Гороскоп на 21 квітня

Овен ♈

Вперед і вгору! Часом все, що обіцяє “позитивне мислення”, виявляється правдою. Життя змінюється на краще, і Ви нарешті бачите перспективи, які відкриває майбутнє. Якщо поки вони здаються туманними, то і це зміниться.

Телець ♉

Прийшов час повірити у свої таланти. На щастя, Ви нарешті знаєте, на що здатні в порівнянні з минулим. Ви легко можете намалювати в голові картину того, чого хочете досягти. Видіння стають реальністю завдяки Вашій вірі.

Близнюки ♊

Якщо список зобов’язань і справ тільки зростає, тут є чому порадіти. В обраній сфері не відбувалося нічого і Ви було зневірилися в результаті. Але тепер почався рух там, де він найбільше Вам потрібен. Головне – не квапити події, а тільки акуратно направляти їх.

Рак ♋

Нарешті прийшов час, якого Ви так чекали. “Цей” день і година поки не настали, але все виглядає дуже райдужно і йде до того, що бажане збудеться. Невизначеність і занепокоєння залишилися позаду. Ваш оптимізм безперечно має під собою серйозні підстави. Ви будете отримувати нові і нові причини для радості.

Лев ♌

Свого часу ми все висмикували ниточку з одягу і шкодували про це, або намагалися витерти пляму мокрою ганчіркою і отримували величезну пляму. Мораль цієї байки така: вирішуючи невелику проблему зараз, будьте обережні і постарайтеся не перестаратися!

Діва ♍

Зусилля, які Ви вкладаєте в певне починання, варто сприймати як фізичні тренування: за секундами повної віддачі повинна наступити пауза, коли потрібно відпочити. У всьому потрібен баланс. Ситуацію потрібно підштовхнути, а потім відпустити.

Терези ♎

Ви поглянете новими очима на виклики, що виникають. Можливо, у деяких перешкод – своя історія, і Ви вже успішно долали їх в минулому. А значить, що б Вам не здавалося, не треба думати, що Вас чекає маса проблем. Будь-які труднощі невеликі і їх можна розв’язати.

Скорпіон ♏

Перш ніж дійти висновку, що на Вас звалилася маса проблем, подумки вишикувати проблеми вряд і вимагайте, щоб кожна пояснила, з якої такої причини Ви повинні приділяти їй увагу. Індивідуальний підхід допоможе визначити, які питання можна відкласти на безвік. У підсумку виявиться, що тут і зараз проблем у Вас зовсім не багато!

Стрілець ♐

Коли нам пропонують “посміхнутися”, ми можемо відреагувати зовсім протилежним чином – головним чином тому, що такі поради не мають на меті нас підбадьорити, а просто показують, що людині не хочеться бачити наші переживання. Але коли порада посміхнутися виходить від самого Всесвіту, можна бути впевненими, що він щиро хоче нам допомогти. Зараз трапиться саме так.

Козоріг ♑

Ви не менше від інших хочете, щоб певні обставини змінилися. Якщо Ви вже ситі по горло, можете бути впевнені, що і інші люди відчувають себе точно так само. Досить розв’язувати проблеми поодинці. Колективні зусилля принесуть відмінний результат. Солідарність – сила!

Водолій ♒

Якщо до Вас йдуть за відповідями, то це тому, що людина сподівається почути щось таке, чого йому не говорили в інших місцях. У Вас є унікальний погляд на речі, який нерідко приносить винятковий результат. Саме тому Ви багатьом людям здаєтеся настільки незвичайними.

Риби ♓

Ймовірно, Ви отримали підтвердження того, що недавно зробили правильний вибір. Навіть якщо прямих результатів поки немає, Ви принаймні можете бути впевнені, що ідея втілилася в плані, який рухається в потрібному напрямку. Звичайно, Ви хочете побачити результат, перш ніж робити наступний крок. Цей процес, на жаль, поза Вашим контролем, але будьте впевнені, що все станеться вчасно.