Гороскоп на 28 жовтня

Овен ♈

Коли Ви дивитеся на якогось видатного актора, Ви, напевно, бачите одну важливу якість, яка робить цю людину майстром своєї справи – вона не грає саму себе. Сьогодні Вам, мабуть, теж варто трохи пограти інші ролі, а не свою. Не турбуйтеся про те, що це може комусь здатися нещирим. Зараз навіть для цієї людини важлива Ваша здатність до адаптації.

Телець ♉

Слова “все це послано, щоб випробувати нас” рідко заспокоюють або надихають. Насправді всі люди схильні боятися цього виразу, але часом доля підкидає такі тести, впоратися з якими людина просто зобов’язана. Сьогодні Ви якимось загадковим чином пройдете перевірку, хоча це станеться дуже легко і без зусиль. Утім, процес не важливий, головне, що Ви станете мудрішими й сильнішими.

Близнюки ♊

Прецедент – це дуже гарна річ, яка дає змогу Вам звернутися до досвіду минулого і зрозуміти, хоча б приблизно, що станеться після того, як станеться щось інше. У Вас достатньо мудрості, щоб скласти всі пазли і зробити правильний висновок із ситуації, що склалася. Однак зараз Вам слід готуватися до чогось, чого історія ще не бачила.

Рак ♋

Щось між вами і кимось, що, можливо, нещодавно не мало сенсу, може раптово набути сенсу. Однак для отримання кінцевого результату або розв’язання якогось заплутаного питання вам може знадобитися ваша дивовижна інтуїція і море співчуття. Дозвольте своєму внутрішньому голосу допомогти вам передбачити чиюсь реакцію, щоб запропонувати найкориснішу, найтурботливішу і найчуйнішу відповідь.

Лев ♌

Сьогодні величезне значення матиме Ваша реакція на тиск ззовні. Постійно нагадуйте собі, що сумніви в цьому випадку згубні, і якщо Ви їм піддастеся, то опинитеся у вельми сумному становищі. Зараз Вам потрібно зробити все можливе, щоб перетворити тиск на сильну мотивацію. Це можливо, і тільки таким чином Ви зможете опинитися на гребені хвилі. Вірте в себе і свої сили. У Вас усе вийде.

Діва ♍

Знаменитий книжковий детектив Шерлок Холмс любив подейкувати: “Коли ми приберемо все зайве, залишиться тільки істина”. І далі додавав: “Я ніколи не вгадую, це деструктивний підхід до логічного мислення”. Сьогодні Ви маєте вторити цьому дивовижному персонажу, адже тільки так Ви зможете досягти бажаного результату. Загалом, просто скористайтеся старою доброю логікою.

Терези ♎

Той, хто скаже, що йому байдуже, що думають про нього інші, насправді не чесний і з собою, і з оточенням. Одна справа – думка людей про зовнішній вигляд людини, і зовсім інша – бажання людини знати, що її думки важливі і з нею рахуються. Зараз у Вас є якісь ідеї, які Ви хотіли б донести до певної персони. Зробіть це, але пам’ятайте, що для Вас важлива чужа думка, особливо в цьому випадку.

Скорпіон ♏

Креативне рішення вимагає творчого підходу. У цьому випадку творчість передбачає нестандартність мислення, сміливість бути іншим, порушення рутини або визнання марності зони комфорту. Повірте, сміливий крок дасть вам більше переваг, ніж може здатися. Прийміть це, і зможете пролити світло на свої навички або таланти, розкривши їх усім оточуючим.

Стрілець ♐

Імовірно, у Вас є певний дисбаланс між турботою про себе та підтримкою оточуючих. Що ж, настав час це виправити. Якщо Вам необхідний знак того, що варто покопатися в собі й зайнятися саме тим, що зможе принести Вам радість, то обставини, що склалися сьогодні, обов’язково його подадуть. Крім того, Вам доведеться переосмислити стосунки з тими, хто звик тільки брати, нічого не даючи натомість.

Козоріг ♑

Ми всі відчуваємо виправдане почуття гордості, коли справляємося з чимось самотужки. Однак сьогодні Вам варто заручитися чиєюсь підтримкою у вирішенні важливих питань. Ця людина допоможе Вам подивитися на все під іншим кутом, і Ви матимете можливість помітити те, на що самі нізащо не звернули б уваги. Тільки майте на увазі, що звертаючись до когось по допомогу, Ви розв’язуєте цій людині руки в деяких питаннях.

Водолій ♒

Якщо хтось чинить на Вас незвичний тиск, намагаючись бути максимально переконливим, то майте на увазі, що у цієї людини є якийсь план, який передбачає, що Ви діятимете певним чином. Не потрібно бути психологом, щоб зрозуміти це. Якщо Ви помітите, що хтось із Вашого оточення намагається нав’язати Вам свою точку зору, просто зупиніть розмову.

Риби ♓

Ми можемо вибирати друзів, але не рідних. Проте в нас завжди є можливість регулювати глибину стосунків із важливими для нас людьми. Ваші близькі можуть бути для Вас джерелом розради та підтримки. Однак для того, щоб отримати все це, вам необхідно озвучити свої потреби.