Гороскоп на 8 вересня

Овен ♈

Говорять, що тільки зміни вічні. Також кажуть, що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. У Вашому житті все тече і змінюється, і це нескінченний процес. Але одна конкретна зміна, що відбувається поступово, згодом покаже свою неабияку постійність!

Телець ♉

“Я – людина маленька, що я можу вдіяти?” Проте історія знає чимало прикладів того, як одна людина змінювала буквально все. Ви знаєте, що у певній області здатні багато на що. Зробіть невеликий, але важливий крок, щоб утвердитись у думці про свою значущість.

Близнюки ♊

“Справа не в тобі – справа в мені”. Люди кажуть це, щоб зменшити дискомфорт для співрозмовника. Але щоб дійсно прийняти, що ти сам винен у проблемному розвитку відносин, потрібна чимала сміливість. Зараз, на щастя, перст обвинувачення вказує не на Вас.

Рак ♋

Уявіть, що вносите до кімнати, де сидять друзі та рідні, чудовий десерт, який самі приготували. Останнє, чого Вам хочеться, – це спіткнутися і упустити цей шедевр! Але, як підтверджують страхові компанії, надмірна обережність дуже часто призводить до аварій. У делікатній справі поводьтеся обачно – але не впадайте в судомний страх оступитися.

Лев ♌

Успішні лідери ухвалюють рішення з опорою на досвід. Навіть якщо їхні дії викликають сумніви, принаймні можуть вказати на прецедент, який їх виправдовує. Вам може бути непросто переконати людей у ​​тому, що Ваш спосіб робити справи найпрактичніший. Але якщо Ви зможете пояснити, що вже пробували його і результат був відмінний, буде не так складно.

Діва ♍

Що злітає вгору, має потім впасти – чи правда це? Мабуть, куля, випущена з дуже потужного пістолета, могла б подолати гравітацію Землі та помчати у космос. А що ваші ініціативи? Вам вистачає сил, щоб просуватися в обраному напрямку. Додайте ще трохи старання, і цей процес стане безперервним!

Терези ♎

Багато сценаристів-початківців мріють написати абсолютно унікальне шоу – але швидко виявляють, що унікальність індустрії не потрібна. Величезні суми грошей витрачаються створення нових варіацій на старі теми. Вам зараз не слід влаштовувати зайвий стрес, намагаючись створити щось абсолютно новаторське. Краще поверніться до методів, які вже встигли добре зарекомендувати себе!

Скорпіон ♏

Вважається, що будь-яку проблему можна вирішити, були б гроші, але на практиці буває по-різному. А ось те, що будь-яку проблему можна хоча б почати вирішувати завдяки налагодженій комунікації, це чиста правда. Комунікація відразу відкриває варіанти. Розширення каналів зв’язку – ось що допоможе Вам розібратися з труднощами, що виникли.

Стрілець ♐

Стрілець робить по-своєму – але чи варто нав’язувати Ваш погляд на речі іншим? Так, здається, що Ви знаєте, що буде краще для обох в існуючих відносинах. Але якщо Ви захочете, щоб інша сторона все робила так, як Вам подобається, проблем виникне маса.

Козоріг ♑

Зрештою результат говорить за себе! Ви до посиніння розписували, що і як буде зроблено, але люди тільки відмахувалися – поки не побачили Ваш успіх на власні очі. І як знати, хто ще тепер зацікавиться вашими досягненнями!

Водолій ♒

“Так, ось вам перша сотня правил, які треба виконувати”. Мало яка фраза може так розлютити Водолія! Для Вас результат та успіх пов’язані зовсім не з грою за правилами. Ви сказали, що зробите – отже, зробите. Мати власний порядок денний дуже непогано!

Риби ♓

Те, що відбувається у світі, щоразу нагадує про те, що нам нерідко доводиться їсти кашу, яку заварили не ми. Уявіть, який був би шок, якби якийсь лідер раптово наголосив, що був неправий! Зараз у Вашому житті абсолютно несподівано відбудеться правосуддя. Залишається цьому лише порадіти!