Три найгірші риси характеру кожного зі знаків Зодіаку

Овен

 1. Вашим девізом можуть бути наступні слова: «Зараз, зараз і просто вже!». Ви дуже нетерплячі, і якщо чогось хочете, то сьогодні й негайно. Не завтра, не через якийсь час, а вмить.
 2. Якщо це не ваша ідея, це погана ідея. Овни впевнені, що найбільш геніальні ідеї народжуються тільки в їхній голові. Решта людей для них, м’яко кажучи, не авторитет. На жаль, позбавляються вони від своєї омани традиційним способом — наступаючи на граблі.
 3. Нерідко ви поводитеся, як діти. Погодьтеся, подібна наївність може тішити, коли вам 18, але в 30-40 років виглядає більш ніж дивно. Пора дорослішати!

Телець

 1. Ви — власник і матеріаліст. Розлучитися з чимось або поступитися для вас є немислимим випробуванням. А якщо спробувати?
 2. Ви дуже вперті. Напевно, навколишні багато разів говорили вам про це. Але що вам до них, якщо ви знаєте, як краще!
 3. Тельці ліниві, тому дай волю — пролежали б все життя на дивані з пультом від телевізора на животі. Але життя — жорстоке і несправедливе: доводиться здійснювати насильство над собою і працювати. Одна утіха — всякого роду фізичні задоволення. Гедоністи ви ще ті!

Близнюки

 1. Ви настільки непевні та специфічні, що навколишні часто не розуміють, про що ви говорите. Але це Близнюків не засмучує і не лякає — це не їхні проблеми!
 2. Найбільш чудова мелодія у світі для вас — звук власного голосу. Тому ви, як правило, заглушуєте всі спроби інших людей висловитися. Дійсно, як можна перебивати такий «музичний шедевр»?
 3. У вас настільки багато захоплень і хобі, що в результаті ви не встигаєте присвятити час хоч одному з них. Але ж це не привід скоротити їх кількість хоча б удвічі, чи не так?

Рак

 1. Ваш настрій змінюється кілька разів на день. А що — можете собі дозволити! І нехай весь світ гадає, чому.
 2. Раки дуже обережні та нерішучі. Сто раз подумають, а потім… ще сто разів подумають. Куди поспішати, врешті-решт?
 3. Ви аж надто чутливі. Будь-яка дрібниця, на яку хтось інший і не звернув би уваги — вибиває вас із колії.

Лев

 1. Ви дуже егоїстичні. Думати про когось, окрім себе, Лев в принципі не здатний. Принаймні, довго. Хто в лісі цар звірів — той і найважливіший!
 2. Якщо представник цього знака Зодіаку щось задумав — розступіться річки та гори. Він все розірве на шматки, але досягне своєї мети.
 3. Бажання бути в центрі уваги доставляє Леву чимало проблем. Скажімо так, любові у навколишніх подібна риса не викликає: кому хочеться мати справу з тим, хто впевнений, що є центром Всесвіту?

Діва

 1. Всі та всюди — не такі! Ви критикуєте навколишніх буквально за кожну дрібницю. Не дивно, що вони — зовсім не в захваті від цього. Тим більше неможливо передбачити, що вам не сподобається наступного разу.
 2. Ви занадто дріб’язкові та чіпляєтеся до будь-якого слова або деталі. Друзів така поведінка, природно, не додає.
 3. Велику частину часу Діви перебувають в стані песимізму. Причому вони якимось чином заражають ним навколишніх.

Терези

 1. Якщо й існує пекло на Землі — так це будувати з вами якісь плани. Терези не просто нерішучі, вони — здатні вивести з себе будь-кого своїми відмовками.
 2. На жаль, ви готові відмовитися від власних переконань просто заради того, щоб зробити когось щасливим. Мета, звичайно, благородна, але, може все ж інші щось зроблять і самі заради свого щастя?
 3. Ваша одержимість красою — похвальна. Але річ у тому, що вона проявляється, як правило, коли дивитеся в дзеркало. Можливо, слід озирнутися навколо — світ не менше прекрасний.

Скорпіон

 1. Ви дуже мстиві. Якщо хтось заподіяв біль — перетворите його життя на пекло. Він гірко пошкодує, що перейшов дорогу Скорпіону…
 2. Ваші маніпулятивні тактики можуть кого завгодно довести до божевілля. Тому краще робити відразу так, як хоче Скорпіон. Безпечніше для здоров’я.
 3. Ви не буваєте в поганому настрої. З однієї простої причини: для Скорпіона це — стан душі, він завжди ображений і завжди «в печалі».

Стрілець

 1. Ви настільки прямолінійні, що іншим просто страшно поруч з вами. Адже в будь-який момент Стрілець може «рубонути правду-матку», а цього ніхто не любить.
 2. Стрільцям подобається прикидатися, щоб дізнатися всю правду. Цинічно, але дуже ефективно. Поки вас одного разу не викриють і перестануть довіряти…
 3. У вас є тільки дві опції: робити щось супер захопливе або смертельно нудьгувати. Хочеш чи не хочеш, а доводиться постійно придумувати пригоди.

Козоріг

 1. Ви настільки контролюєте себе і все навколо, що не можете розслабитися ні на хвилину. У навколишніх складається враження, що вони мають справу з роботом. Але ж ви жива людина — навіщо ховатися?
 2. Козероги просто обожнюють говорити про сумні та негативні речі. Вони — найперші читачі новин про страшні вбивства і дорожньо-транспортні пригоди. Представники цього знака вбирають негативну енергію, як губка. Питання тільки: «Навіщо?»
 3. Ви не бачите нічого поганого в тому, щоб використовувати людей у своїх інтересах. «Адже нікому від цього погано не буде», — заспокоюєте себе. Хтозна, хтозна …

Водолій

 1. Ви любите всім розповідати про свою раціональність і об’єктивність, в той час, як поспішаєте з висновками та розклеюєте ярлики на людей направо і наліво. Виглядає більш ніж суперечливо, чи не так?
 2. Водолії обожнюють мріяти та літати у своєму Всесвіті. Особливо — в робочий час. Непогане проведення часу, якщо ви, звичайно, не плануєте просування по службі.
 3. Ви вічно розповідаєте всім що і як робити, але ніколи не прислухаєтеся до інших людей. А можна було б — хоча б з цікавості. Раптом — сподобається?

Риби

 1. Риби часто втрачають контроль над своїм життям. Складається враження, що він їм не дуже і потрібен. Ну їм видніше — з дна океану…
 2. Ви так захоплюєтеся своїм «глибоководним плаванням», що геть-чисто не помічаєте потреб інших людей.
 3. Часом ви буваєте дуже наївними. Це так було задумано чи випадково?

Джерело