4 знаки зодіаку, які не схильні до співпереживання

Ніщо не змусить ці знаки проявити трохи співчуття. Крім того, вони більш уперті й безкомпромісні, ніж інші. Їм нелегко перейнятися почуттями оточуючих, вони не вирізняються особливою чуйністю, і домогтися їхнього прощення теж досить складно.

Телець

Тельці неймовірно безкомпромісні, що може бути й добре в окремих ситуаціях, але здебільшого ця риса характеру ніяк їх не прикрашає. Прощати і забувати цей знак точно не вміє і вирізняється дуже нав’язливою злопам’ятністю – іноді навіть складається враження, що він відчуває певну любов до образ. Крім того, Телець – досить егоїстична людина, яку хвилює тільки її власне життя, а проблеми оточуючих для неї є порожнім звуком. Він навіть не намагається розуміти, що можуть переживати інші. Зрештою, на його думку, всі інші люди повинні вміти самостійно вирішувати свої проблеми без додаткової допомоги.

Терези

Терези вважають, що в складні часи потрібно піклуватися тільки про себе – це ідеальний спосіб захистити свій особистий простір і не виглядати слабкою та вразливою людиною. Тому, якщо оточуючі люди просять Терези про розуміння і допомогу, цей знак залягає на дно і робить вигляд, що нічого не чує. Терези дійсно вважають за краще турбуватися тільки про себе. Іноді вони можуть страшенно ображатися і довго збирати злість, навіть не намагаючись поглянути на речі з точки зору інших людей. Мало того, вони можуть чинити подібним чином і з найближчими. Чужих проблем для них, найчастіше, просто не існує, і взагалі Терези хочуть, щоб їх максимально залишили в спокої і не забивали їм голову подібними дурницями.

Скорпіон

Скорпіон – це, безумовно, найстрашніший знак, особливо коли він у гніві. Якщо хтось звертається до нього по допомогу або просить увійти в чиєсь становище, Скорпіон з великою часткою ймовірності це проігнорує або відмовить, прикрившись маскою своєї постійної загадковості й недоступності. Така недовіра, холодність і скритність відштовхують людей від Скорпіона. А ще він геть-чисто відмовляється пробачити навіть найкрихітніші помилки і буде довго карати “кривдника” замість того, щоб проявити хоч трохи емпатії. Занадто жорстоко? Можливо. Але така вже суть Скорпіона.

Козоріг

Особистість із найменшим “запасом” прощення і розуміння – це, ймовірно, Козоріг. Він вперто рухається вперед і святкує свої перемоги тільки із самим собою. Цей знак, звісно, намагається ставитися до всіх однаково, але коли в ситуації потрібен хоч найменший прояв співпереживання, Козоріг вмикає режим байдужості. Це дуже невблаганний знак, тому що він вважає, що будь-яка доросла людина повинна сама нести відповідальність, справлятися з проблемами і відповідати за свої помилки. Його поведінка і ставлення зазвичай має вигляд, як дуже поблажливе, а то й дещо осудливе – у стилі “самі винні!”.

Оригінал