Якого чоловіка ви заслуговуєте по знаку Зодіаку

Ви можете не вірити в астрологію, але навряд чи заперечуватимете, що коли читали свої гороскопи, то часом ловили себе на думці: «Хм, це так на мене схоже!». Інформація про ваше зодіакальне сузір’я та його сумісність з іншими знаками буває дуже корисною. Так, зараз ви можете і не знати, що найкращою другою половинкою для деяких знаків є повна їхня протилежність.

Ми пропонуємо вам дізнатися, якого чоловіка ви дійсно заслуговуєте.

Овен: інтелект

Жінки-Овни – це абсолютно незалежні та раціональні створіння. Їм подобається бути самостійними та періодично пускатися у глибокі роздуми. Вони шукають собі чоловіка, який би балував їх регулярними розумними розмовами. У відносинах вони чесні та дуже впевнені в собі. Овни ніколи не витрачають свій час на дрібниці.

Телець: сила волі

Тельцеві подобаються його маленькі слабкості. У відносинах такі люди дуже віддані своєму партнерові. Жінці знака Телець потрібен пристрасний чоловік-романтик. А ще вона хоче бути поруч із тим, хто може наполягти на своєму. Для неї немає нічого сексуальнішого, ніж чоловік з величезною силою волі.

Близнюки: чесність

Близнюки люблять пробувати щось нове. Це авантюрні та соціальні особистості, які очікують, що ви ні в чому і ніколи не відставатимете від них. Жінки, народжені під цим знаком, шукають собі чоловіка, який не ходитиме колами, і говоритиме тільки те, що в нього на думці. А ще він має бути веселим та кумедним.

Рак: добре серце

Важко знайти чутливіший і добріший знак Зодіаку, ніж Рак (Риби не в рахунок). Жінки-Раки завжди хочуть для свого партнера у відносинах лише найкращого, але це не означає, що ними можна скористатися. Представниці цього сузір’я шукають собі чоловіка, який буде таким самим, як і вони, а саме – чесним, щирим, здатним про себе подбати та побудувати здорові стосунки.

Лев: флірт

Найбільше Левиці цінують у чоловіках вірність та мотивацію. Якщо їхня друга половинка позбавлена ​​цих якостей, то стосунки приречені. Жінка-Лев не завжди серйозна і цілеспрямована, а тому хоче бути зі щедрим чоловіком, який уміє фліртувати.

Діва: терплячість

Діва – один із вдумливих та загадкових знаків Зодіаку. Їй потрібно багато часу на те, щоб перед кимось відкритися, а це часом ускладнює стосунки. Ось чому Діви завжди шукають собі терплячого чоловіка. Якщо він зможе почекати, то представниця цього знака зробить так, щоб це очікування було винагороджене. А ще Діви хочуть, щоб їхній партнер завжди підтримував їхні рішення. Вони приділяють багато часу самоаналізу.

Терези: вірність

Терези відомі своїм норовом. Це означає, що залежно від того, з ким вони мають справу, такі жінки можуть демонструвати як упертість, так і нерішучість. Представниць даного знака відрізняє раціональність мислення, що говорить про їхню схильність завжди аналізувати те, що відбувається. Таку жінку чудово доповнить вірний та гнучкий чоловік, який підкреслює її найкращі якості. А ще Терези хочуть, щоб їхній партнер був товариським і не уникав обговорення серйозних питань.

Скорпіон: пристрасть

Скорпіони неймовірно активні та сексуальні. І часом через свою схильність спочатку щось зробити, а вже потім замислитися над можливими наслідками, вони потрапляють у неприємності. Чоловік, пристрасть якого можна порівняти з пристрастю його партнерки, здатний від початку відносин створити з нею глибокий емоційний зв’язок. Жінка знака Скорпіон шукає собі веселого та терплячого партнера, адже на те, щоб завоювати їхню довіру, потрібен час.

Стрілець: чуттєвість

Жінки-Стрільці одночасно авантюрні та безтурботні. Тому вони скористаються будь-якою нагодою спробувати щось нове. Але вони не відмовлятимуть і від перспективи провести вечір разом із коханим удома. Цим жінкам подобаються чуттєві чоловіки, здатні зняти напругу у відносинах за допомогою гумору. Крім того, їм потрібен хтось такий активний, як і вони, інакше їхній роман дуже швидко закінчиться.

Козоріг: працьовитість

Жінки-Козороги – це дуже розумні та серйозні особистості, а тому їм потрібен чоловік, який уміє часом бути несерйозним. При цьому вони цінують і подібних до себе партнерів, оскільки це допомагає їм налагодити глибший зв’язок. Представниці цього сузір’я шукають роботящого і, звичайно ж, веселого чоловіка. А ще у стосунках їм хочеться почуватися у безпеці. Це допомагає їм зосередитися на приємних моментах кохання.

Водолій: привабливість

Водолії – творчі особистості, а тому сексуальна близькість із ними – завжди захопливе заняття. Їм подобається використовувати свій розум як у спальні, так і поза її межами, що робить їх відмінними партнерами для інших авантюрних знаків. Жінка-Водолій шукає собі чарівного та пристрасного чоловіка. І він має бути товариським, що додасть його партнерці впевненості у собі.

Риби: романтика

Жінки, народжені під цим знаком, дуже емоційні та схильні до самоаналізу. І вони знають, як потрібно скористатися цими якостями. Риби не дозволяють ображати себе і завжди кажуть, якщо їм щось не подобається. Їм хочеться побудувати стосунки зі співчутливим та вдумливим чоловіком. А ще вони цінують невеликі романтичні жести, тож не соромтеся показувати їм свої почуття.

Оригінал