Хто зі знаків Зодіаку найдобріший

Астрологія існує з незапам’ятних часів. Відтоді як люди дали імена першим сузір’ям минуло чимало століть, а ця дивовижна наука досі залишається не менш актуальною. Ні для кого не секрет, що представники кожного знака зодіаку наділені схожими особливостями, схильностями і рисами характеру. Давайте ж дізнаємося жінки яких 4-х знаків є найдобрішими і чому:

Рак

Жінки Раки ніколи не залишать у біді свого близького. Вони мають м’який, турботливий характер і дуже прив’язані до своєї сім’ї та другої половинки. Однак з приводу доброти цього знака часто ведуться суперечки, деякі вважають його навіть зловмисним. Але це відбувається лише через нерозуміння цього знака: Раки чутливі й мають вразливу душу, тому якщо їх хтось образив, вони можуть вдаритися в образи або здаватися холодними й байдужими.

Телець

Тельці відрізняються любов’ю до природи, тварин і всіх оточуючих. Один із найбільш суперечливих знаків. Його представниці добрі ніжні, милі й скромні (а часом навіть сором’язливі), але страшні в гніві.

Так само як у тварини (бика), що протегує цим дівчатам, немає золотої середини – вона або абсолютно спокійна, або на взводі. Тому ті, кого тельці справді люблять, будуть купатися в їхній турботі й ласці (але до найближчого конфлікту – тельці ніколи не визнають свою неправоту, вони дуже вперті).

Терези

Представниці цього знака є любительками комфорту (найчастіше розкоші) і спокійного життя, вони не затівають конфліктів у своєму колі спілкування. Хоча винятком може бути сім’я – дівчата Терези досить владні щодо своїх близьких і люблять давати іншим вказівки (вони ніби вважають себе принцесами, бажання яких повинні виконуватися).

Але це відбувається не зі зла – більшість Терезів є ніжними невинними створіннями. Також вони люблять маленьких домашніх улюбленців: кішок, песиків, кроликів та інших.

Риби

Риби, які переживають прикрощі всього світу, – безперечні лідери цього списку. Більшість жінок-Риб – це добряки з незіпсованою душею. На відміну від Раків вони готові допомагати не тільки своїм близьким, а також усім оточуючим.

Вони живуть у своєму прекрасному світі мрій, люблять піклуватися про тварин, жаліють їх (тому нерідко забирають бродячих тварин додому). Рівень доброти дівчат-Риб критичний – вони турбуються навіть про тих, хто часто не заслуговує на їхню увагу, тому нерідко потрапляють у скрутні ситуації, намагаючись “врятувати” когось іншого.

Оригінал