Астрологи назвали 3 найрозумніші знаки Зодіаку. А ви відноситеся до них?

Якщо ви захоплюєтеся астрологією, напевно вам хотілося б дізнатися, хто з зодіакального кола є найрозумнішим. Якщо вірити астрологам, таких знаків три. Те ж саме демонструють статистичні дослідження. Тож давайте дізнаємося, хто на світі розумніший за всіх!

1 місце – Близнюки

Почесне перше місце по праву дісталося Близнюкам. Їм протегує Меркурій, планета інтелекту. Саме завдяки ньому у Близнюків гострий розум, вони реагують зі швидкістю світла, помічають найдрібніші деталі і завжди прагнуть до знань.

Меркурій є посередником між речами та людьми. Завдяки його заступництву Близнюки вміють ясно викладати свої думки, доносити і сприймати інформацію від людей.

У Близнюків з дитинства спостерігається потяг до отримання освіти. Вони легко засвоюють матеріал і трансформують у авторські інформаційні конструкції. Меркурій наділяє Близнюків приголомшливою пам’яттю, швидким уловлюванням матеріалу і логікою. У більшості випадків у Близнюків математичний склад розуму.

2 місце – Діва

Дівам, як і Близнюкам, протегує Меркурій. Сильні сторони Діви — розвинений інтелект, вміння аналізувати і увага до нюансів. Діву складно ввести в оману завдяки її практичності і помірному критицизму. Часто Діви з головою йдуть в науку і дослідження. Крім того, вони можуть бути прекрасними лікарями та медичними працівниками.

3 місце – Водолій

Водолію протегує планета Уран. З самого дитинства Водолії проявляють допитливий розум. Навколишні сприймають їх як незвичайних дітей, вони люблять все робити на свій манер. Водолії проявляють себе навіть при виконанні найбільш звичайних дій, винаходячи нові способи. Більшість Водоліїв добре розбираються в електроніці, стежать за новинками і люблять все найсучасніше. Часом здається, що це люди майбутнього. Водоліям подобається проводити експерименти — і наукові, і психологічні, і соціальні.

Оригінал