Як змінюються чоловіки різних знаків Зодіаку після одруження

Ми розповімо, чого можна очікувати від свого коханого після весілля. Жінка відчуває себе особливою, коли її обожнюють і красиво доглядають. Але цукерково-букетний період закінчився, пролунали боязкі “Так”, і чоловік уже не такий уважний і пристрасний.

Романтика і безвідповідальність – Риби, Водолій, Рак

Обраниці цих знаків Зодіаку почують стільки компліментів і гарних слів, що будуть впевнені, що чоловік біля їхніх ніг. Але в шлюбі Рак стає холодним, а Риби намагається уникати відповідальності. Кохані Водоліїв почуваються особливими, поки чоловік захоплений. Але його почуття мінливі, дружині доведеться завойовувати його серце й увагу щодня.

Цим чоловікам потрібна Муза, яка надихатиме, мотивуватиме, а іноді братиме на себе відповідальність за стосунки. Якщо Риби і Рак прагнуть створити сім’ю, але швидко розчаровуються, то Водолій, навпаки, не поспішає позбавлятися свободи, але підсумок один – усі вони незадоволені партнером і скаржаться на їхні недоліки.

Добрий і щедрий або злий і скупий – Телець, Козоріг, Діва

Знаки Землі не витають у хмарах – вони можуть піддатися романтичному пориву, проявити щедрість у залицянні, але, коли минає закоханість, раціональність бере гору. Ці знаки не виносять порожніх витрат і марнотратства. Прикраси – це фінансове вкладення, на яке можна витратитися, але на квіти, як на доповнення до подарунка, їм грошей шкода.

Телець добродушний за натурою, але якщо на нього тиснути, примушувати до виконання домашніх обов’язків, то можна створити тирана і деспота. Козоріг вирізняється порядністю і справедливістю, але буває жорстоким через хворобу або сильну втому. Чоловік-Діва постарається контролювати життя сім’ї, а на правки у своєму плані буде висловлювати невдоволення.

Люблячий зрадник – Скорпіон, Близнюки, Стрілець

Пристрасть, присяги у вічному коханні та яскраві стосунки – ці чоловіки вміють закрутити голову. Але в шлюбі їм стає мало емоцій і вражень, а кохана вже не така ідеальна і гарна. Скорпіони дуже ревниві, часто причина в тому, що вони й самі задивляються на інших жінок.

У коханні Близнюків багато змінних, він може навіть не вважати зрадою стосунки з іншою дівчиною. Творчі Стрільці болісно прощаються зі свободою, у молодому віці вони не готові до сімейних стосунків, але з психологічною зрілістю починають більше цінувати сталість.

З небес на землю – Овен, Лев, Терези

Кохана представника цих знаків Зодіаку почувається особливою, але коли чоловік роками носить жінку на руках, до цього звикаєш. Закоханий Овен не втрачає гордості, але готовий гори перевернути заради того, щоб роздобути бажану жінку. Після шлюбу він уже не знає, що робити зі своєю перемогою.

Лев дарує коханій стільки ніжності і красивих слів, скільки б хотів отримати на свою адресу, але, не відчуваючи взаємності, розчаровується. Терези клянеться в коханні, але втрачає інтерес, побачивши недосконалості коханої, він може змінитися після народження дитини, якщо фігура дружини стала непривабливою.

Спільне проживання та реєстрація стосунків змінює не тільки чоловіків, а й жінок, тому перш ніж дорікати коханому, краще проаналізувати свою поведінку. Щасливий шлюб – це спільна праця.

Оригінал