Гороскоп на 14 березня

Овен ♈

Не знайти спільної мови з ближнім – неприємно, але не кінець світу. Як мінімум незгоду допоможе з’ясувати позиції і розібратися. Прямота Овна дуже стане в пригоді в тому випадку, якщо співрозмовнику треба трохи поправити світогляд. Важливо тільки дати іншій стороні висловитися!

Телець ♉

Вчитися на помилках, особливо давніх – справа корисна. Однак Ви можете вважати старий промах приводом лаяти себе тут і зараз. Але навіщо давати життя тому, що давно не має значення? Не варто оглядатися назад надовго. Зрештою, Ви рухаєтеся в майбутнє, а ніяк не в минуле.

Близнюки ♊

Зараз як ніколи важливо фільтрувати висловлювання. Навіть якщо дуже хочеться пуститися у всі тяжкі, тримайте себе в руках. Не виключено, що Ваша надто радикальна думка когось зачепить. Будьте максимально стримані й обережні, а краще – вдайте, що у Вас болить горло, і говорити взагалі не виходить.

Рак ♋

Більш широкий погляд на речі допоможе просунутися вперед. Але звертаючи увагу на картину в цілому, важливо не забувати і про деталі – адже вони теж відіграють чималу роль. Пам’ятайте, що диявол криється в дрібницях, і постарайтеся не підвести ні себе, ні інших.

Лев ♌

Сьогодні покладіться на своє вміння читати між рядків. Внутрішній голос підкаже, які важливі моменти інші могли упустити. Інтуїтивний підхід допоможе вирішити важку ситуацію. Пора розібратися в питанні, яке давно вже стукає у Вашу голову.

Діва ♍

Ви дещо хибно розумієте свої потреби, що проявляється у взаємодії з людьми. Незгоду з боку близької людини Ви можете сприйняти як напад. Але постарайтеся по можливості відреагувати дипломатично. Трохи підтримки і доброти змінить все.

Терези ♎

Ваша продуктивність – це актив, яким варто пишатися. Зі справами зі списку на сьогодні Ви розправляєтесь граючись! А якщо підключити ще і стратегічне мислення… Впевненість у тому, що за день Ви багато чого досягли, дозволить Вам зі спокійною душею відпочити ввечері.

Скорпіон ♏

Якщо близькій людині потрібна порада, Ви із задоволенням її дасте. Але важливо проявити стриманість і не забувати про чужі кордони. Також необхідно ретельно продумати все, що Ви хочете сказати. Занадто велика ймовірність, що Ваші слова сприймуть як святу істину.

Стрілець ♐

Геніальні ідеї – як автобуси: то жодного, то відразу три! Деякі з них точно не можна тримати в собі. Щоб отримати чесний відгук, зверніться до людей поза Вашого звичного кола. Близькі не те щоб хотіли Вас обдурити – але свіжі очі і вуха точно будуть корисніші.

Козоріг ♑

На жаль, правда ще не дорівнює популярність. Ваші знання і зв’язки приваблюють людей, але істини, які Ви готові їм відкрити, навряд чи викличуть захоплення – спочатку. Втім, факту Вашої правоти це ніяк не змінює!

Водолій ♒

Чесно оцініть, у якій сфері Ваш ентузіазм виявиться особливо до речі. Чи не ігноруєте Ви все, крім того, що приносить Вам радість тут і зараз? Це, звичайно, абсолютно природно. Але шлях найменшого опору не принесе бажаних результатів. Якщо ж сумніваєтеся у своїх здібностях – не сумнівайтеся: світила підтримують Вас цілком!

Риби ♓

Вам потрібно провести чітку лінію між уявним і реальним. Деякі сценарії можуть здаватися надто складними, якщо Ви сприймаєте ситуацію в спотвореному світлі. Зосередьтеся на зв’язку з об’єктивним; нехай картина не радує, але краще це, ніж залишатися в полоні ілюзій.