4 знаки Зодіаку, які завжди командують

Хто тут найголовніший?

Ці чотири знаки Зодіаку завжди думають, що це вони. Вони не просто думають — вони впевнені на всі 100% і поводяться як боси — практично з усіма і при будь-яких обставин.

Всякий раз, коли збирається компанія, вони негайно починають «командувати парадом». Причому головнокомандувачами призначають себе самі і без вагань. Вони роздають вказівки, приймають рішення і всім заправляють, незалежно від того, просили їх про це чи ні!

Овен

Якщо ви зібралися на природу з людиною, народженою під знаком Овна, будьте впевнені — «директором табору» буде він. Протестувати або конкурувати з ним — марно. Все одно програєте.

«Зроби це, поклади туди, йди за мною», — скаже Овен.

Ви, звичайно, можете висловити свої міркування, і Овен уважно вислухає, проте, як тільки закінчите — швидко розповість і покаже, чому ваша ідея не спрацює. Намагатися змусити Овна зробити щось не так, як він задумав, абсолютно марне заняття. Річ у тому, що представники цього знака визнають лише один план — свій. Він слідує йому, незважаючи ні на що і, ні на кого.

Але давайте не будемо забувати, що Овен — енергійний лідер, який домагається мети. Що б не сталося — він не розгубиться і не впаде в паніку. Навіть коли всі здадуться, він буде йти вперед і вести за собою. А це, погодьтеся, дуже хороша риса.

Лев

Одна з ключових причин, по якій Леву подобається бути головним, полягає в тому, що він жадає уваги. Представникам цього знака життєво необхідно, щоб воно було зосереджено на них. Без оплесків і захоплених очей — вони не можуть. Їм подобається, коли люди приходять до них за порадами або просять пояснити щось. Тоді вони відчувають себе важливими і значущими. Це лестить їхньому его і мотивує стати ще кращими, ще прекраснішими.

Однак, давайте не будемо заперечувати видатні лідерські якості і далекоглядність, якими володіють Леви. Вони беруть на себе відповідальність і домагаються успіху, в той час, як інші люди все ще вагаються і думають, що робити.

Козоріг

Козороги не бояться брати на себе відповідальність, тому що у них зазвичай більше знань і досвіду, ніж в інших людей. Як правило, вони набагато краще оцінюють «обстановку на місцевості» і приймають дійсно правильні рішення.

Природно, що представники цього знака помиляються, як і всі. Але нечасто. Тому з боку Овна трохи зарозуміло просувати себе в ролі боса в присутності Козорога. Хочеш не хочеш, а доведеться рахуватися.

Найчастіше, будучи поліграфними, Козороги, як правило, беруть ініціативу у свої руки і роблять щось ще до того, як всі зрозуміють, що, власне, сталося і як діяти.

Телець

Тельці знають те, що вони знають, і змусити їх змінити свою думку і побачити щось по-новому буквально неможливо. Натомість розповідають іншим людям, як і що треба робити, і що вони роблять неправильно.

Як в тренажерному залі, коли справа доходить до вправ, Телець буде критикувати вашу техніку і покаже, як правильно займатися.

Проте Телець — це джерело енергії. Народжені під цим знаком Зодіаку шалено практичні, ніколи не здаються і чинять так, як вважають за потрібне, що б не відбувалося. Для них немає слова «неможливо», і в цьому їх величезна перевага.

Оригінал