Гороскоп на 29 березня

Овен ♈

Заново винаходити велосипед – означає марно витрачати сили. Але іноді всі ми так робимо, повертаючись до самого початку, щоб зрозуміти, що пішло не так. Ви повинні зрозуміти, що не зобов’язані зараз робити нічого подібного. Ситуацію можна врятувати однією крихітною стратегічною зміною.

Телець ♉

Зараз важливо зрозуміти, скільки сил Ви повинні вкласти у певну справу і коли буде пора припинити. Вам потрібно бачити результат своїх старань, а для цього треба зупинитися і подивитися на ситуацію ніби з боку. В результаті Ви можете абсолютно новими очима поглянути на те, що здавалося абсолютно зрозумілим.

Близнюки ♊

Не завжди варто надто ретельно підбирати слова, якщо не знаєте, що сказати. Корисніше не говорити нічого певного. Вашу думку скоро запитають; але іноді краще, що можна зробити, щоб показати свою віру в людину – це багатозначно промовчати. Зараз саме такий коментар підійде як не можна краще.

Рак ♋

Карта майбутнього, яку Ви собі намалювали, намальована олівцем. Це означає, що Ви можете дозволити собі більше гнучкості і спонтанності в реалізації важливого плану. Щось важливе для Вас може піти дещо несподіваною траєкторією. Але це розумний хід, а не помилка або недогляд.

Лев ♌

Ми знаємо чимало історій про те, як люди відмовлялися від дивних пригоди, тому що “треба працювати” і “є справи”. Подумайте – чи втрачаєте щось чарівне і чудове, дуже зосередившись на речах куди менш важливих? Обмеження теж варто накладати обмежено.

Діва ♍

Завжди знайдуться люди, які невірно оцінюють Вашу здатність бачити очевидного. Чи вказувати на щось, що може бути корисне іншим, – вирішувати Вам. Але чи правда Ви допоможете людині, звернувши його увагу на щось, що він втратив? Відповідь підкаже серце. Не пропустіть шанс поправити собі карму.

Терези ♎

Багато лідери наполягають на тому, що люди повинні робити, як вони кажуть, а не як вони самі роблять. Це, правда, може бути і проявом скромності: лідер вважає, що йому ще є чому повчитися. Але якщо зараз Ваші слова можуть бути підтверджені діями, співпраця з людьми зможе вийти на новий рівень.

Скорпіон ♏

Ставлячи перед собою реалістичні цілі, Ви не занижуєте планку. Може здаватися, що якщо кроків належить зробити дуже багато, то результат буде неповним і принесе лише розчарування. Але всесвіт говорить, що це не так. Ви недавно обрали для себе розумну траєкторію. Успіх принесуть невеликі обережні кроки.

Стрілець ♐

Вам в зазвичай не надто цікаво, як роблять справи інші. Головне – щоб Вам самим подобався власний результат! І Ви зовсім не зобов’язані пояснювати іншим, чому робите щось тим або іншим чином; це залежить виключно від Вашої доброї волі. З іншого боку, навіщо щось доводити, якщо результат говорить сам за себе?

Козоріг ♑

Щоб вирішити певну проблему, поставте себе на місце іншої людини. Важливо зрозуміти, яка логіка привела його в помилку. До того ж трохи емпатії допоможе Вам зрозуміти, як дати по-справжньому корисну, конструктивну, втішну пораду.

Водолій ♒

Бачачи людина під парасолькою в сонячний день, мимоволі задумаєшся – може, він щось знає? Можливо, цього дивака ввели в оману – а може, все не так, і це мудрець, який знає те, чого не знаєте Ви. Хто попереджений – той озброєний, але з іншого боку, не можна передбачити взагалі все. Сьогодні пам’ятайте про це.

Риби ♓

У старі часи людина, яка зробила щось не те, запросто говорив, що це його біс поплутав. Дуже зручне виправдання для потворних вчинків! Проте внутрішній голос охоче підказує нам різницю між добром і злом. Прислухайтеся до нього.