безпеку.

Близнюки ♊

Повний Місяць сьогодні буде висвітлювати вас і все, що інші бачать у вас. Тому не дивуйтеся, якщо вам здасться, що ви перебуваєте в центрі уваги або привертаєте більше людей, ніж зазвичай. У Вашому розпорядженні виявиться надлишок корисної і потенційно захопливої енергії, яка дасть змогу Вам розпочати новий розділ Вашого життя. Але для цього Ви повинні ставити перед собою чіткі цілі, які допоможуть Вам не збитися з правильного шляху.

Рак ♋

Якщо ви відчуєте бажання відступити або закритися у своїй мушлі, це не тільки абсолютно зрозуміло, але навіть космічно заохочується. Повня впливає на відстороненість, ізоляцію та роздуми, тому займіться організацією свого особистого часу. Зосередьтеся на турботі про себе і робіть усе можливе, щоб підвищити свій настрій. А якщо раптом хтось потребуватиме Вашої уваги та турботи, Ви можете дати зрозуміти цій людині, що зараз не її час.

Лев ♌

Повний місяць відкриє нову главу в соціальній сфері Вашого життя. Якщо останнім часом ви приділяли багато уваги кар’єрі, отже, у вас є карт-бланш, виданий космосом, на веселощі, щастя і спілкування з цікавими людьми. До речі, існуюча дружба може зіграти більш важливу роль. Можливе навіть формування якогось нового альянсу, який може стати невід’ємною частиною Вашого майбутнього успіху.

Діва ♍

Якщо нещодавно Ви отримали якийсь енергетичний поштовх, що стосується Вашої професійної діяльності, то сьогодні він може перетворитися на щось більш конкретне. Повний місяць знаменує собою нову главу у вашій кар’єрі і можливість справити гарне враження на тих, хто може дати вам наступний поштовх до професійного зростання. Тож не дивуйтеся, якщо вам запропонують два дуже цікавих варіанти для вивчення або розгляду.

Терези ♎

Сьогодні Ваше бажання розширити свій кругозір посилиться через повний Місяць. Якщо ви вважаєте, що життя винагороджує тих, хто ризикує і робить сміливі кроки, значить, вам сподобається нова глава вашого життя. Незалежно від того, звідки ви черпаєте свою мудрість, чи то досвід, чи то історія, нові погляди і переконання можуть здатися вам перспективнішими, ніж ви думали, а це значить, що вам слід дуже уважно до них придивитися.

Скорпіон ♏

Сьогодні Вам доведеться зіткнутися з деякими змінами у Вашому житті. Повний Місяць спонукатиме Вас зазирнути в тінь і прийняти своє, скажімо так, призначення, а також звільнитися від старих непотрібних звичок і емоційних бар’єрів. Настав час піднятися над чим-небудь або кимось, хто викликає у Вас почуття страху. З’ясуйте, як стати кращою версією себе, а отже, сильнішою.

Стрілець ♐

Повний місяць спонукає вас оцінити зобов’язання і партнерські стосунки. Незалежно від того, чи пов’язані вони з коханням, справами або і тим, і тим, і тим, новий розділ Вашого життя почнеться саме зі стосунків. Але є нюанс. Не так давно Ви могли приховати щось, але сьогодні через вплив Місяця воно спливе на поверхню. Утім, це зіграє вам на руку, хоча й поставить у дещо незручне становище.

Козоріг ♑

У Вас уже є план самовдосконалення? Якщо ні, значить настав час його скласти. Однак Вам слід розуміти, що стати стрункішою і здоровішою – це тільки дві з багатьох можливостей, які Ви можете вивчити. Сьогоднішня Повня націлена на Ваш добробут і просування вперед. Таким чином, Місяць висвітлить ваші шкідливі або непотрібні звички, а вам допоможе отримати таке необхідне для просування вперед натхнення. До речі, роботи це теж стосуватиметься, тож тримайте вухо гостро.

Водолій ♒

Сьогоднішня Повня покаже вам, як і де ви можете насолоджуватися відпочинком і отримувати задоволення від життя. Звичайно, час відпусток і свят ще не настав, але зараз у вас є космічна підтримка, за допомогою якої ви без проблем зможете отримати бажане і насолодитися тим, що дає вам життя. Займайтеся тим, що змушує Ваше серце битися частіше, чи то кохання, чи то пригоди.

Риби ♓

Повний місяць висвітлюватиме справи, пов’язані з Вашим домом і сім’єю. Ваші емоційні основи, тобто те, що змушує Вас почуватися в безпеці, і Ваші внутрішні потреби грітимуться в променях місячної енергії! А це означає, що почнеться новий розділ розв’язання всіх проблем, пов’язаних із Вашою оселею або близькими людьми. А якщо Ви подумували про переїзд або ремонт будинку, перед Вами можуть відкритися якісь нові можливості.