6 знаків Зодіаку, яких неможливо приборкати і приручити

Серед усіх знаків зодіаку, деяких приручити і приборкати просто неможливо. Вони або занадто свавільні, або занадто вперті, або занадто незалежні. Тому не витрачайте свій час і нерви на безплідні спроби – на вас у будь-якому разі чекає величезне розчарування. Перевірте себе, чи належите ви до цих шести знаків, які не піддаються дресуванню?

Водолій

Приручити Водолія?! Ха-ха! Чудовий жарт! Водолій – це той знак, який спочатку просто бунтуватиме, а потім ще й прикинеться мертвим у надії на те, що його залишать у спокої. Водолій не хоче, щоб йому підрізали крила і засовували в клітку, якою б розкішною вона не була. А якщо хтось робитиме спроби його спіймати, то Водолій одразу ж викине такого “сміливця” зі свого життя.

Терези

Чарівність Терезів та їхня товариськість можуть ввести в оману. Вони справді інколи виглядають так, наче хочуть бути спійманими та прирученими, проте це абсолютна омана. Люди цього знака досить розумні та проникливі, тому Терези розглядають спроби приборкання як ще одну звичайну життєву пастку, в яку в них немає жодного бажання потрапляти. Ви швидше приручите тигра, ніж цей знак.

Скорпіон

Хочете ризикнути? Ваше право – тільки знайте, що властивості характеру типового Скорпіона роблять його абсолютно некерованою людиною. По-перше, він ненавидить усе, що його обмежує, а спроба приручити – це теж свого роду обмеження. По-друге, будь-який Скорпіон дуже кмітливий, тому ви ніколи не зможете підібратися до нього занадто близько. Отже, якщо ви думаєте про приручення цього знака, забудьте про цю ідею. Цього не станеться.

Овен

Овен не піддається прирученню з чистої впертості. Йому потрібно завжди бути правим, і він обожнює вигравати. Отже, ні про яке приборкання не може бути й мови, бо для Овна це свого роду програш і здача своїх позицій на милість іншої людини. Навіть не намагайтеся. Овен перетворить будь-які ваші спроби спіймати його на змагання, в якому, звісно ж, здобуде впевнену перемогу.

Стрілець

Ви швидше приручите снігову людину, ніж Стрільця: тобто ви не можете приручити те, що ви не в змозі зловити. Якби тільки Стрілець міг сидіти нерухомо протягом п’яти хвилин, то у вас був би шанс закинути сітки, але п’ять хвилин – це надто довго для людини, яка постійно перебуває в русі й розвиває бурхливу діяльність. Стрілець не просто некерований, він ще й невловимий.

Близнюки

З одного боку, Близнюкам подобається ідея приручення… цілих 30 секунд, а потім вона їм більше не подобається. Цьому знаку дуже швидко все набридає, щоб його можна було зловити і посадити поруч із собою надовго. Крім того, Близнюки ще дуже хитрі та винахідливі. Це означає, що якщо ви спробуєте Близнюків приручити, цей підступний ошуканець так запудрить вам мізки, що через якийсь час ви виявите, що це він вас приборкав.

Оригінал