Які знаки Зодіаку серед чоловіків найпривабливіші

Якщо в розумінні чоловіків чарівність жінки насамперед проявляється через її розкутість, то жінки здебільшого вважають, що привабливі чоловіки – це чуттєві, пристрасні та емоційні люди. То кому ж із 12 знаків зодіаку можна сміливо присвятити звання найчарівніших?

Овен

Сильний, мужній і водночас щирий і велелюбний чоловік Овен може будь-кому скласти конкуренцію в умінні зачаровувати дам із першого погляду. Цей завзятий і наполегливий улюбленець жінок готовий застосовувати будь-які способи для того, щоб омріяна рибка потрапила в його сіті.

Він не романтик, але заради жінки-мрії здатний на серенади, букети і красиві залицяння. А яке в нього почуття гумору! А ця посмішка змія-спокусника! Наївні жінки дуже швидко потрапляють на гачок до цього гарячого серцеїда.

Рак

Чоловік знака Рак – це по-справжньому закрита і незвідана книга. Він зберігає в собі море чуттєвості та емоційності. На перший погляд, цей особливо непримітний сором’язливий чоловік має якусь дивовижну привабливість.

Він м’який і доброзичливий, але водночас холодний і недоступний. Цей чоловік своєю відстороненістю викликає ще більше бажання його розкрити і дізнатися ближче. Темпераментні й активні жінки часто вважають, що чоловіки знака Рак дуже привабливі.

Лев

Завдяки високій самооцінці та вмінню благородно поводитися в суспільстві цей темпераментний та імпозантний чоловік справляє якесь чарівне враження на представниць слабкої статі. Що примітно, пристрасності й чуттєвості в ньому хоч відбавляй.

Він закоханий і досить-таки красномовний, якщо це необхідно для завоювання жінки. І що важливо, він уміло підкріплює слова красивими жестами. Ба більше, це завжди зачаровує жінок і змушує їх по вуха закохуватися в цього породистого кота.

Скорпіон

Чарівності в цьому темпераментному представнику стільки, що навіть у зрілому віці він примудряється без зусиль зачаровувати жінок різного віку. Чоловіки цього знака зодіаку пристрасні, привабливі й невтомні в любовних справах.

Скажімо більше, Скорпіон вміє привернути до себе жінку, навіть якщо спочатку він здавався їй зовсім непривабливим. Його неприборкана енергія зводить з розуму сотні жінок. А також зносить дах навіть найхолоднішим і найнеприступнішим натурам. Від цього гарячого і підступного спокусника краще триматися подалі.

Риби

Чоловік знака Риби приваблює жінок своєю чуттєвістю, добросердечністю і удаваною непорочністю. Чарівність цього чоловіка багатогранна і невичерпна. Саме тому жінка, зв’язавшись із цим піднесеним і романтичним чоловіком, з часом губиться в глибинах його бездонної душі. Він дивовижний слухач, захопливий оповідач і невтомний коханець. До того ж поруч із таким чоловіком кожна відчуває себе принцесою з чарівної казки, в якій хочеться жити вічно.

Оригінал