5 знаків Зодіаку, чиєю добротою не соромляться користуватися

Справжні альтруїсти готові піти на будь-який ризик заради близьких. На жаль, життя таке, що в усьому треба знати міру, навіть у власній доброті, інакше нею почнуть нещадно користуватися хитрі люди. Астрологи виділили знаки, безмежною добротою яких користуються найчастіше.

Риби

Лідери серед зодіакальних альтруїстів. Риби – емпати, тому готові поспівчувати і прийти на допомогу друзям у будь-який час дня і ночі. Не роздумуючи, знак кинеться рятувати близьких у саме пекло, якщо того вимагатиме ситуація. Здається, ніби Риби народжені, щоб піклуватися про оточуючих. Але ця гарна якість має великий мінус: добротою Риб користуються недобросовісні знайомі. Часто водний знак не одразу позбувається нахаб, бо до останнього вірить у людей і боїться образити різкою відмовою.

Телець

За натурою Тельці – добрі люди, які високо цінують дружбу і любов. Вони приземлені, домашні й розважливі, завжди готові дати пораду і допомогти у важкій ситуації. Водночас Тельці досить наївні, тому вірять усьому, що розповідають люди, які потрапили в біду. Коли земляний знак дізнається, що його довгий час водили за ніс, гнів його страшний, ось тільки трапляється це занадто пізно, коли нахаба сповна отримав своє.

Рак

Раки – підозрілі особистості, які бояться довіряти першому зустрічному. Ось тільки зайва підозрілість рятує водний знак не завжди. Хитрі маніпулятори можуть імітувати благі наміри, втертися до Рака в довіру і користуватися його добротою. Для близьких Рак нічого не шкодує: він готовий віддавати рідним людям усього себе, оточуючи турботою і розумінням. Коли Раки розуміють, що їх обдурили, то стають підозрілими ще сильніше – виходить замкнуте коло.

Діва

Діви високо цінують близьких людей, тому готові невтомно працювати на їхнє благо. Представників знака не можна назвати злими й егоїстичними, зазвичай ці люди добрі, розуміють, хороші слухачі та порадники. Діва добре розпізнає брехню, тому зрозуміє, якщо близька людина відверто нахабно влаштується на її шиї, от тільки буде готова терпіти всі витівки, якщо вважатиме це розумним. Саме терпінням і користуються оточуючі Дів люди: заради збереження вигідних стосунків знак зайвий раз промовчить.

Водолій

Водолії – люди добрі й відкриті. Вони завжди прийдуть на допомогу, підтримають і заспокоять. Водолії настільки цінують турботу про інших, що не будуть сильно обурюватися, якщо зрозуміють, що ними нахабно користуються. Повітряний знак подумає і вирішить, що є причина, через яку людина так поводиться, найімовірніше, їй насправді потрібна допомога. Водолій був би не Водолій, якби відвернувся від знайомого в такій ситуації.

Оригінал