Що чоловіки різних знаків Зодіаку не виносять у жінках

У кожного знака Зодіаку є набір певних характеристик, зокрема й тих, які вони шукають в іншій людині. І, знаючи їх, можна передбачити можливі проблеми у стосунках.

Овен

Овни ненавидять невпевнених жінок. Такому чоловікові потрібна жінка, готова скласти йому конкуренцію. Якщо вона боїться висловити свою думку або не може зважитися на щось, це буде дратувати Овна.

Телець

Ці чоловіки не люблять непередбачуваних жінок. Вони більше тяжіють до стабільності та рутини. Якщо жінка постійно щось робить не за сценарієм, то Телець не почуватиметься надійно.

Близнюки

Близнюки не люблять нетовариських жінок. Їм потрібно багато спілкування, тож тільки спробуйте не відповісти на їхнє повідомлення або дзвінок.

Рак

Раки не терплять байдужих жінок. Ці чоловіки супер-емоційні, і якщо жінка на це ніяк не реагує, то він просто закриється від неї.

Лев

Цих чоловіків не можна ігнорувати. Леви не виносять жінок, які не реагують на їхні чари. Якщо ви не розумієте, що такого особливого в цьому конкретному Леві, тоді він не захоче мати з вами нічого спільного.

Діва

Чоловіки-Діви не терплять безладдя. Якщо жінка не стежить за своєю зовнішністю або не прибирає в будинку, тоді вона категорично не підходить Діві.

Терези

Ці чоловіки не можуть ужитися з жінками, які люблять посперечатися. Терези намагатимуться зробити все, щоб уникнути сварки, їм потрібна гармонія і мир у домі, а не конфлікти. Тож істерички не для них.

Скорпіон

Скорпіони більше за інших не терплять брехні. Якщо він спіймав вас на тому, що ви не сказали всю правду, то це смертний вирок вашим стосункам, він ніколи не пробачить.

Стрілець

Стрільцям не подобаються жінки, які бояться ризикувати. Якщо ви віддаєте перевагу сидіти вдома на дивані і не пробувати нічого нового, тоді ви не для Стрільців.

Козоріг

Козорогам важливо, щоб жінка вміла поводитися з грошима. Якщо вона марнотрат і не вміє вести сімейний бюджет, постійно в боргах, то Козоріг швидко з нею попрощається.

Водолій

Це досить лояльні чоловіки, але вони не терплять обмежених жінок. Вони їм здаються нудними, консервативними, і закритими як серцем, так і розумом.

Риби

Риби не люблять у жінках егоїзм. Якщо вона не готова допомагати людям або тваринам, то для чоловіка-Риби це неприйнятно.

Оригінал