3 найчутливіші знаки Зодіаку

Ми не можемо бути завжди і для всіх добрими. Це, певно, нормально. Але є люди, із якими треба бути дуже тактовними. Таких людей не можна засмучувати — вони розчаровуються та відходять від будь-яких стосунків із тими, хто засмутив. Вони просто не можуть зрозуміти та пробачити.

Рак

Люди цього знаку Зодіаку чутливі, чуйні та співчутливі. Вони завжди протягнуть руку допомоги тим, хто цього потребує. Саме серед цих досить стриманих людей, що народилися під сузір’ям Рак, багато емпатів. Вони відчувають чужий біль, як свій. Підтримати і допомогти – це як дихати для Рака. Коли їх засмучують, Раки почуваються ошуканими у своїх найкращих почуттях. А обман це те, що не може перенести цей знак зодіаку.

Близнюки

Близнюки завжди бачать спочатку у людині хороше. Вони вірять у людей і в їхній добрий початок. Люди цього знака вірять у слова. Близнюки немеркантильні, відхідливі і загалом здатні зрозуміти будь-який вчинок. Якщо це не стосується особистих стосунків. Будь-яка близька людина перестає бути близькою, якщо дозволила собі незаслужено засмутити Близнюків. Засмучені і розчаровані Близнюки негайно зачиняють двері в будь-які відносини так міцно, що відкрити ці двері навряд чи представиться можливим. Вони втрачають інтерес до тих, хто був близьким і дозволив собі засмутити їх.

Риби

Дуже легко засмучуються, розчаровуються, замикаються. Риби тактовні, небагатослівні, розумні та романтичні. Це слід шанувати. Те, що багато людей можуть прийняти як даність і постаратися забути неприємний інцидент, якщо він мав місце бути, для Риби – атака на неї особисто. Засмучена Риба – це назавжди втрачена Риба. Не повернеться. Це знак впевнений, що ті, хто дорожать людиною, не засмучуватимуть її. Риби не люблять плисти проти течії.

Оригінал