Ваша найгарячіша риса — згідно зі знаком Зодіаку

Знак Зодіаку може дуже багато розповісти про добрі (і не дуже добрі) риси характеру, а як щодо вашої найяскравішої якості? Чим ви притягуєте партнерів?

Ось інформація, яка не тільки допоможе краще пізнати себе, але і носить практичний характер: знати свої сильні сторони — завжди корисно:

Овен

Ви вкрай незалежні, чим і притягуєте партнерів з неймовірною силою. Ви ведете за собою, ви не дозволяєте нудьгувати. Ви — це саме життя. А значить динамічні, живі, інтригуючі відносини — гарантовані.

Ця якість також проявляється і в спальні: ви проактивні, ви не боїтеся брати кермо влади у свої руки і озвучувати найсміливіші фантазії.

Телець

Впевненість у собі і внутрішня сила — ось те, що притягує до вас. Куди б ви не пішли, завжди будете в центрі уваги. За що б не взялися, все вийде.

Не дивно, що до вас тягнуться романтично налаштовані партнери. Вони інтуїтивно відчувають, що з вами буде страшенно гаряче. І що важливо — надійно.

Ви спокійні, ви самодостатні і впевнені в собі, а значить ніяких заборон і табу в спальні.

А якщо щось не так? Плювати — з вами завжди буде супер!

Близнюки

Ви обожнюєте інтригу, гру, тому побачення з вами — свого роду квест. Ви любите залишатися трохи недосяжними, тому людям доводиться попітніти, щоб привернути вашу увагу і завоювати довіру.

Ігри в кішки-мишки — ось що заводить вас і дарує приємне передчуття. Тому, хто виграє — пощастить і він не буде розчарований. Ви зовсім не заграєте і не набиваєте собі ціну — ви просто не любите, коли нудно.

Рак

Ви безтурботні і волелюбні, що дуже сексуально. Однак, разом з тим — дуже непередбачувані.

Ви можете бути спокійними і ласкавими, а вже через хвилину — напористими і владними. Це тримає партнера в напрузі, вабить і притягує зі страшною силою. Як вас не любити? Це ж неможливо!

Лев

Ви любите близькість і емоційно яскраві, особливі відносини. Вони, як і людина, з якою зустрічаєтеся, повинні бути такими, що запам’ятовуються, інакше вам це нецікаво.

Одне з ваших улюблених занять — фізична близькість після довгої прелюдії до любові. Це вибух почуттів і емоцій, це щось справді чудове і незабутнє. Це дійсно збуджує і манить, і одночасно — задовольняє вашу потребу у драмі. Інакше нудно і нецікаво.

Діва

У вас буйна уява. Хоча, на перший погляд, ви можете здатися сором’язливими і аж надто прямолінійним, всередині — величезний потенціал. У Діви завжди багато ідей і фантазій щодо фізичної близькості, однак для цього необхідно дізнатися її краще.

Як? Просто заглянувши в очі…

Терези

Ви можете зачарувати кого завгодно — просто розмовляючи. Вся річ у тому, як спокусливо і привабливо ви вимовляєте слова, речення, викладаєте свої думки.

Вас просто неможливо забути: вашу красу, тембр голосу, рухи, пластику. Це заводить партнерів буквально з перших хвилин знайомства.

Скорпіон

Найпривабливіше в вас — це таємниця, яку ніхто не може розгадати. Іноді ви можете бути непередбачуваними і навіть дикими, що також інтригує людей, з якими зустрічаєтеся.

Ви не любите одноманітності та монотонності в близькості, тому час від часу пробуєте щось зовсім незвичайне і неймовірне.

Стрілець

Ви — пікантний партнер, тому що поєднуєте дивовижну легкість з бажанням спробувати щось нове.

У спальні ви спокійні і лише загадково посміхається, натякаючи, що не проти поекспериментувати, щоб всім було цікаво. З вами ніколи не буває нудно!

Козоріг

Ви практичний знак Зодіаку і методично переборюєте всі перешкоди, щоб приступити до «справи». Це привабливо як в залі засідань, так і в спальні. Коли справа доходить до останнього, ви все ж таки віддаєте перевагу близькості без надмірностей або суєти.

Звичайно, переодягання та рольові ігри для романтичного вечора — досить цікаві, але ви вважали за краще б швидше перейти до кінцевих акордів. Ви вмієте отримувати задоволення і дарувати його — впевнено і без зайвого шуму.

Водолій

У вас дуже допитливий розум, який постійно намагається докопатися до істини і все піддає сумнівам. Не дивно, що ви такі привабливі для партнерів, які намагаються розгадати ваші думки.

Вони також цінують вашу дивовижну чесність і щирість, які допомагають вам відкрито говорити про те, чого хочете.

Риби

Ви розкриваєтеся, коли вдається пристосуватися до ситуації, тобто відчувати себе як риба у воді.

Ваша весела, творча натура буквально зачаровує партнерів, яким не терпиться дізнатися вас ближче. Вони більше ніж упевнені: у спальні з вами — буде чудово. Що ж, не зволікайте — стрибайте удвох в океан любові і насолоди!

Оригінал