Гороскоп на 19 січня

Овен ♈

Ви – частина рішення, а не частина проблеми у стосунках з іншими. Хтось позбавлений уяви і менш чутливий не став би старатися, але відносини між Вами і певною людиною можна ще поліпшити. Інтуїція підкаже, як виправити ситуацію. Важливо донести до інших, що Ви намагаєтеся допомогти, а не нашкодити.

Телець ♉

Ми всі грали в гру “хто перший моргне”. Мить – і перемога належить іншому! Іноді здається, що Позитив і Сумнів грають в схожу гру. Сумнів усвідомлює, що забере всю владу, якщо “передивиться” Позитив. Пошукайте в собі сили і сформуйте з Позитивом грізну команду.

Близнюки ♊

Як підтвердить будь-яка людина, що успішно схудла, в першу чергу потрібно прибрати чинники, через який вага зростає. Але цей крок – один з найскладніших. Ми не завжди бачимо негайні вигоди від усунення перешкоди, яка заважає успіху. Вам необхідно дещо прибрати в певній області Вашого світу. Незабаром Ви побачите, що так стало краще.

Рак ♋

Нарешті може настати баланс там, де Ви його так хотіли! Швидше за все, мова йде про Ваш світу, де Ви втомилися від постійних і марних зусиль. Ви отримали важливий і цінний урок наполегливості і завзятості. Але звернутися до нього можна і пізніше. А поки просто визнайте, що Ви далеко просунулися.

Лев ♌

Коли ми застрягаємо в заторі, то буваємо до сліз вдячні за найменший рух. Краще навіть трохи просунутися, ніж залишатися на місці або застрягти. Але ми також усвідомлюємо, що невеликі дії – нерідко ознака того, що станеться щось більш приємне і підбадьорливе. Приготуйтеся побачити, як Ваше терпіння окупиться.

Діва ♍

Ви прекрасно розумієте, що саме потрібно пояснити. Питання в тому, чи є у Вас бажання і сили, необхідні для цього. Але не нарікайте, що вся відповідальність лежить на Вас – краще постарайтеся визнати, що Ви пропонуєте важливі ідеї чи важливу інформацію, які в іншому випадку хтось не отримав би. Ось чому Ви так важливі для цього обговорення.

Терези ♎

Коли у людини огидний настрій, зазвичай останнє, що вона хоче, – це щоб хтось радив “посміхнутися”. Скоріше вже краще нехай її просто залишать у спокої. Так, бувають випадки, коли це допомагає. Але бувають випадки, коли найпростіший коментар або найменший жест можуть створити маленьке диво. Станьте чудотворцем!

Скорпіон ♏

Деякі люди воліють, щоб їх найзаповітніші мрії залишалися в таємних відсіках їх свідомості, назавжди укладені в царстві фантазій. Якщо це їхній вибір, то вони мають на нього право. Але Ви незабаром отримаєте потужне підтвердження того, що давня мрія повинна вийти на свободу.

Стрілець ♐

Ми розуміємо, що вселяти собі оптимізм – все одно що наказувати коміку розсмішити нас. Веселощі мають бути справжніми, а не надуманим. Але свідомого рішення шукати в собі позитив може бути достатньо, щоб направити Вас на вірний шлях. Все, що Вам потрібно – це зберігати цей “позитивний канал” відкритим.

Козоріг ♑

Задумайтеся про те, як Ви можете істотно змінити чийсь світ або, можливо, світ в цілому. Ймовірно, це природний хід думки для когось на зразок Вас. Але в певній галузі (можливо, коли мова йде про Ваші відносини з певною людиною) Ви не помічали, як багато вже зробили. Але незабаром помітите!

Водолій ♒

З 19 серпня 2021 року Уран, Ваша правляча планета, був ретроградним. Сьогодні він нарешті “прокинеться”. В останні місяці непохитна твердість дуже допомагала Вам, але тепер важкий раптом стане простим. Вам пора перебудуватися і зробити ставку на гнучкість.

Риби ♓

Порада “посміхнутися” часто дається з найкращими намірами. Але якщо людина, яка намагається допомогти, просто запропонує привід для оптимізму, то вона швидше приверне увагу іншого. Іноді досить слабкої опори, щоб настрій почав дертися вгору. І сьогодні Ваші слова допоможуть комусь знайти таку опору.