Ось від якого знака Зодіаку ви залежні! Відповідь мене здивувала

Якщо ви коли-небудь відчували, що не здатні чинити опір впливу якоїсь людини без видимих на те причин, то, швидше за все, ви зіткнулися зі своїм «знаком-паном», який, незалежно від ваших бажань, здатний подавити вас як особистість. Щоб не стати заручником такої ситуації, читайте цю статтю.

Овен залежний від Скорпіона

В цьому союзі Овен відчуває дуже багато неприємних емоцій, оскільки при спробі цілком завоювати увагу Скорпіона в більшості випадків зазнає невдачі. Причому в цьому випадку спрацьовує відоме прислів’я «чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй» — як тільки Скорпіон прагне вирватися з-під тотального контролю Овна, той починає з подвоєною силою домагатися своєї мети.

Телець залежний від Стрільця

Стрілець здатний надовго позбавити Тельця сну і спокою. Все тому, що Стрілець відразу ж почне жартувати про консервативного Тельця ставити перед собою нові цілі і завдання, що вимагають негайного вирішення. Але проблема в тому, що повільний Телець вкрай важко переживає будь-які зміни в житті і, дивлячись на більш енергійного партнера, починає копатися в собі і впадати в депресію щодо своєї неспроможності.

Близнюки залежні від Козорога

Близнюки захоплюються здатністю Козорогів планомірно йти до мети, бути завжди зібраними і будувати довгострокові плани. Бажаючи зробити своє життя більш впорядкованим, вони підпадають під чарівність Козорога і намагаються перейняти їхній характер. Але зазвичай це лише занижує їхню самооцінку і робить ще більш нещасними, оскільки Близнюкам важко впоратися зі своєю тягою до змін.

Рак залежний від Водолія

У відносинах Рак не любить невизначеності і недомовленості, а Водолій, в свою чергу, майстер замовчувати справжні причини своїх вчинків і поганого настрою. Тому не дивно, що в цьому союзі Рак постійно мучиться, тоді як його партнер, навпаки, відчуває себе вкрай гармонійно. Якщо врахувати, що більшість Раків не можна назвати егоїстами, це може стати справжньою знахідкою для самозакоханих Водоліїв.

Лев залежний від Риб

Риб досить складно вивести з їхнього меланхолійного стану, тому, попри всі дії Лева, який, як відомо, в усьому прагне бути кращим і чекає від оточуючих постійного підтвердження цього факту, йому буде вкрай складно ужитися з неемоційними Рибами. Більш того, з великою ймовірністю Риби ще й почнуть підбивати свого партнера, відзначаючи його недосконалості, що Леву взагалі буде вкрай складно пережити.

Діва залежна від Овна

За своєю природою Діва, мабуть, самий неконфліктний знак Зодіаку. І як тільки Овен зрозуміє, що йому буде сходити з рук практично все, він з превеликим задоволенням сяде на шию своєму партнеру. До нещастя для Діви, через свою скромність вона навряд чи зможе переламати цю ситуацію на свою користь.

Терези залежні від Тельців

Попри те, що ці знаки дуже схожі у своєму ставленні до матеріальних цінностей і поглядів на життя, їм абсолютно протипоказаний спільний побут. Все тому, що Тельці будуть вічно не хотіти того, що будуть пропонувати їм Терези. А якщо врахувати, що Терезам і так досить складно зробити вибір на користь чогось одного, в даній ситуації їм доведеться постійно пропонувати альтернативні варіанти, і це буде зводити їх з розуму.

Скорпіон залежний від Близнюків

Скорпіон любить інтриги і головоломки, а, як відомо, Близнюки — один з найбільш загадкових знаків Зодіаку. Крім того, ще одним важливим моментом є той факт, що Близнюки можуть інтригувати безупинно, навіть не витрачаючи на це додаткових сил. І, як наслідок, в цьому союзі Скорпіони ніколи не зможуть знайти відповіді на всі свої питання, що буде уражати їхнє самолюбство і вони будуть все більше занурюватися в лабіринт цих відносин.

Стрілець залежний від Рака

Попри те, що домовитий Рак пригнічує Стрільця, який не звик думати про побутові питання, їхній союз може бути цілком гармонійний. Особливо якщо врахувати, що Раки дуже люблять зайвий раз повчити оточуючих, як правильно варити борщ і вести господарство, а Стрілець не проти дізнатися про щось нове. З іншого боку, в таких парах є небезпека, що Стрілець все ж буде відчувати себе нереалізованим через постійної необхідності позбавляти себе можливості витратити час на завоювання світу, а не на розв’язання побутових проблем.

Козоріг залежний від Лева

Козоріг підпорядковується Леву, попри те, що якості Лева — зразок любові до похвали і особливої уваги з боку оточуючих, він зазвичай висміює. Єдине, що може «врятувати» Козорога в цьому союзі — це ведення спільного побуту. Коли він побачить Лева в побутовій обстановці, то відразу зніме рожеві окуляри і зрозуміє, з ким насправді зв’язався.

Водолій залежний від Діви

Хоча у звичайному житті Водолій насамперед думає про власну зручність, у відносинах з Дівою він забуває про себе і починає йти на поводу у самого прагматичного знака Зодіаку — займатися домашніми справами і скласти список необхідних покупок. Діви — відмінні психологи і можуть з легкістю знайти ключик майже до будь-якого знака. Хоча є велика ймовірність, що через якийсь час Водолій все ж втомиться жити за чітким розкладом і знову почне ставити власні бажання в пріоритет.

Риби залежні від Терезів

Оскільки Терезам зазвичай вкрай складно приймати рішення, у цьому союзі Риби беруть на себе цю функцію і тим самим потрапляють у власну пастку. Все від того, що у звичайному житті флегматичні і не завжди впевнені у собі Риби раптом починають відчувати свою значущість і необхідність.

Оригінал