Як знаки Зодіаку руйнують власне життя

Звички, які руйнують нас самих…

Овен

Ви руйнуєте своє життя запереченням і дозволяєте собі заблукати в ньому. Ваш короткий і впертий характер змусить вас зіткнутися з великими проблемами. Ви живете в негативному світі, частиною якого люди не хочуть бути.

Телець

Ви руйнуєте своє життя, не живучи в ньому повністю. Ви відчуваєте необхідність контролювати всіх і кожного у своєму житті. І коли все йде не так, як ви планували, ви перекладаєте це на людей. Найскладніше, що вам потрібно зрозуміти, – це те, що ви не можете контролювати людей, і ситуації не завжди будуть проходити гладко. Навчіться приймати те, що вже є. Незаплановані ситуації в житті – це те, що робить його захопливим.

Близнюки

Ви погоджуєтесь залишатися у відносинах, тому що ви не знаєте, чого хочете. Ви задовольняєтеся життям, тому що ви боїтеся змін. Ви погоджуєтесь на свою кар’єру, тому що ви дотримуєтеся чогось, що вас не радує.

Оскільки ви нерішучі у своєму власному житті, ви, як правило, заштовхуєте інших через плутанину і боретеся з дійсно хорошими людьми на цьому шляху.

Рак

Ви руйнуєте своє життя, ставлячи інших вище себе. Ви емоційні, і ви легко губитеся в тому, як ви ставитеся до людей. Іноді, коли ви думаєте, що зустріли потрібну людину, ви ставите їх вище себе і любите їх трохи більше, ніж вам потрібно.

Лев

Ви руйнуєте своє життя, закриваючи себе і приховуючи свої емоції. Ви руйнуєте свою життєву думку, а вразливість – ознака слабкості. Ви дуже добре вдаєте безсердечних і вдаєте, що вам все одно. Пам’ятайте, що емоції не змушують вас здаватися слабкими, заперечуючи те, що у вас є.

Діва

Ви руйнуєте своє життя, будучи занадто жорстоким до себе. Ви схильні ставити інших вище себе і не ставити себе за пріоритет. Хоча це самовідданість, і люди захоплюються вами за ваше люб’язне серце, ваша здатність любити інших і любити їх глибоко не відображає відносини, які ви маєте з собою. Ви критикуєте себе за те, хто ви є, або вказуєте на свої недоліки. Ви – ваш найлютіший ворог.

Терези

Ви руйнуєте своє життя, з усіх сил намагаючись заспокоїти інших і не питаючи, чого хочете ви самі.

Які б ви не були хороші, і як би вас не любили, люди використовують вас і ходять по вас. Ви тримаєте свої емоції в спробі бути безкорисливими, але потім все це відбувається, і це виходить дуже огидно і недобре. Іноді ви завдаєте біль людям, яких любите найбільше, пригнічуєте свої емоції і не хочете вирішувати свої проблеми.

Скорпіон

Ви руйнуєте своє життя, думаючи, що не заслуговуєте любові і що вам краще бути самотнім.

Ви болісно вперті і не прощаєте людей легко. Ваше серце не так легко перемогти, але як тільки хтось це зробить, у них є ваша любов і відданість на все життя. Але найбільший недолік – ви трохи егоїстичні, і ви завдаєте біль людям, які піклуються про вас.

Стрілець

Ви руйнуєте своє життя, боячись. Ви так боїтеся, що зазнаєте невдачі, що ви нічого не робите, і ви залишаєтеся замороженими в одному і тому ж місці.

Хоча у вас багато чудових ідей, ви іноді губитеся в них. Ви, здається, не зосереджуєтесь або не робите багато чого. Зосередьтеся на одній задачі і дійте.

Козоріг

Ви руйнуєте своє життя, думаючи, що ви конкуруєте з іншими, щоб дістатися куди-небудь. Ви руйнуєте своє життя, чинячи тиск на себе, а не насолоджуючись подорожжю. Ви – той, хто неймовірно тяжко себе почуває і іноді занадто зосереджений. Ви – людина, яка завжди в русі і щось робить, але не забувайте сповільнюватися і жити трохи, або ви пропустите те, що важливіше, ніж цілі.

Водолій

Ви руйнуєте своє життя, дозволяючи своєму минулому впливати на ваше майбутнє.

Ви, як правило, тримаєте все в собі, ви – ваш найлютіший ворог. Ви не прощаєте себе за своє минуле, і ви дозволяєте йому диктувати ваше майбутнє, несучи зайвий багаж на цьому шляху. Ви, як правило, витісняєте дійсно хороших людей, тому що вважаєте, що вам краще бути одному, ніж з кимось, хто може бути вам корисний.

Риби

Ви руйнуєте своє життя, вибираючи неправильних людей. Ви вибираєте токсичних людей і звички. Як людина, яка дійсно добре все розуміє і, ймовірно, найкраща з усіх знаків зодіаку, ви схильні тяжіти до невірних людей, які трохи затемнюють ваш світ і виснажують вас.

Коли справа доходить до звичок, ви маєте справу з болем у своєму житті, вибираючи всі неправильні речі. Ви завдаєте собі біль більше щоразу, тому що вважаєте, що заслуговуєте біль.

Оригінал