Вічна наречена по знаку Зодіаку

У сучасному світі моральна свобода дозволяє виходити заміж будь-яку кількість разів. І багато представників мають такий шанс. І щоб зрозуміти настільки часто це відбувається у жіночої статі, потрібно звернутися до астрології. Вона покаже статистику вічної нареченої з Зодіакального сузір’я.

Овен

Можна в цьому не сумніватися, що перед вами вічна наречена, яка виходитиме заміж багато разів. І що характерно, для них кожен новий шлюб здаватиметься на все життя. Вони ніколи не відчувають брак шанувальників, бо ті злітаються до представників з усіх боків. Знаки своїм енергетичним натиском притягують до себе прихильників, і з такою ж силою їх за потреби відштовхують. І це зумовлено тим, що вони хочуть постійно зростати та вдосконалюватись. А іноді їхня друга половина не дає це їм робити. Тому вони часті відвідувачки закладів реєстрації шлюбів.

Телець

Ці знаки відрізняються від інших своєю стабільністю. Вони вважають, що їм краще підлаштуватись під свого партнера, ніж знову вирушати на його пошуки. Шлюби у представників найміцніші, тому що вони відрізняються практичністю. Все своє життя вони намагаються заробляти для того, щоб їхня сім’я жила в достатку. І якщо вони виходять заміж, то лише назавжди.

Близнюки

Їх можна сміливо назвати рекордсменами щодо укладання шлюбів. Це справжні вічні наречені, які перестрибують з одного шлюбу на інший. І це у них відбувається через те, що вони часто змінюють свої інтереси. А все відбувається завдяки їхній планеті-покровителю Меркурію. Увага представників настільки швидко перемикається на інший об’єкт, що вони навіть часом не усвідомлюють, настільки швидко у паспорті з’явився новий штамп. І велика кількість шлюбів не має нікого дивувати.

Рак

Ці представниці найкращі дружини на світі. Вони настільки дорожать своїм партнером, що можуть піти за ним у будь-який куточок земної кулі. Вони ніколи і нічого не хочуть чути про розлучення, і роблять все те, щоб подібних думок у другої половини ніколи не виникало. Для них важливо створювати сімейний затишок, тому у всьому намагаються стати ідеальними. І, як правило, одружуються один раз і на все життя.

Лев

Вони в сімейному житті займають лідируючу позицію і віддають перевагу боку вірності. Їхній вибір завжди усвідомлений, тому що вони розуміють, що без надійного тилу їм не вдасться керувати у сфері життя. Але якщо вони усвідомлюють, що їхній партнер не виправдовує довіри, то вони від нього швидко йдуть. І так само швидко будують нові стосунки. До вічних наречених їх не можна зарахувати, але за життя вони можуть одружитися. І часто це відбувається з волі обставин.

Діва

Ці представниці ніколи не приймають спонтанних рішень, хоч як би їх не підштовхував до цього невгамовний Меркурій. Усі свої дії вони будують у сухому розрахунку. Хоча помилки вони можуть робити тільки в юності, але відразу їх швидко виправляють. І якщо вони в ранній молодості швидкоплинно виходять заміж, і чомусь шлюб не втримався, то наступний для них буде більш усвідомленим і тривалим. Роль вічної нареченої не для них.

Терези

Все лихо цього знака полягає в тому, що вони постійно перебувають у вічному пошуку гармонії. Через це їхня психіка стає більш уразливою. Від свого партнера вони вимагають повної самовіддачі та такого ж розчинення у їхній персоні. Якщо цього не буде, вони швидко втрачають до нього інтерес. І вирушають на пошуки нового джерела натхнення. Період пошуку може затягнутися на тривалий час, але це їх не зупинить від своїх цілей. Представниць можна назвати вічною нареченою.

Скорпіон

У цьому знаку зібрані всі розбіжності власників і зрадників. За своїм характером вони можуть бути лідерами, тому намагаються підкорити під себе свого партнера та набути над ним владу. Якщо друга половинка їх перестає влаштовувати, вони без жалю з нею розлучаються. Але їхня природна інтуїція рідко їх підводить, тому їхній вибір завжди точний. Цих жінок не можна назвати вічними нареченими, але те, що вони можуть одружуватися, це правильно.

Стрілець

Ці знаки не уявляють свого життя без повної свободи, тому їхні часті розлучення ні для кого не дивні. І яким би сімейним затишком не приваблював їх до себе будинок, вони все одно прагнуть змін. І зав’язати нове знайомство у чужій країні для них не фантастика. Вони легко йдуть на контакт, і так само швидко розлучаються з тією людиною, яка не поділятиме їхніх поглядів. Представниці без побоювання приміряють на собі роль вічної нареченої та не бояться укладати нові шлюби.

Козоріг

У своїх діях ці знаки визначаються ґрунтовністю. Все в них продумано і розраховано, і перш ніж щось робити, вони сто разів подумають. Вони вдало ховають свої корисливі мотиви так, що їхній партнер нізащо не здогадається, що шлюб був укладений не з любові. Свій вибір представники роблять усвідомлено та не сумніваються у його перспективності. І якщо одружуються, то лише один раз у житті. І ставку роблять лише на вигідну партію.

Водолій

Ці представниці постійно прагнуть чогось нового та вдосконаленого. І якщо вони не експериментуватимуть у житті, то воно для них стане нудним та прісним. А їхнє прагнення спробувати щось нове в сексуальних втіхах, здатне шокувати навіть найрозкутіших партнерів. Тому в цьому випадку їм потрібно зважитися, кому віддати перевагу – відносинам з партнером, що все дозволяє чи шлюбу з кожним новим. І не дивно, що роль вічної нареченої їм уготована від народження.

Риби

Ці особи дуже залежить від чужої думки. І не маючи свого морального стрижня, знаки не живуть за своїми правилами. Дуже часто партнер пригнічує їх, і якщо вони цього не витримують, то розлучаються. Після розлучення вони довго відходять від морального виснаження і відгороджуються подалі від усіх. А коли приходять до тями, то знову вирушають на пошуки другої половинки. І це може тривати нескінченно. Тому бути вічною нареченою їхній спосіб життя.

Оригінал