Ангели Відплати за знаком Зодіаку

Вони приходять у цей світ і несуть у собі певну місію. Їхнє призначення полягає в тому, щоб показати, що існує пекло і рай. Це не безтілесні істоти, а живі люди, які прийшли в наше життя, щоб своєю присутністю внести в нього зміни. Їм наказує Всесвіт, а вони вже беззаперечно підкоряються його наказам, не відаючи, навіщо вони це роблять.

Дивно, але душі посланців Всесвіту пережили не одну реінкарнацію. У них не закладена сентиментальність, і вони практично не мають почуттів. Вони є слугами всевишніх сил, щоб рівномірно розподіляти добро і зло. Але за всі слова і дії рано чи пізно доводиться платити сповна. І весь цей негатив людина отримує від Ангела Відплати.

Але буває зовсім інша ситуація, коли людина відчуває глибокі страждання, а щоб вона побачила просвітлення у своєму житті, їй потрібен помічник. І в якості такого помічника працює провідник між світами. На себе цю місію бере Ангел Відплати, який викорінює зло і приносить надію на світле майбутнє.

Але в реальному світі все це виглядає зовсім по-іншому. Часто люди не сприймають події, що відбуваються, тому їх вважають вдалим збігом обставин. Хоча, в кожному випадку закладено таємний сенс. Випадковостей у житті просто не буває, але не всі вірять цьому переконанню. І в наше життя просто так не приходять випадкові люди. Для кожного з них заготовлена певна роль, яку він майстерно грає. І навіть якщо ви з людиною зустрічалися лише одним побіжним поглядом, то в майбутньому вашому житті вона зіграє свою потрібну роль.

Всесвіт завжди щодо кожної людини будує власні плани, відсилаючи в життя Ангелів Відплати. На зовнішній вигляд вони абсолютно звичайні люди, але наділені певною особливістю і несуть заготовлену місію. І всі ці звичайні люди є зодіакальними знаками, а точніше, посланцями Всесвіту. І таких представників тільки три у зодіакальному Сузір’ї.

Скорпіон

Чого вони не можуть терпіти, так це людської підлості. Вони всіма силами покарають жорстокість і викорінять несправедливість. І іноді їм доводиться застосовувати тактику атакуючої дії. Хоча вони не до кінця розуміють і усвідомлюють своє призначення, але вони твердо переконані, що мають діяти за своєю інтуїцією та за покликом серця.

Сни представників цього знака часто наділені віщим змістом. Спочатку вони бачать повноцінну картинку, а далі, їхню душу починають наповнювати передчуття. Іноді оточуючі не приймають їхніх дій і не розуміють мислення. А щоб їхні дії відповідали думкам, Всесвіт посилає їм усілякі підказки.

Представники цього знака зодіаку можуть допомогти тим людям, які жадають змін. Вони самі того не відаючи, наставляють на істинний шлях і дають повноцінне керівництво до дії.

Стрілець

Вони наділені особливим призначенням, якщо в них є яскраво виражена тяга до природи. Вони вміють на духовному рівні спілкуватися з природою й отримувати від неї заряд позитивної енергії. Так само в них інтуїтивно виходить духовно очищатися від поганих думок.

У силі природи вони знаходять своє джерело натхнення, яке відкриває перед ними двері у світле майбутнє. І якщо представник є жителем мегаполісу, то рано чи пізно він починає усамітнюватися в тому місці, де чути спів птахів і процвітає зелена рослинність.

Ці посланці Всесвіту несуть у собі добро і з усією віддачею дарують його людям. Їм не властиво боротися зі злом, вони на боці добрих намірів. Людям вони допомагають знайти віру в себе, відкрити друге дихання і вдихнути в них нове життя. У цьому й закладено весь їхній життєвий сенс.

Водолій

Їхні думки постійно зайняті роздумами про сенс життя. У своєму земному житті він активно перебуває в пошуку свого призначення і того, що відбувається з ним. І якщо в нього не виходить швидко розгадати таємний сенс, то він ще більше замикається в собі, а сама ідея про порятунок починає його мучити й роздирати. Але він точно впевнений, що прийшов у цей світ для виконання певної місії. А от, що він має робити, йому важко зрозуміти. Тому всі його дії потребують благословення Всесвіту, який цього йому не може дати.

Протягом усього свого існування він часто стикається з тими подіями, які, за його запевненням, уже відбувалися. Його дар передбачення має всі підстави стверджувати про їхнє походження. Іноді він не може пояснити те, що відбувається, але своєю інтуїцією він чітко відчуває, з якого боку очікувати біду. Тому завжди поспішає попередити про небезпеку всіх своїх близьких і знайомих.

А якщо певна людина заподіяла зло його близькому, то він обов’язково покарає кривдника. І зробить це найжорстокішим чином. І потім ще довго роздумуватиме, звідки в нього взялося стільки злості, щоб створити подібну відплату.

Оригінал