Гороскоп на 11 березня

Овен ♈

Якщо серце людини розміром всього лише з кулак, звідки в неї стільки любові та співчуття? Втім, ми дуже вибагливі у виборі тих, кому віддаємо ці якості, пристрасть, відданість. Ваше серце буде Вам вдячне, якщо Ви звільните в ньому місце, викинувши негативні переживання й образи. Стане ясно, що вони тягнули з Вас сили.

Телець ♉

У певних ситуаціях всі ми бачимо і чуємо тільки те, що хочемо бачити й чути. Ми шукаємо тільки певні знаки, вислуховуємо певні натяки. Зараз Вам доведеться мати справу з впливом світил, що збиває з пантелику. Є ризик занадто сильно повірити в те, що насправді не цілком адекватно.

Близнюки ♊

Ваша слабкість сьогодні – витрати. Стримати прагнення смітити грошима може бути ой як нелегко, а ще Вас може розчулити історія якоїсь бідолахи, якій дуже-дуже потрібна фінансова допомога. Стриманість у витратах, однак, піде на користь і Вам, і іншим людям.

Рак ♋

Ви без проблем довіряєтеся своїм почуттям. Ваша інтуїція зараз буде працювати в рази краще, ніж логіка. Опинившись у ситуації, де правильних відповідей може бути більше однієї, прислухайтеся до підказок внутрішнього голосу. Зараз краще довіряти чуттю, а не раціональності.

Лев ♌

Усамітнення сьогодні піде Вам на користь, навіть якщо Ви зможете вирвати буквально пару годин наодинці з собою. Перш ніж переслідувати амбітні плани, чітко визначте їхню мету і сенс. Скористайтесь можливістю спокійно поміркувати над варіантами рішень.

Діва ♍

Життя стане цікавішим, якщо Ви оточите себе компанією однодумців. Товариство друзів і колег принесе відчуття комфорту. Спілкування допоможе поглянути на особисті проблеми у більш оптимістичному світлі. Підтримання контактів сьогодні як ніколи корисне!

Терези ♎

Ви будете засмучені тим, що Вас, здається, мало цінують. Але крім бажання отримати свою частку поваги Ви також можете керуватися просто підвищеною вразливістю. Не варто подвоювати зусилля, намагаючись заробити похвалу. Розслабтеся: все прийде у свій час. Незабаром Ви відчуєте, що Вас цінують.

Скорпіон ♏

Світила підтримають Ваше прагнення вирватися з остогидлої рутини. Звичайно, нерозумно буде все кинути і відправитися на пошуки нових горизонтів. Але нічого не заважає Вам будувати плани і рухатися назустріч кращому майбутньому. Прилив адреналіну і розширення свідомості обійдеться не так дорого, як Ви можете побоюватися.

Стрілець ♐

Чужі слова зачеплять Вас за живе, але тільки Вам вирішувати, наскільки близько до серця це приймати. У Вас є причини ображатися, але пам’ятайте, що це почуття контролюєте Ви. Грає роль те, як саме Ви інтерпретуєте сказане в Вашу адресу. Слова – лише струс повітря; вони не можуть пошкодити Вам фізично. Реагуйте, виходячи з цієї думки.

Козоріг ♑

Ми знаємо, що емпатія допомагає заспокоїти співрозмовника і перемогти в суперечці. “Я тебе розумію” – ті слова, що відновлюють рівновагу. Але зараз мало сказати такі слова. Ви повинні відстоювати свою точку зору. Терпіння і чуйність ще раз підтвердять той факт, що добрим словом можна добитися багато чого!

Водолій ♒

Погляд на список сьогоднішніх справ засмутить Вас швидше, ніж надихне. Також може здаватися, що тільки Ви працюєте, поки всі прохолоджуються. Мабуть, прийшов час змінити свій підхід до роботи на більш ефективний – у Ваших очах і не тільки.

Риби ♓

Сьогодні – Ваш шанс чудово провести час в чудовій компанії! Місяць закликає Вас робити те, що підіймає настрій і змушує серце битися частіше. Але – хоч це і звучить сумно – більш вдумливий підхід до вибору занять у результаті окупиться. Продумайте, що Ви хочете зробити або спробувати, вирішіть, з ким, складіть план. Це і стане гарантією справжнього задоволення від процесу!