Гороскоп на 10 вересня

Овен ♈

Гонець, що приносить погані звістки, не винен у них. Хоч би як сердилися, ображатися на того, хто просто надав інформацію, не можна. Вам варто бути вдячними за відомості – а свій гнів спрямувати на справжню причину проблеми.

Телець ♉

Час, витрачений на оцінку ситуації та Вашої готовності вкласти в неї сили та час, буде витрачено недаремно. Дуже може виявитися, що Ви занадто намагаєтеся там, де це не потрібно, а краще переключити зусилля на щось інше.

Близнюки ♊

Ви правильно зробили, що знайшли в собі сили поділитися думками та почуттями, які зазвичай приховуєте. Тепер важливо не зупинятися! Імідж щирої людини Вам личить. Не бійтеся казати те, що треба сказати. Плюсів у такої політики значно більше, ніж мінусів.

Рак ♋

Слава здобувачів і локомотивів прогресу зазвичай дістається іншим знакам, але Раки здатні на те саме і навіть більше. Зараз Ваша природна рішучість виявиться дуже доречною. Цей ентузіазм безперечно окупиться!

Лев ♌

“І… вуаля!” Ці слова можуть належати шеф-кухареві або фокуснику, але так чи інакше вони завжди вимовляються з впевненістю. Щось зроблено – і зроблено добре. Вам знову представиться шанс продемонструвати відмінний результат – і зірвати овацію!

Діва ♍

“Ніщо не відбувається просто так”. Ця думка втішає, але також містить у собі незаперечну наукову логіку. Дія породжує результат, просто він буває не відразу. Якщо Ви поки що не бачите плодів своєї праці, то незабаром побачите. І це не просто те, чого Ви хочете, – це те, чого Ви потребуєте. Різниця очевидна!

Терези ♎

Ви бачите світло в кінці тунелю, і це напевно тішить. Але що якщо це поїзд? Втім, Ваші страхи не мають підстав. Ваші дії принесли очікуваний результат – і він нарешті стає помітним. Це світло не таїть у собі розчарування, а лише натхнення!

Скорпіон ♏

Якщо Ви витаєте в хмарах, нічого поганого в цьому немає. Іноді корисно буває заблукати в уявних світах і вивчити можливості, на які в нормі Ви не подивилися б двічі. На вас чекають натхненні відкриття. Відкрийте свій розум та відпустіть себе на волю.

Стрілець ♐

“Якщо ти так поводишся, я з тобою не розмовляю”. Ви можете сказати комусь ці слова; хтось може сказати їх вам. Але правду не скасувати: людина каже те, що каже, бо щиро за Вас переживає. А що ви? Чи може бути так, що Ви спотворюєте правду для своєї зручності?

Козоріг ♑

Логіка і терміновість не часто йдуть пліч-о-пліч. Якщо ми поспішаємо, ми стаємо неуважними і можемо нажити собі проблем. Терпіння – не просто чеснота; це необхідність. Поспіх нічим Вам не допоможе. Зберігайте спокій, просувайтеся вперед упевнено, і тоді все буде гаразд.

Водолій ♒

“Все добре колись закінчується”. Це мудрі слова, але вони не надихають. З іншого боку, якщо ми вигадали один спосіб піднімати собі настрій, то придумаємо й інший. Ви цілком здатні створити достатньо позитиву у своєму житті.

Риби ♓

Бодибілдери дуже жваво уявляють собі, що саме вони хочуть зробити зі своїм тілом. Але тільки з початком тренувань стає ясно, чи вийде у них отримати очікуваний результат. Це лише один із прикладів того, що ми не можемо знати, чи хороший план, поки не спробуємо втілити його в життя. У Вас є певне бачення, яке Ви дуже цінуєте. І тепер ви знаєте, що з ним робити!