Про образу знаків Зодіаку

Ми ображаємося на людей, коли їхня поведінка не відповідає нашим очікуванням. Іноді наші образи справедливі, але часто вони виникають через дрібниці.

Овен

Неясно, чим ви примудрилися образити це миле створіння, але якщо ви його образили, вас відразу ж пробачать. Один раз – об двері, два рази – об рейку. Овни відрізняються досить високим ступенем гнівливості (за винятком тих, хто навчився добре управляти своїми емоціями), але вони швидко і заспокоюються. Вони не злобні. Вони вас потім можуть навіть пожаліти. І принести в лікарню апельсини і квіти. Або просто – квіти, але вже на могилу.

Телець

Тельців краще не злити. Ні, вони відразу вас на роги не піднімуть. Спочатку вони на вас будуть ображатися. З прочитанням довгих монологів на тему «як недобре – ви образили бідного маленького і, безумовно, абсолютно невинного Тельця». А вам залишається тільки сидіти і слухати це ниття, благо, його буду говорити виключно для вас, у виховних цілях. І ось так Тельці будуть вам довго примовляти. І запам’ятовувати всі ваші гидоти, і знову в тисячу перший раз говорити, що ви поводитеся погано. А потім як дадуть копитом або рогом! Все, ховатися марно, вас просто знищать. Бо терпіння Тельців вражаюче, але, на жаль, не нескінченно.

Близнюки

Посваритися з ними можна тільки абсолютно несподівано для себе. І для них теж. Тому що вони самі не знають, коли Доктор Джекіл перетвориться в містера Хайда, якому не подобається весь світ. Але сварки з Близнюками відрізняються високою швидкістю розвитку і малоймовірним рукоприкладством. Швидше за все, вас просто змішають з брудом на словах. А потім про вас просто забудуть.

Рак

Раки образливі, і образити їх легко, аж надто гостро вони сприймають навколишній світ. Ображений Рак підступний, мстивий і все одно – сентиментальний. Він вас навіть може пробачити. Але пробачення просити треба дуже щиро, не забуваючи доводити, як ви любите ображеного. Правда, якщо Раки вирішили мстити, то тут вже вам не позаздриш. Витончена і злісна помста вас неодмінно наздожене.

Лев

Якщо Лев на вас образився, значить, ви напевно його недооцінили і недохвалили. А Леви люблять володіти повною увагою аудиторії. І ображаються вони дуже напоказ. Можуть вас ігнорувати як недостойних спілкування, а можуть і рикнути, влаштувавши кривдникові досить серйозні неприємності. Не забувайте, що ці хлопці можуть виявитися досить впливовими. Похваліть їх. Їх є за що хвалити, і вони щиро розквітають від похвали. І, можливо, все обійдеться. Може, вас навіть просять і візьмуть під Левине заступництво.

Діва

Ви образили Діву? Пишіть заповіт. Діву дійсно дуже важко образити, але якщо вже комусь це вдалося… Діви, в сутності, не злісні, навіть не злопам’ятні. Вони можуть майже відразу забути, на що образилися. Але всіх кривдників зазвичай записують у всякі чорні і розстрільні списки, тому мстити вам все одно будуть. Помста буде витонченою і жорстокою, і ви навряд чи зможете довести, що це Діва постаралася. Нічого особистого там не буде, але помста, як і будь-яке діло, Діви люблять здійснювати максимально якісно.

Терези

Терези не мстять, вони просто майже не вміють цього робити. Зате ображаються, як діти, люблять влаштувати скандали. А ще можуть довго тиснути кривдникові на нерви, всім своїм виглядом показуючи, який кривдник нехороший. Можуть, до речі, і громадськість сповістити про «поганих людей». Плітки – найбільш страшна помста Терезів. До Терезів треба прийти і попросити вибачення. І вас відразу ж пробачать, тому що терпіти не можуть бути з кимось посвареними – від цього у Терезів внутрішній світ втрачає гармонію.

Скорпіон

Заповіт написати ви не встигнете: передайте співчуття своїм родичам. Вас не тільки не пробачать, але будуть вам мститися так азартно і пристрасно, що краще б вам не народжуватися зовсім. Скорпіони дуже злопам’ятні, і образити їх досить легко, оскільки вони дуже вразливі і чутливі. До речі, Скорпіони часто можуть спробувати влаштувати кривдникові фізичну розправу. А пробачити Вони можуть лише найближчій людині.

Стрілець

Образити Стрільців складно, вони не злопам’ятні. Вони миролюбні, але завжди діють з розмахом, притаманним знакам Вогню. І, якщо на вас образилися, чекайте масштабного скандалу. Та такого, що краще б ви Скорпіона довели, той би вас просто милосердно вбив. Стрільці будуть мстити ментально. Вони замучать вас так, що ви самі захочете піти. Проте можна і заслужити прощення. Просто зробіть те, що від вас очікують Стрільці. Або прикиньтеся добрим віником, убогих вони шкодують.

Козоріг

Козорога можна образити, але важко. Швидше за все, неприязнь виникне через розкритиковану роботи Козорога або навіть через те, що ви примудрилися перешкодити його справах. Будь-які перешкоди Козоріг буде усувати діловито і ґрунтовно. Але, якщо ви просто образили Козорога критикою, спробуйте мотивовано пояснити йому, що критикували виключно з бажання допомогти в нелегкій праці і готові викладатися і далі, щоб він, ненаглядний, досяг Дзену і Досконалості. Вони оцінять вашу турботу і пробачать. Рано чи пізно, так чи інакше.

Водолій

Водолія можна образити неприйняттям їхніх ідей. Ображений Водолій вас просто кине, навіть скандалити не буде. Він відразу вважатиме, що ви – повний нікчема, засумнівається у ваших розумових здібностях, переоцінить ситуацію з урахуванням нових факторів і піде. Туди, де є люди, здатні зрозуміти його геніальні ідеї, звідти, де перебувають не всякі сноби на кшталт кривдників. Знайдіть Водолія і вибачитеся, ідеї у цих хлопців можуть бути дивними, але найчастіше дієвими і вигідними.

Риби

Ви образили Риб? Подивіться на них. Бачите, як вони, бідні страждають, а все через вас! Вам не соромно? Так, ви – монстр! Риб легко образити, але вони такі добрі, що, швидше за все, пробачать вам. Крім того, вони розуміють, що від злості з’являються зморшки, а передчасного старіння вони собі точно не бажають. При цьому, пробачивши вас, вони виставлять вас негідником, а себе – ангелами. І їм, в глибині душі, подобається ця ідея. До речі, сильно ображені Риби можуть помститися жахливими плітками неймовірної руйнівної сили.

Оригінал