5 жінок за знаком Зодіаку, які притягують чоловіків невідомою силою

Жінки бувають різні: спокійні або вибухові, потайні або відкриті, пристрасні або “холодні”. Словом, жінки настільки не схожі одна на одну, що чоловікам точно доводиться з ними нелегко!

Астрологи виділяють 5 жінок, які притягують до себе представників сильної половини, як магнітом:

Скорпіон

Запаморочлива суміш розуму, харизми і незвичайної краси — таємна зброя Скорпіона, перед якою не встоїть жоден чоловік. Варто їм побачити цю жінку, вважайте, вони пропали. Скорпіони вміють закохувати в себе з першого погляду!

Телець

У плані підкорення чоловіків Тельці схожі зі Скорпіонами. Перших відрізняє тягучий погляд з поволокою, а також унікальний смак в одязі. Чоловіки люблять все саме незвичайне, те, що чіпляє їх погляд. Тельці саме такі — привабливі, неповторні.

Лев

Левиця — справжня цариця. Томливий погляд, пряма спинка, хода від стегна. Чи потрібно говорити, що байдужих до неї чоловіків просто в природі не буває? Вона знає собі ціну, тому рідкісна жінка може стати їй суперницею.

Близнюки

Жінка, народжена під знаком Близнюки, може бути різною. Сьогодні вона — мила дівчинка, завтра — хижа дама. Чоловіки люблять все нове і терпіти не можуть рутину, тому з Близнюками їх життя перетворюється в щоденне свято.

Риби

Риби — тонкі, ніжні і чутливі натури, які потребують сильного супутника життя. Чоловіки за своєю природою захисники і рятувальники, їм потрібно когось оберігати від тигра або іншого звіра. Риби — ідеальні для цього кандидатки.

Джерело