Духовні дари знаків Зодіаку

Всі знаки Зодіаку володіють унікальним даром. Прочитайте і ви дізнаєтеся, який у вас прихований духовний талант!

Овен

Ви дуже прямолінійні у своєму ставленні до життя в цілому і до світу духовного зокрема. А ще ви абсолютно впевнені у своїх переконаннях, хоча надмірна самовпевненість негативно впливає на психологічний розвиток підвищує рівень вашої зарозумілості.

Ваш унікальний дар: дар передбачення. Ви завжди дивуєтеся, як Овну вдається дізнаватися інформацію швидше за інших. Що ж, тепер у вас є відповідь!

Телець

Ви повільно, але впевнено просувається по шляху свого духовного розвитку. Ви обережні і знаєте, як можна захистити себе від різного роду атак з боку оточуючих. Оскільки ви дуже врівноважені і реально дивитеся на речі, ваша внутрішня доброта допомагає вам у проведенні необхідної духовної роботи. Ваша готовність до навчання дає вам перевагу у багатьох духовних дисциплінах.

Ваш унікальний дар: парапсихологія — тримання в руці якогось фізичного об’єкта допомагає вам більш детально пізнавати навколишній світ.

Близнюки

Любов Близнюків до спілкування не знає меж. Вам складно відмовити собі в можливості дати комусь пораду. Але постійна сплутаність думок може стати перешкодою на шляху до розкриття вашого духовного дару. Пам’ятайте, що в спілкуванні з оточуючими дуже важливо мати чіткі межі.

Ваш унікальний дар: ви — справжній медіум. Вам простіше спілкуватися з духами, ніж з живими людьми.

Рак

Ви чуйні і завбачливі, а ваші страхи заважають нормальному спілкуванню. Ваша співчутлива натура є вашою позитивною особистісною якістю. Ви досить розумні, щоб вчасно помітити, якщо вами хтось грає.

Ваш унікальний дар: карти таро. Ви є надзвичайно обдарованою особистістю, здатною інтуїтивно читати зображення і символи.

Лев

Ви тішитеся увагою чужих людей, а ще вам подобається почуття популярності, що вам дарують ваші телепатичні здібності. Ваше бажання допомагати іншим людям передається відразу в духовний світ, тому якщо ви навчитеся тримати своє его в вуздечку, то навчитеся творити чудеса.

Ваш унікальний дар: ви екстрасенс, і особливо приємно вам спілкуватися з людьми з минулого.

Діва

Ви відрізняєтеся від інших знаків своїм величезним потенціалом і сильною духовною стороною, однак невпевненість в собі і неоднозначне ставлення до своєї духовності може стримувати вас. Будучи методичними і організованими, ви швидко переборюєте будь-які труднощі, отримуючи при цьому цінні знання.

Ваш унікальний дар: астрологія. Скільки б не було дрібних деталей, ви все одно зможете з’єднати їх в єдине ціле, щоб допомогти нужденній людині.

Терези

Вам складно навчитися приймати духовну енергію, що надходить до вас. Ви боїтеся, що не зможете правильно її інтерпретувати. Будьте хоробрими і прийміть себе. Як правило, все те, що ви вважаєте абсолютним породженням вашої фантазії, насправді є порталом в духовний вимір. Годі заперечувати це і пройдіть через нього.

Ваш унікальний дар: ви народилися для того, щоб опанувати мистецтвом тайцзі чи будь-якою іншою формою медитації в дії. Ви швидко і вправно встановлюєте зв’язок з духовною енергією.

Скорпіон

Ви природжений містик. У вас є величезний потенціал і розуміння духовності, окультизму і речей, пов’язаних з містицизмом і незвіданим. Вам подобається заглиблюватися у вивчення цих тем, тому всі Скорпіони, як правило, виступають прихильниками духовного світу і того, що має до нього відношення.

Ваш унікальний дар: телепатія. Кожній людині хотілося б вміти читати чужі думки, і деякі мріють про те, щоб навчитися ними маніпулювати. Ви ж здатні робити і перше, і друге.

Стрілець

Ви все ще сумніваєтеся в тому, чи вірите в надприродне, але при цьому приймаєте той факт, що у світі є якась вища сила. Раптові або драматичні події у вашому житті наповнюють вас духовною енергією, і в підсумку ви усвідомлюєте, що у кризових ситуаціях виявляєте неабияку креативність і встановлюєте зв’язок з цими духовними енергетичними потоками.

Ваш унікальний дар: астральні подорожі. Ви здатні побувати де завгодно, не залишаючи при цьому свою зручне ліжко або крісло.

Козоріг

Ви дуже серйозно ставитеся до світу духовного, а тому вас дратують люди, що не поділяють вашу думку. Ви справжній традиціоналіст — вас приваблюють стародавні ритуали духовного зв’язку, в той час, як нові ритуали викликають у вас тільки підозри і нетерпимість.

Ваш унікальний дар: ви наділені даром читати руни, інтерпретуючи їх по-своєму.

Водолій

Ви розумієте, що в цьому світі є якась вища сила, але ви не впевнені, що саме ця сила являє собою. Вам потрібне логічне пояснення феномена духовності, і ви засмучені, тому що не можете його знайти. У багатьох аспектах свого життя ви дієте на випередження, будучи духовним каналом для інших сутностей.

Ваш унікальний дар: ви виступаєте каналом духовного зв’язку для інших сутностей — всі вони можуть спілкуватися з вами за допомогою вашої свідомості.

Риби

Будучи справжнім емпатом, ви пропускаєте через себе духовні вібрації оточуючих і є найбільш чутливим серед усіх знаків Зодіаку. Однак вам необхідно стримувати свої емоції, інакше ви почнете плутати духовну енергію з реальним світом.

Ваш унікальний дар: ви екстрасенс, здатний відчувати чужий біль, емоції і психологічний стан.

Оригінал