Ваша найсильніша риса у стосунках, згідно зі знаком Зодіаку

Овен

Ви подаєте надію. Ви змушуєте свого партнера повірити, що все можливо. Ви мотивуєте і надихаєте, ви підтримуєте і допомагаєте коханій людині, тому що вірите в неї. Ви точно знаєте, що в неї є все для досягнення успіху, і ви – одна зі складових.

Телець

Ви терплячі. Ви ніколи не квапите свого партнера, не тиснете на нього і не дратуєтеся, якщо у нього щось не виходить. Ви надаєте йому повну свободу, час і простір.

Близнюки

Ви вмієте бути вдячними. Ви цінуєте свого партнера за те, що він робить для вас. Ви вмієте донести до коханої людини, наскільки вона важлива для вас, як вдячні за всі старання і зусилля.

Рак

Ви вмієте слухати і головне – чути. Ви відчуваєте свого партнера і завжди намагаєтеся зрозуміти. Він почувається почутим, – а це в стосунках – головне.

Лев

Ви дуже турботливі. Ви тримаєте руку на пульсі життя свого партнера і запитуєте про все щиро – щоб виявити непідробний інтерес до того, чим він живе і що переживає.

Діва

Ви дуже спостережливі. Від вас не вислизне навіть дрібниця в поведінці або настрої партнера. Ви відразу ж помічаєте, коли щось не так, щоб негайно це виправити.

Терези

Ви – ніжні. Ви не соромитеся завжди тримати свого партнера за руку – чи то на публіці, чи то на дивані, чи то в машині. Ви вмієте зробити так, щоб він почувався бажаним.

Скорпіон

Ви вмієте підтримати! Ви вмієте розсмішити і розвеселити партнера, навіть коли він засмучений і зовсім занепав духом. Ви завжди знаєте, що і як сказати, щоб підбадьорити його.

Стрілець

Ви – неймовірні ентузіасти. Ви вмієте підібрати такі слова, щоб партнер не сумнівався, що ви не просто раді його бачити – ви його обожнюєте!

Козоріг

У вас гарна пам’ять. Ви пам’ятаєте кожну дрібницю, яку говорить ваш партнер, тому жодна річниця вашої зустрічі або день народження – не обходяться без чудових подарунків.

Водолій

Ви відкрито говорите про свої почуття. Ви не лінуєтеся повторювати ці три чарівні слова щодня і щогодини: “Я люблю тебе”. Ви буквально засипаєте його компліментами, щоб нагадати, яка ця людина дорога і важлива для вас.

Риби

На вас можна покластися. Ваш партнер завжди може розраховувати на те, що ви не тільки вислухаєте його і підтримаєте, а й прилетите хоч вночі на допомогу. Ви зробите все, щоб кохана людина була впевнена в тому, що її кохають – сильно і назавжди.

Оригінал